NOWE PRZEPISY (od 1 lutego 2019) - ŻALE

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: NOWE PRZEPISY (od 1 lutego 2019) - ŻALE

Post autor: Verid »

Proponuję żebyś z tymi tabletkami zaczął od siebie. Sukcesu nie wróżę ale może przynajmniej rodzinie będzie lżej.
A tak długo jak będzie ci się tu ulewało bez większego ładu i składu to mojego bełkotu możesz być pewien. Szlabanu w razie recydywy też ;-)
Ten wredny...
Awatar użytkownika
zenon
Posty: 57
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 09:49
Lokalizacja: Polska :-)

Re: NOWE PRZEPISY (od 1 lutego 2019) - PODSUMOWANIE

Post autor: zenon »

Docent pisze:Panowie a co myślicie o tych wytycznych UE

https://www.easa.europa.eu/easa-and-you ... rones-rpas

Dokładnie takie same komentarze wielu i ja czytałem, kiedy okazało się że pod stołem wprowadzono pierwsze przepisy w 2016 roku, aby chronić finansowo kolesi ULC-u, "szkółki niedzielne" latania po kwadracie 30x30m oraz lataczy za grubą kasę. Uzależniono wtedy potrzebę talonu, od tego czy latasz za kasę czy nie. Wtedy oczywiste było, że to jest radosna twórczość urzędników, nie zgodna choćby z konstytucją. Sługusy reżimu też wtedy pisali, że już po temacie, że się ludzie spóźnili i trzeba było wcześniej, aby zbić ich z tropu, aby im inputować wirtualną rzeczywistość, bo chodziło o kasę i aby zamknąć niewygodne komentarze. A już poważniej, to temat jest jak najbardziej otwarty, co pokazuje przykład obecnej zmiany, która zlikwidowała teoretycznie tę zależność oraz np. potrzebę badań lekarskich jak na samolot pasażerski. Wprowadziła co prawda to samo, w postaci tak zwanego ubezpieczenia, uzależnionego od tego czy ktoś lata za kasę, czy nie, ale to też można zmienić. Kwestia ludzi i tego czy będą dalej akceptować taki stan. Jeszcze nie raz ustawa zostanie zmieniona, bo to gniot prawny. Nie trzyma się kupy, jest skomplikowana, nielogiczna, niespójna, nieproporcjonalna do zagrożeń jakie może stwarzać 500g depronek dla lecącego na 10km samolotu, tylko do tego potrzeba więcej determinacji.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: NOWE PRZEPISY (od 1 lutego 2019) - PODSUMOWANIE

Post autor: pawelsky »

zenon pisze:Dokładnie takie same komentarze wielu i ja czytałem, kiedy okazało się że pod stołem wprowadzono pierwsze przepisy w 2016 roku, aby chronić finansowo kolesi ULC-u...
Pomyliles watki, watek na gorzkie zale znajdziesz tutaj

Jednoczesnie prosba do moda o przeniesienie.

[MOD - zrobione]
Awatar użytkownika
zenon
Posty: 57
Rejestracja: piątek 10 sty 2014, 09:49
Lokalizacja: Polska :-)

Re: NOWE PRZEPISY (od 1 lutego 2019) - PODSUMOWANIE

Post autor: zenon »

pawelsky pisze:
zenon pisze:Dokładnie takie same komentarze wielu i ja czytałem, kiedy okazało się że pod stołem wprowadzono pierwsze przepisy w 2016 roku, aby chronić finansowo kolesi ULC-u...
Pomyliles watki, watek na gorzkie zale znajdziesz tutaj

Jednoczesnie prosba do moda o przeniesienie.

[MOD - zrobione]
Zachęcam do czytania ze zrozumieniem i nie troluj.
Pomyliłeś słowa żale ze słowem krytyka. Znaczą zupełnie co innego. Sugeruje ponownie egzamin maturalny.
Prośba, aby była możliwość wypowiedzi, bez PRL-cenzury.
ODPOWIEDZ