"Dremelek" z Lidl-a

czyli wszystko to co nie podpada pod powyższe działy ale ma związek z technikami stosowanymi w modelarstwie

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Post autor: Lee »

Wy to mi taki wybór robicie że już nie mogę się zdecydować co kupić :-)
Stan używany, idealny jak nowy, 95 akcesorii lub nowy nie używany 30 akcesorii i parę zetów drożej.
Artu

Post autor: Artu »

Tylko, że ten "tańszy" jest na licytacji, i nie wiadomo jaką cenę osiągnie :roll:
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Post autor: Lee »

No nikt go nie chce, bo bartwaw, od kiedy podał linka do tego dremelka, to już się licytacja zakończyła i nikt nie kupił, dremelek ten został znów wystawiony(może po raz dziesiąty) i bym dał za niego te 145zł i by wygrał za tyle, potraktujmy to jako kup teraz z urlopem sprzedającego na 13dni :-)
Jakieś argumenty jeszcze? bo nadal nie wiem co wybrać...
9anubis
Posty: 74
Rejestracja: wtorek 12 lip 2011, 09:21
Lokalizacja: Nowy Sacz

Post autor: 9anubis »

skocz jeszcze do MediaExpert mieli cos einhell +200 elementów wyposażenia za 140 plnow - nie wiem jak multiszlifierka ale mam kosiarke tej firmy i jest ok

Pzdr
bartwaw
Posty: 1258
Rejestracja: sobota 05 mar 2011, 20:39
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: bartwaw »

Kolego, pisałem o einhell. Po paru cięciach dostał takich wibracji, że do niczego precyzyjnego się nie nadawał.
Strona mojej kochanej córeczki:
http://www.igunia.pl
Jak nie wiesz na co przeznaczyć 1% odpisu z podatku - zajrzyj.
9anubis
Posty: 74
Rejestracja: wtorek 12 lip 2011, 09:21
Lokalizacja: Nowy Sacz

Post autor: 9anubis »

bartwaw pisze:Kolego, pisałem o einhell. Po paru cięciach dostał takich wibracji, że do niczego precyzyjnego się nie nadawał.
tak czytałem ale może po prostu był felerny.
Wg mnie statystycznie einhell jest gdzieś pośrodku pomiędzy ta multiszlifierką z lidla a takim markowym dremelkiem. I pewnie u większości modelarzy nie jest to sprzęt który strasznie ciężko pracuje :) np porównując do wiertarek.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

9anubis pisze:Wg mnie statystycznie einhell jest gdzieś pośrodku pomiędzy ta multiszlifierką z lidla a takim markowym dremelkiem.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jedrus
Posty: 1531
Rejestracja: piątek 24 cze 2011, 13:22
Lokalizacja: PL/ okolice W-Wy

UWAGA

Post autor: jedrus »

Panowie, ten Dremel z aukcji http://allegro.pl/dremel-300-series-95- ... 95443.html nie ma nic wspólnego ze stanem idealnym. Gość ciągnie poniemiecki szajs w ilościach hurtowych, który już swoje przeżył. Naprawdę szkoda kasy, szczególnie, że nowy nie kosztuje wiele więcej. Byłem i widziałem na własne oczy.
Ostatnio zmieniony piątek 02 mar 2012, 01:04 przez jedrus, łącznie zmieniany 1 raz.
bartwaw
Posty: 1258
Rejestracja: sobota 05 mar 2011, 20:39
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: bartwaw »

fakt, jak popatrzeć co sprzedaje to w cholere ma secondhandu
Strona mojej kochanej córeczki:
http://www.igunia.pl
Jak nie wiesz na co przeznaczyć 1% odpisu z podatku - zajrzyj.
Lee
Posty: 1828
Rejestracja: niedziela 23 paź 2011, 22:02
Lokalizacja: UK

Post autor: Lee »

W przyszłości chyba bardziej muszę uważać na polecane produkty od innych z neta, bo wszędzie szajs używany, nie dawno miałem opinie że jak ktoś na alledrogo pisze że mało używane to tak jest, bo są zasady, ale jak widać mocno je naginają.
jedrus
Posty: 1531
Rejestracja: piątek 24 cze 2011, 13:22
Lokalizacja: PL/ okolice W-Wy

Post autor: jedrus »

Może kogoś zainteresuje Dremel za 120PLN z wysyłką: http://allegro.pl/frezarka-polerka-ospr ... 69365.html

Jest to oryginalny Dremel, model który został zastąpiony serią 300. Jak pytałem w Bosch'u to mi powiedzieli, że zasadniczo niczym się nie różni poza wyglądem i obudową ;-)

Wszystkie akcesoria są wymienne pomiędzy tymi modelami.
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4658
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Post autor: pma_ »

Panowie, podstawa do dremelka to giętki wałek, bardzo ułatwia pracę.
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
ODPOWIEDZ