Video Graber DVR problem z nagrywaniem

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

piwo25
Posty: 2
Rejestracja: środa 22 lut 2012, 12:30
Lokalizacja: ciemnogród

Video Graber DVR problem z nagrywaniem

Post autor: piwo25 »

Witam wszystkich ,od dłuższego czasu próbuje nagrać obraz z mojej konsolki ps3 za pomocą Video Grabera DRV. Wszystko podłączyłem jak należy ,używam programu Ulead Video Studio.Gdy w zakładce tools mam ustawione orginalne plug-iny programu nagrywanie kończy się po 4 do 10 sekundach komunikatem "No video was captured. Please check if there is any input signal. There may be no device selected."
Gdy w zakładce TOOLS> Change Capture plug-in zmieniłem Ulead DirectShow capture plug-in na Windows Media Format Capture plug-in- w takim ustawieniu program nagrywa obraz bez żadanego problemu,jedank jakość nagrania jest dużo gorsza. Być może ktoś mógłby wyjaśnić mi dlaczego na standartowo ustawionych plug-in'ach zagrywanie zatrzymuje się po kilku sekundach?? I jak sprawić abym mógł na nich nagrywac...Z góry dziekuje za pomoc...pozdrawiam
PS.Posiadam windows XP, prób dokonywałem na stacjonarnym jak i na laptopie -z takim samym efektem ,z tematem "walczę" już ok. 15 dni ...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Spróbuj użyć FPVrecorder'a, temat następny pod Twoim w tym dziale :-) Poczytaj ten temat - tam autor - Breweryhills dość czytelnie wyjaśnił korelacje miedzy poszczególnymi składnikami systemu potrzebnymi do prawidłowego zgrania.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
piwo25
Posty: 2
Rejestracja: środa 22 lut 2012, 12:30
Lokalizacja: ciemnogród

Post autor: piwo25 »

Muszę przyznac ze jestem w szoku odnosnie możliwości tego programu...jego waga jest niewielka a możliwości potężne...czy mógłby mnie ktoś poinstruowac jak ustawić najlepsze ustawiena do nagrywania obrazu z konsoli PS3. Przyznam ze rozpocząłem lekturę tych 23 stron tematu FPVrecorder'a jednak większośc rzeczy o których tam piszecie dla mnie jako laika niewiele mówią...także prosze o prosty instruktaż.
Z góry dziekuje pozdr.
ODPOWIEDZ