ulubione

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
gazor
Posty: 1028
Rejestracja: piątek 10 sie 2012, 01:25
Lokalizacja: wawa

ulubione

Post autor: gazor »

witam. dodałem kilka tematów , które mnie wyjątkowo interesują do ulubionych.
i za diabła nie potrafię ich znaleźć.
proszę o podpowiedź.
Awatar użytkownika
solutatio
Posty: 58
Rejestracja: wtorek 12 kwie 2011, 21:14
Lokalizacja: Słupsk

ulubione

Post autor: solutatio »

Ja też tak zrobiłem i nie mogę znaleść.
Awatar użytkownika
inzkulozik
Posty: 308
Rejestracja: sobota 03 lis 2012, 00:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: inzkulozik »

Podbijam ;)
Syma S032G :)
KDS 450SV / PhoenixRC
QC w budowie...
Awatar użytkownika
Matkas
Posty: 199
Rejestracja: piątek 01 kwie 2011, 19:15
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Matkas »

To dodaje do zakładek w przeglądarce, nigdzie na forum :-)
`Nie mamy skrzydeł by latać, a mimo tego to Nasz cel...`
Awatar użytkownika
gazor
Posty: 1028
Rejestracja: piątek 10 sie 2012, 01:25
Lokalizacja: wawa

Post autor: gazor »

u mnie nie dodaje. więc gdzie znika? amba
Awatar użytkownika
Matkas
Posty: 199
Rejestracja: piątek 01 kwie 2011, 19:15
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Matkas »

Forum jest na starym silniku i nie wiem czy ta funkcja JS nie jest już przestarzała i nie działa. Spróbuje coś wygooglować

EDIT:

Pogooglowałem, zadziała tylko dla IE :-/
`Nie mamy skrzydeł by latać, a mimo tego to Nasz cel...`
Awatar użytkownika
gazor
Posty: 1028
Rejestracja: piątek 10 sie 2012, 01:25
Lokalizacja: wawa

Post autor: gazor »

ups. na foxie nie działa :-(
gustaw
Posty: 177
Rejestracja: piątek 23 lis 2012, 14:02
Lokalizacja: Ełk i Poznań

Post autor: gustaw »

przydałaby się taka funkcjonalność, aby ulubione wątki zapisywały się gdzieś w profilu użyszkodnika :-)

Korzystam z kilku przeglądarek i ciężko bawić się w zbieranie ulubionych wątków do kupy.
mader
Posty: 212
Rejestracja: wtorek 07 sie 2012, 18:57
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mader »

gustaw, wiem że jeszcze Ci troszkę do pisania na giełdę brakuje, ale to już 2 wątek starszy niż 2 miesiące, który odgrzałeś...

Co do zakładek, to w chrome można przenosić swoje zakładki między komputerami przez konto google...
Zanim zadasz pytanie: http://rtfm.killfile.pl/
gustaw
Posty: 177
Rejestracja: piątek 23 lis 2012, 14:02
Lokalizacja: Ełk i Poznań

Post autor: gustaw »

mader pisze:gustaw, wiem że jeszcze Ci troszkę do pisania na giełdę brakuje, ale to już 2 wątek starszy niż 2 miesiące, który odgrzałeś...

Co do zakładek, to w chrome można przenosić swoje zakładki między komputerami przez konto google...
z całym szacunkiem przyjacielu, z dziedziny handlu bardziej jestem zainteresowany zakupami, jeżeli mam coś sprzedawać to raczej nie tutaj (chyba, że bardzo chcesz coś ode mnie kupić; proponuję piłeczkę gniotkę z logiem dużej wyszukiwarki.
Na dobrą sprawę to mógłbym Ci ją sprezentować bez specjalnego postu w dziale handlowym) :-).

Nie widzę nic złego w odgrzewaniu kotleta - wiadomo świeży smakuje najlepiej.
Moim skromnym zdaniem nie ma sensu zakładania kolejnego wątku na ten sam temat, po prostu jestem jedną z osób której taka funkcjonalność nieco ułatwiła korzystanie z forum.

Wiem o istnieniu chrome, wiem o możliwości przenoszenia zgromadzonych danych pomiędzy przeglądarkami, wiem również, że nie korzystam z chrome i że nie ratują mnie żadne firesynci i inne wynalazki związane z urządzeniem, którego w danej chwili używam do przeglądania forum.
Awatar użytkownika
Marooned
Posty: 60
Rejestracja: środa 02 maja 2012, 14:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marooned »

W większości przeglądarek (IE, Chrome, Firefox) działa skrót CTRL+D wywołujący okno dodawania do zakładek. Czyli dokładnie to, co ten link robi na IE.

Raz zapamiętać ten skrót i nie trzeba polegać na skryptach i implementowaniu tego przez daną stronę.
quadro na q450, Bixler, APM2, APM2.5, FlySky 9x
gustaw
Posty: 177
Rejestracja: piątek 23 lis 2012, 14:02
Lokalizacja: Ełk i Poznań

Post autor: gustaw »

To, że ten link to robi/robił na IE już wyczytałem.

Mi bardziej chodzi o to, że przydałoby się gdyby te dane zapisywały się w profilu. (Nie umiem CTRL-D wcisnąć na telefonie)
Korzystam z IE, FF, Safari, Opery w zależności od urządzenia, z którego korzystam czy to w pracy, czy w domu, czy z telefonu, czy z tabletu, czy może niedługo z komputera zabudowanego w samochodzie.

Równie dobrze mógłbym nosić przy sobie karteczkę z zapisanymi numerami interesujących tematów, - to by było przenośne i kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami rozwiązanie, ale co by było gdyby wypisał się lub zgubiłbym długopis?
Awatar użytkownika
Marooned
Posty: 60
Rejestracja: środa 02 maja 2012, 14:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Marooned »

Rozumiem, ale albo będziesz czekał aż ktoś takie coś wprowadzi (jest spora szansa, że się możesz nie doczekać) albo weźmiesz sprawy w swoje ręce i skorzystasz z dostępnych narzędzi.

W takim razie mógłbym zaproponować jakiś dysk w chmurze (Dropbox, Google Drive etc) i wrzucanie tam skrótów do ulubionych stron.
quadro na q450, Bixler, APM2, APM2.5, FlySky 9x
Awatar użytkownika
inzkulozik
Posty: 308
Rejestracja: sobota 03 lis 2012, 00:20
Lokalizacja: Kraków

Post autor: inzkulozik »

gustaw pisze:Korzystam z IE, FF, Safari, Opery w zależności od urządzenia, z którego korzystam czy to w pracy, czy w domu, czy z telefonu, czy z tabletu, czy może niedługo z komputera zabudowanego w samochodzie.
Trzeba się zdecydować na jedną przeglądarkę, która posiada wbudowane mechanizmy synchronizacji między urządzeniami i problem z głowy. :-)
Syma S032G :)
KDS 450SV / PhoenixRC
QC w budowie...
gustaw
Posty: 177
Rejestracja: piątek 23 lis 2012, 14:02
Lokalizacja: Ełk i Poznań

Post autor: gustaw »

nie realne :-)

poczekam, może kiedyś będzie update silnika, może jakiś plugin się znajdzie i zostanie doinstalowany i np. zintegruje się z szukajką :-)

No cóż - pozostaje mi być optymistą i czekać :-)
ODPOWIEDZ