OSD

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Gregor44
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 11 gru 2011, 23:29
Lokalizacja: Kraków

OSD

Post autor: Gregor44 »

Odbyliśmy już około 25 lotów Pioneerem 1600. Myślę że przyszedł czas na fpv i osd. Co prawda mamy zestaw turnigi 9x podstawowy, ale na początek zamierzam wyposażyć samolot jak wyżej. No właśnie - trochę poczytałem i zdecydowałbym się na OSD by Zbig & Pitlab (do tego trzeba dokupić GPS tak to rozumiem z opisu). No i trochę się zdumiałem że nigdzie nie mogę dotrzeć do zakupu i ceny (choć pewnie bym znalazł po 5 godzinnym posiedzeniu przy kompie), ale proszę o pomoc. Pytanie czy kupować no name tx rx video 1,2 GHz, czy raczej coś lepszego (jako że tematy były dawno też bym prosił o ewentualny "świeży" link).

Proszę o radę czy jest sens zawracać sobie głowę - jak wyżej na "kitowym" radiu.
Panther naza m lite + frsky 2,4 ---- Penguin V2 1720mm NTM Prop Drive 35-48A 1100kv Gregor
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Mateusz »

Wiesz co, na tej aparaturze to tylko i wyłącznie latanie przy nodze, albo LRS, badź Frsky +dopałka, do tego lawmate 500'tka , OSD Remzibiego, panelówki, monitorek/google ;>
Trutututu nici z drutu.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Gregor44, cobyś nie przekopywał się, przy niedzieli robię dobry uczynek ;-)

1) OSD -w ciągu miesiąca będzie do kupienia u Pitlaba za ok 300zł (samo OSD) klik-tutaj i tam też dokupisz GPSa. Potem możesz albo poczekać (na nową wersję) albo dokupić teraz istniejące IMU i Autopilota u kolegi JR65 oraz KrzyśW. Jest jeszcze do kompletu tracker do anteny :-)
2) VIDEO - temat na forum i tam sobie wybierzesz co trzeba.
3) RC - najlepiej do Twoich potrzeb posłuży eLeReS - dla forumowiczów jeszcze jest zniżka.

Powyższe rzeczy dadzą Ci przyjemne latanie do 5km bez większych kombinacji. A jak wsadzisz komplet Zbig'a czyli autopilot , imu i tracker to i dalej polecisz jak i bezpiecznie sam model wróci jakby co :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Artu

Post autor: Artu »

AD.2 Nie wiem, na ile to rzeczywiste (1 kwietnia), ale...

Obrazek

Jeśli chodzi o link wideo, to tutaj jest niezła oferta...
ODPOWIEDZ