Lee i jego mądrości

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Post autor: Lee »

Napisałem takie PW do strejla_u a nie inne bo mnie ponosi jak osoba która na siłę pisze posty/tematy o niczym i się czepia kogoś innego że pomógł(a przynajmniej miał taki zamiar).
strejla_u robi coś wielkiego z niczego, nienawidzi mnie, pewnie jest to spowodowane tym że mu powybijałem połowę rodziny...
strejla_u pisze:A ile to odciąży bazę danych...
Równie dobrze mogę mogę zrobić kolejny i niepotrzebny wątek "strejla_u i jego mądrości" I CO?? to co ten osobnik wyrabia to nie jest śmiecenie na fourm??

EDIT: dodałem wiek, czy to coś zmienia?

EDIT2: O http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=9014&start=0 strejla zobaczył nowy filmik w źródełku codziennej dawki pierdzielenia i po przeczytaniu opisu filmiku postanowił zrobić nowy temat i się podzielić filmikiem którego nie oglądał na dodatek z onetu...

EDIT3: Jeśli co niektórych boli to że mam nabite prawie 600 postów to można wyzerować ten śmieszny licznik postów.
dmz
Posty: 529
Rejestracja: sobota 16 kwie 2011, 15:34
Lokalizacja: łorsoł citi at war.

Post autor: dmz »

Stary olejcie temat bo tylko piane robicie. Tu skurw&*&%#&syny socjalisci nam chca reguloac loty fpv a wy sie pierdolami zajmujecie.
Awatar użytkownika
Boogie
Posty: 276
Rejestracja: piątek 29 cze 2012, 13:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Boogie »

Andrzej K pisze:A czy aby "polaczek" nie był właściwą odpowiedzią na "chinola"?
Cel swój widać osiągnąłem i ktoś zrozumiał mój komentarz. Generalnie wkurza mnie, że ktoś pisze skośnooki albo chinol, a sam się obraża jak się powie o nim polaczek....czy to nie jest to samo?
Pozdrawiam,
Krzysiek
ODPOWIEDZ