Przyszłość naszego forum jest zagrożona!!!

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

jedrus
Posty: 1531
Rejestracja: piątek 24 cze 2011, 13:22
Lokalizacja: PL/ okolice W-Wy

Przyszłość naszego forum jest zagrożona!!!

Post autor: jedrus »

Rurek pisze:Słuchajcie załóżcie sobie forum gdzie-jest-moja-zasrana-paczka-z-chin-albo-z-hongkongu.net dobrze?
Długo walczyłem ze sobą aby nie zaczynać niniejszej dyskusji, ale w końcu się złamałem i zdecydowałem się napisać tego posta.

Drodzy Państwo, tak być nie może!!! Nie może tak wyrażać się o wpisach innych - jakże cennych - użytkownikach tego forum sam Moderator. Taka postawa nie licuje z powagą pełnionej funkcji. Przecież to właśnie Wielce Szanowna Administracja naszego Forum powinna świecić przykładem, a nie promować wulgaryzmy czy też piętnowanie wpisów innych Kolegów z forum.

W końcu na forum prawo do wyrażania swoich myśli ma każdy i nie powinniśmy tychże wartościować. Dzięki różnorodności osobowości Kolegów, poruszanej tematyce oraz wielobarwności wypowiedzi nasze forum jest tym, czym jest!!!

Z uwagi na powyższe zwracam się z prośbą, a wręcz żądaniem, o natychmiastowe przywrócenie oryginalnego kształtu wątku o biedronach, tak aby zawierał cały swój folklor, który z powodu "widzimisię" jednego indywiduum został - że się tak wyrażę - wykastrowany.

Ponadto pozwolę sobie zasugerować, aby ku przestrodze osoba, której nick'a tu nie wymienię otrzymała stosowne zabarwienie, koloru czerwonego.
smootny

Post autor: smootny »

Moim zdaniem Rurek miał rację..
Zrobił to "po swojemu", lecz z 100% skutecznością i prawością w działaniu.

:mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
waszka
Posty: 1141
Rejestracja: sobota 12 maja 2012, 23:28
Lokalizacja: z krainy wiatrow

Post autor: waszka »

...tez mysle ze Rurek ma racje bo mialem dosc czytac iles tam postow o tym czy komus dzisiaj jeszcze przyniesie listonosz paczke czy bedzie musial czekac do poniedzialku...sa do tego odpowiednie dzialy jak Hyde Park ... pozniej jak probujemy cos znalesc na odpowiedni temat to jestesmy zmuszeni przekopywac sie przez morze postow wogule nie na temat i nie interesuje mnie czy ktos ta paczke dostanie jutro czy po jutrze...i najczesciej ta sama osoba nie pofatyguje sie znalesc cos na tym forum ale zada pytanie ktore bylo juz zadawane wiele razy...dlatego osoby te najczesciej nie przejmuja sie o "burdel" jaki bedzie w tematach.
Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

..Długo walczyłem ze sobą aby nie zaczynać niniejszej dyskusji, ale w końcu się złamałem i zdecydowałem się napisać tego posta...
Powiem w ten sposób - ja już dałem sobie spokój z wchodzeniem w ileś wątków, właśnie z powodu bałaganu i wulgaryzmów co poniektórych "kolegów"..
..Taka postawa nie licuje z powagą pełnionej funkcji. Przecież to właśnie Wielce Szanowna Administracja naszego Forum powinna świecić przykładem, a nie promować wulgaryzmy czy też piętnowanie wpisów innych Kolegów z forum...
Jak napisałem wcześniej, plus to że moderator jest właśnie od tego żeby pilnować porządku i form wypowiedzi. Faktem jest że Rurek zrobił to zbyt późno (i może dlatego dał upust swoim emocjom), ale wątek ma dotyczyć jednego zagadnienia po to by utrzymać jakiś ład i porządek.
..W końcu na forum prawo do wyrażania swoich myśli ma każdy i nie powinniśmy tychże wartościować....
Jak napisałem wcześniej, plus to że oprócz szanowania wypowiedzi wypowiadających się miejmy też na uwadze poszanowanie czytających.. Jeśli szacunek do "wypowiedzi wypowiadających się" jest aż tak ważny to proponuję likwidację działów - bo to tylko dodatkowo zwiększa stres spowodowany koniecznością szukania odpowiedniego działu by coś tam naskrobać..
Raz że qr..ca mnie bierze jak chcę znaleźć odpowiedź na jedno głupie pytanie i muszę czytać 40 stron pierdół o doopie pani Maryny, a dwa - odpowiedź typu "szukaj na forum, bo o tym było z 47 razy" zakrawa na kpinę!! To tak jakbym napisał "szukaj na necie - na 100% znajdziesz". Zawsze mi się wydawało że forum jest miejscem dyskusji o konkretach, ale że czasem pojawiają się tematy luźniejsze - od tego jest odpowiedni dział! Staram się szanować piszących, ale chyba nie wymagam zbyt wiele sądząc że piszący uszanuje mnie jako czytelnika?!
Po co wogóle jest forum? - ano by wymieniać się INFORMACJAMI, ale dobrze by było aby te informacje niosły jakieś treści czy wartości związane z tematem dyskusji. Kogo obchodzi że kupiłem coś co szło do mnie pół roku? Skupmy się na tym JAK to działa, a przesyłka nie ma z tym nic wspólnego - to temat na wątek o pracy Poczty, czy wyższości DHL nad 7.

Wiele lat temu robiłem kurs (nieważne jaki). Teoria trwała ponad pół roku - na początku było nas ponad setka, na koniec teorii - mniej niż 20. Po drodze "wykruszyli" się różnej maści szołmeni - taka forma naturalnej selekcji, ale ci co zostali wiadomo było że jest dla nich ważne to co sobie zaplanowali. Tu tego nie ma, a gdy moderator zrobi to do czego zobowiązuje go jego funkacja - od razu wielki lament. Lepiej by było gdyby od początku moderatorzy ściślej pilnowali zasad i porządku - nie było by takiego lamentu i bałaganu jak teraz, ale mimo wszystko chciałbym widzieć to postępowanie jako początki czegoś lepszego, bo forum w dotychczasowej formie zdążyło mnie tylko porządnie zniesmaczyć..
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Jędruś :lol: brawo. Odkręć trochę zawór bo się gotuje. Byłem proszony o porządki przez wiele osób w tym autora tematu biedronkowego.
Nic Ci do tego w jaki sposób porządkujemy forum. Tym bardziej nie życzę sobie abyś kierował inwektywy w moim kierunku bo niby dlaczego? W ramach rewanżu? Niby że kogoś personalnie potraktowaem? Ja wobec nikogo nie wyraziłem się negatywnie, pokaż gdzie to się pokajam.

BTW przystępując do tego forum niejako zgodziłeś się na formułę w jakiej jest prowadzone. To nie elektroda. Więc nie wyskakuj tu z dyscyplinarką bo to nie te klimaty. Tu jest luz i pełna swoboda oraz od czasu do czasu zjebka z przymrużeniem oka o co się tak oburzyłeś ale jakoś będziesz musiał z tym żyć.

BTW2 nie zamierzam więcej polemizować z Tobą w tym wątku. Moja racja jest mojsiejsza ;-) Pozdrawiam!
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

Brawo Rurek
chyba jako pierwszy sie odezwalem w temacie biedron o wyluzowanie z tymi przesylkami
Forum jest zbyt ugrzecznione , Mod czasem musi powiedziec ostro , co tez zrobiles Brawo , ja dla przykladu dalbym po krawacie dla tych co nagminnie lamia zasady
Ty jestes bardziej delikatny
Jedrus ze swoim rzadaniem to wystap do sejmu tam tez glupoty wygaduja
watek o biedronach ma byc watkiem o biedronach , nie jakis burdel o przesylkach .
Wchodzac na forum i otwierajac temat biedron chce sie o nich czegos dowiedziec a nie czytac 16 postow z rzedu o gownianych przesylkach
Jedrus masz temat Hyde park tam uderzaj z problemami
forum i tak jest zbyt luzno prowadzone a Ty jeszcze narzekasz ze ktos sprzata?
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Re: Przyszłość naszego forum jest zagrożona!!!

Post autor: mzyla »

jedrus pisze:
Rurek pisze:Słuchajcie załóżcie sobie forum gdzie-jest-moja-zasrana-paczka-z-chin-albo-z-hongkongu.net dobrze?
Długo walczyłem ze sobą aby nie zaczynać niniejszej dyskusji, ale w końcu się złamałem i zdecydowałem się napisać tego posta.

Drodzy Państwo, tak być nie może!!! Nie może tak wyrażać się o wpisach innych - jakże cennych - użytkownikach tego forum sam Moderator. Taka postawa nie licuje z powagą pełnionej funkcji. Przecież to właśnie Wielce Szanowna Administracja naszego Forum powinna świecić przykładem, a nie promować wulgaryzmy czy też piętnowanie wpisów innych Kolegów z forum.

W końcu na forum prawo do wyrażania swoich myśli ma każdy i nie powinniśmy tychże wartościować. Dzięki różnorodności osobowości Kolegów, poruszanej tematyce oraz wielobarwności wypowiedzi nasze forum jest tym, czym jest!!!

Z uwagi na powyższe zwracam się z prośbą, a wręcz żądaniem, o natychmiastowe przywrócenie oryginalnego kształtu wątku o biedronach, tak aby zawierał cały swój folklor, który z powodu "widzimisię" jednego indywiduum został - że się tak wyrażę - wykastrowany.

Ponadto pozwolę sobie zasugerować, aby ku przestrodze osoba, której nick'a tu nie wymienię otrzymała stosowne zabarwienie, koloru czerwonego.
Spoko, na zlocie sie da krawat założyć każdemu ;-)

No i to moze byc impuls do wizyty na zlocie ;-)
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

chetnie bym przybyl na zlot gdyby nie odleglosc a z tym zwiazane koszta , te pieniadze wole przeznaczyc po raz kolejny na wczasy letnie
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Post autor: mzyla »

Adasko pisze:chetnie bym przybyl na zlot gdyby nie odleglosc a z tym zwiazane koszta , te pieniadze wole przeznaczyc po raz kolejny na wczasy letnie
TO W SUMIE 3-4 DNI I JAKIES 100Ł NA RYJA NAIR
jedrus
Posty: 1531
Rejestracja: piątek 24 cze 2011, 13:22
Lokalizacja: PL/ okolice W-Wy

Post autor: jedrus »

No cóż... w pierwszych słowach mego listu chciałem serdecznie przeprosić tych Kolegów, którzy się nie poznali na moim dennym poczuciu humoru, bo oczywiście post jest w 100% beką z całej tej biedronkowej popeliny :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Tekst Rurka wydał mi się tak komiczny, że postanowiłem go jakoś wykorzystać (tekst oczywiście :-P ).

Ponieważ moje zachowanie jest całkowicie niegodne użytkownika tegoż forum spodziewam się dwuletniego bana w zawieszeniu na 24h i jako, że prawdopodobnie jest to moja ostatnia wypowiedź na ww. nie pozostaje mi nic innego jak wszystkich Szanownych pozdrowić i życzyć dużo uśmiechu 8-)
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

:-/
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

Jedrus wprowadzasz w forum duzo wiedzy
zostan z nami i dbaj tez o pozim forum swoje lata masz to rozumiesz ;-)
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

albowiem święty ebook powiada: chwal moda swego gdyż możesz mieć gorszego :P
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Zapomnieli koledzy co to forum terroru i propagandy, oj zapomnieli ;)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
fulisko
Posty: 88
Rejestracja: piątek 17 sie 2012, 22:49
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Post autor: fulisko »

I tak jest dobrze. Bo meteroyty spadły na Rosję na na nasz piękny i wspaniały świat --> Polska.
PS.
Biedrony i tak wszystko przeżyją.
ful81@tlen.pl tel. 600616235
Zablokowany