Do Romana

na wodzie i pod wodą

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

videowarmuz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 22 gru 2011, 23:46
Lokalizacja: Żagań

Do Romana

Post autor: videowarmuz »

Witaj Roman. Jestem producentem łódek do wywozu zanęty dokładnie modelu Warm Boat X-2100 oraz Warm Boat X-5000. Proszę o kontakt w sprawie współpracy. Chodzi dokładnie o przekaz wideo z modelu na brzeg ( problemy z zakłóceniami, zaopatrywanie się w podzespoły ). moje gg 3004279 lub mail videowarmuz@wp.pl kom. 603 949 080. Dzięki.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

@videowarmuz - masz przycisk "PW" pod facjatą Romana :-) i takie prośby o kontakt to taką drogą się kieruje.
Z kolei jeśli chcesz się pochwalić łódkami to mamy dział handlowy--> oferty firm i tam wrzuć ogłoszenie.
Jak Romek mi potwierdzi że nawiązaliście kontakt (albo że odczytał Twoje prośby powyżej) to skasuję powyższy post bo nijak nie pasuje tutaj...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
videowarmuz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 22 gru 2011, 23:46
Lokalizacja: Żagań

Post autor: videowarmuz »

Przepraszam. Nie miałem żadnego zamiaru się chwalić ponieważ gdzie indzie są moi odbiorcy ..... Po prostu szukam fachowca w tej dziedzinie. Nie pisuję na forach i dlatego ta pomyłka. Jeśli ktoś z was chciałby ze mną pogadać na temat przekazu video w moich łajbach to jestem chętny ( nie na forum - brak czasu ). Osoby które chciałyby ze mną pogadać o problemie i mi pomóc to proszę o numer telefonu na maila ( oddzwonię ). Jeszcze raz przepraszam jeśli wzięliście to za reklamę. Pozdrawiam Wojtek.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Ale nikt się nie gniewa, to tylko kwestia porządkowa, na tym forum z buta się nie wali :-)

BTW mamy taki dział, troszkę kulejący :-) ale mamy : pływające FPV i tam śmiało możesz Twoją tematykę zapodać, nawet fajnie by było poczytać coś o bąbelkach :-) a nie tylko śmigła i skrzydła :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
videowarmuz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 22 gru 2011, 23:46
Lokalizacja: Żagań

Post autor: videowarmuz »

Dzięki. Ogólnie to fajnie tu u was. Bo u nas na forach karpiowych to wszyscy się kłócą i jeden chce być mądrzejszy od drugiego ..... pozabijali by się najchętniej. A tu - super. Cisz spokój. Szanujecie się wzajemnie. I to się chwali. Wesołych Świąt ode mnie dla wszystkich....
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Kolego z Żagania, byłoby miło gdybyś w dziale podanym przez Rurka pochwalił się swoimi łódkami, tutaj to mało spotykane. O transmisję video możesz śmiało pytać zakładając wątek, na pewno Twoje niepewności zostaną rozwiane. Kontakt bezpośredni zajmuje ludziom zbyt wiele czasu, tutaj masz wiele osób obeznanych w temacie.
pozdrawiam
Michał
Artu

Post autor: Artu »

I jest wśród FPV-owców wielu wędkarzy, podejrzewam :-P
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

albo znajomych wędkarzy, np poszukujących takich łódek i koło się zamyka ;)
Awatar użytkownika
pawlo
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 03 mar 2011, 21:07
Lokalizacja: Olszewnica St.

Post autor: pawlo »

A taki zestawik, 15CH 700mW
Obrazek ?
pit202

Post autor: pit202 »

marceli pisze:albo znajomych wędkarzy, np poszukujących takich łódek i koło się zamyka ;)
dokładnie tak, mój ojciec szuka takiej łódki , ale szuka takiej z wbudowaną echo-sondą
Mieciu
Posty: 876
Rejestracja: wtorek 15 lut 2011, 00:55
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mieciu »

tak sobie patrzę na takiego WARM BOAT X-2200 i oczom nie wierzę (tyle błędów :mrgreen: )
http://www.carppassion.eu/?x7l5lxh3xpl5 ... l+x3xyx5xy

Dlaczego zastosowano najtańsze śruby plastikowe i do tego jeszcze obracające się w tym samym kierunku? W każdym porządnym napędzie 2śrubowym są przeciwstawne i wtedy łódka dobrze płynie zarówno do przodu jak i do tyłu. Do tego Przydałoby się może jakąś dyszę korta zastosować - pomaga przy zielsku no i troche podnosi sprawnosc calego ukladu. Do tego wały w ogóle nie widać, żeby były podparte czymkolwiek przy śrubie :roll:

:lol: kurde ale zboczylismy z tematu TX/RX - chyba do posprzątania bedzie

EDIT:
PS. proszę nie odbierać tego jako krytyke - raczej życzliwe uwagi które sprawdzą się na 100%. Narobiłem się modeli takich....
Jeszcze zapomnialem zapytać, regulatory szczotkowe od Bodziocha czy jakieś 'sklepowe'?
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Specjalistę od łódek, Miecia, też mamy. Można więc usprawnić konstrukcję :)
pozdrawiam
Michał
cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

pit202 pisze:
marceli pisze:albo znajomych wędkarzy, np poszukujących takich łódek i koło się zamyka ;)
dokładnie tak, mój ojciec szuka takiej łódki , ale szuka takiej z wbudowaną echo-sondą
echosonde dajesz na lodke i kierujesz na nia kamere, tak zeby bylo ja widac w kadrze.
osd remzibiego oczywiscie, zeby sie nie pogubic na oceanie ;)

sam jestem wedkarzem i nawet mam juz od dwoch lat ;) plan zrobic lodke, ktora ma jedna kamere ruchoma umieszczona w kopulce pod woda.
chce do niej dac dwa smigielka nadwodne, pchajace zeby mozna bylo popylac po zielsku.
Awatar użytkownika
cobra
Posty: 2876
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cobra »

Jeśli już w tym temacie:
kolega karpiarz suszy mi głowę o transmisję video z łódki, i będziemy to robić. W tej chwili wywozi zanętę i zestaw na ok 200 - 300 m, kierując (system Spectrum) łódką przez lornetkę :shock:
echosonde dajesz na lodke i kierujesz na nia kamere, tak zeby bylo ja widac w kadrze.
Z czujnika echosondy on ma transmisję z łódki na brzeg - pewnie jakiś wypasiony model echosondy.
Temat jest niszowy, ale jak widać chętni są.
________________
Cobra
pit202

Post autor: pit202 »

echosonde dajesz na lodke i kierujesz na nia kamere, tak zeby bylo ja widac w kadrze.
osd remzibiego oczywiscie, zeby sie nie pogubic na oceanie ;)
widziałem już takie coś na YT , troche taka tandeta osobiście nie chciałbym takiego rozwiązania.
ODPOWIEDZ