V Zlot FPV - głosowanie dot. miejscowości

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Gdzie ma zostać zorganizowany V Zlot FPV?

Strońsko
30
61%
Chełmno
19
39%
 
Liczba głosów: 49

labo
Posty: 1150
Rejestracja: sobota 04 gru 2010, 21:19
Lokalizacja: Toruń

Post autor: labo »

Ja się niestety do Strońska nie wybiorę. :(
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Z Torunia nie tak daleko ;-)
koszyk pierników, świeże mleko i dasz rade :mrgreen:
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3153
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Mam wrażenie, że niniejsza ankieta to raczej kto ma bliżej do jednego z dwóch miejsc :-)

Merytorycznie trudno się wypowiadać bo o ile część osób widziała Strońsko to okolic Chełmna nikt za wyjątkiem smutnego. Moja wypowiedź też jest stronnicza bo mam bliżej Chełmna :-D choć pewnie czerwcowy termin będzie mi i tak kolidował z innymi planami.

Niemniej żeby było uczciwe warto byłoby zobaczyć to "Chełmno" choćby w kategoriach odmiany. Mam nadzieję, że smutny będzie niegorszym organizatorem niż meteor.
Ja w Strońsku byłem 2 razy i podtrzymuję, że technicznie nie jest to dobre miejsce do latania (z 3 stron osłonięte przeszkodami, znad których zawsze wydatnie wiało - turbiąc oczywiście).
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
BNZ
Posty: 124
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 19:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: BNZ »

krall pisze:
Merytorycznie trudno się wypowiadać bo o ile część osób widziała Strońsko to okolic Chełmna nikt za wyjątkiem smutnego. Moja wypowiedź też jest stronnicza bo mam bliżej Chełmna :-D choć pewnie czerwcowy termin będzie mi i tak kolidował z innymi planami.

Niemniej żeby było uczciwe warto byłoby zobaczyć to "Chełmno" choćby w kategoriach odmiany. Mam nadzieję, że smutny będzie niegorszym organizatorem niż meteor.
Ja w Strońsku byłem 2 razy i podtrzymuję, że technicznie nie jest to dobre miejsce do latania (z 3 stron osłonięte przeszkodami, znad których zawsze wydatnie wiało - turbiąc oczywiście).
Tu się z przedmówcą zgodzę, że odmiana byłaby wskazana. A może smootny zorganizowałby wcześniej spotkanie - "zlot testowy" jednodniowy bez noclegów dla chętnych co by się przekonali co do miejsca?
Pozdrawiam,
Bogdan
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

BNZ pisze:
krall pisze:
Merytorycznie trudno się wypowiadać bo o ile część osób widziała Strońsko to okolic Chełmna nikt za wyjątkiem smutnego. Moja wypowiedź też jest stronnicza bo mam bliżej Chełmna :-D choć pewnie czerwcowy termin będzie mi i tak kolidował z innymi planami.

Niemniej żeby było uczciwe warto byłoby zobaczyć to "Chełmno" choćby w kategoriach odmiany. Mam nadzieję, że smutny będzie niegorszym organizatorem niż meteor.
Ja w Strońsku byłem 2 razy i podtrzymuję, że technicznie nie jest to dobre miejsce do latania (z 3 stron osłonięte przeszkodami, znad których zawsze wydatnie wiało - turbiąc oczywiście).
Tu się z przedmówcą zgodzę, że odmiana byłaby wskazana. A może smootny zorganizowałby wcześniej spotkanie - "zlot testowy" jednodniowy bez noclegów dla chętnych co by się przekonali co do miejsca?
O i tu pan dobrze prawi :)
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

A moze po prostu dwa zloty i na kazdy pojedzie sobie ten kto chce?

Imho centrum kraju jest jakims kompromisem, przesuwanie w jedna strone zeby ktos mial blizej powoduje to, ze inny ma dalej :P
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Moim zdaniem 2 zloty to zły pomysł.
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Zduńska Wola to jakoś nie bardzo środek polski :-/
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3153
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

marceli pisze:A moze po prostu dwa zloty i na kazdy pojedzie sobie ten kto chce?

Imho centrum kraju jest jakims kompromisem, przesuwanie w jedna strone zeby ktos mial blizej powoduje to, ze inny ma dalej :P
Tak Strońsko jak i Chełmno w centrum Polski nie są a w centrum nie ma na razie lokacji.
Zawsze będzie tak, że ktoś ma bliżej a inny dalej.
W zawodach F3K, w których biorę kilka razy do roku udział i sam też organizuję (a wymaga to sporo wysiłku) zasada jest prosta: chcesz mieć blisko na zawody to zrób je u siebie a frekwencja zweryfikuje czy był to dobry wybór (czy jakość przezwycięży km).

Widzę, że tu chyba nie ma dobrej woli na kompromis. Każdy ciągnie w swoją stronę. Zróbmy więc 2 zloty Strońsko i Chełmno - przed i po wakacjach. Znajdą się tacy co przyjadą na oba oraz tacy co stwierdzą, że to poza granicami ich miasta i nie pojadą na żaden...
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cobra »

Może to i dobra myśl. Ja na pewno któryś odwiedzę. To zależy bardziej od terminu niż miejsca (oczywiście w pewnych granicach).
________________
Cobra
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

krall pisze: Zróbmy więc 2 zloty Strońsko i Chełmno - przed i po wakacjach.

O, to jest myśl. Brakowało w tamtym roku tego drugiego zlotu :)

Strońsko czerwiec, Chełmno wrzesień?
pozdrawiam
Michał
smootny

Post autor: smootny »

diem pisze:
krall pisze: Zróbmy więc 2 zloty Strońsko i Chełmno - przed i po wakacjach.

O, to jest myśl. Brakowało w tamtym roku tego drugiego zlotu :)

Strońsko czerwiec, Chełmno wrzesień?
Panowie nic na siłę.. widze że do tego Chełmna większość ma niezły opór przyjechać..
Zrezygnujmy więc z niego i będzie po kłopocie :mrgreen:

Diem twoja niechęć aż bije jak żarówa... spoks ja też cię lubię :mrgreen
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Bo 176 km a 414km to spora różnica
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

To, że się nie lubimy to zupełnie inna sprawa i odsuwamy to na bok :)


Poważnie, jak dla mnie pasuje opcja zlotu w Chełmnie we wrześniu. Ustalimy całość w Strońsku przy bezalkoholowym.


edit. a Ty juz Kefir nie płacz, nie byłeś na żadnym zlocie, "może wpadniesz" jak zrobimy go pod Twoim domem... mówiłem Ci że ja nie mam takich oporow i moge dojechac gdziekolwiek.
pozdrawiam
Michał
smootny

Post autor: smootny »

diem pisze:.. Ustalimy całość w Strońsku przy bezalkoholowym.
ok w takim razie skoro juz zadecydowane to Chełmno odpada w tej ankiecie.. co będzie dalej zobaczymy..
Zablokowany