Do Romana

na wodzie i pod wodą

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

pit202 pisze:
echosonde dajesz na lodke i kierujesz na nia kamere, tak zeby bylo ja widac w kadrze.
osd remzibiego oczywiscie, zeby sie nie pogubic na oceanie ;)
widziałem już takie coś na YT , troche taka tandeta osobiście nie chciałbym takiego rozwiązania.
jak masz sone z wyjsciem composite to zawsze mozesz zrobic przelacznik video.
ale nie kumam z ta tandeta, ze bedzie gorzej dzialac czy zle wygladac :roll:
videowarmuz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 22 gru 2011, 23:46
Lokalizacja: Żagań

Post autor: videowarmuz »

Witam. Dopiero teraz mam chwilkę czasu na komputer ..... Chodzi generalnie o to, że mam problem z przesyłem video tzn problem z zatrzymywaniem się łódki na odległości około 200 m od brzegu. Problem tylko z radiami na 2,4 Ghz. ( na 40 mHz jest ok. ) Problem ten sam z radiami Sanwa, Hitec oraz Hobby King v.2 ( wszystkie na 2,4 ) używałem zawsze nadajnika video Betatronic.... Fachowcy piszą że na wodzie osiąga się dużo mniejsze odległości niż w powietrzu. Dzisiaj nabyłem Fox 700 - po świętach zamontuję i potestuję z radiem Hobby King v.2. Wcześniej testowałem Cam Sata 5,8 ale zakłuca mi pracę sondy która jest na pokładzie łódki.... Znalazłem was, ludzi którzy pewnie zjedli zęby w tej dziedzinie. I dlatego moje pytanie. Jaki komplet zastosować aby osiągnąć 350 m pewnego pływania i płynnego obrazu ? Pozdrawiam Wojtek.
Artu

Post autor: Artu »

Wojtku, filterek w torze antenowym TX wideo powinien pomóc :-)
O taki -> 900-1300mhz Band Pass Filter
videowarmuz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 22 gru 2011, 23:46
Lokalizacja: Żagań

Post autor: videowarmuz »

Czy kupię coś takiego w Polsce ? Nie mogę sobie na razie pozwolić na ściąganie z za granicy - brak czasu.... Muszę na razie zaopatrywać się w niektóre podzespoły w kraju.
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

cobra pisze: Temat jest niszowy, ale jak widać chętni są.
Może i niszowy ale klient bogaty i zapłaci każde pieniądze, które postawią go przed innymi ;-)
Ja się na wędkarstwie zupełnie nie znam - to zasłyszane od kolegów, którzy mają kolegów wędkarzy :-)
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
ODPOWIEDZ