FIMI X8 SE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

przemo232
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 30 paź 2018, 11:00
Lokalizacja: Mława

Re: FIMI X8 SE

Post autor: przemo232 »

Morfeusz79 pisze:Witam. Mam pytanie do wtajemniczonych, bo na chwilę obecną nie znalazłem, czy jest możliwość w X8 kalibrować drążki i zmniejszyć zakres martwej strefy? Wcześniej latałem Phantomami i faktycznie w fimi x8 jest to dość kłopotliwe, ciężko delikatnie i łagodnie np obracać drona. sadix pisał na 7 stronie, że bez wyregulowania drążków i gimbala w aplikacji nie da się latać. Podpowiedzcie proszę, gdzie są ustawienia drążków, bo znalazłem tylko ich ogólną kalibrację.
Witam,
Rozwiązaniem tego problemu są dłuższe drążki. Latałem nim i na oryginalnych to jest masakra z precyzyjnym obracaniem drona. Można samemu je wydłużyć
sladron
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 13 paź 2014, 19:58
Lokalizacja: Ełk

Re: FIMI X8 SE

Post autor: sladron »

Bateria nie działa.
Baterie leżały sobie w sejf-packu przez jakieś 6 miesięcy. Włożyłem je naładowane, sprawdzałem po miesiącu i pokazywały się 3 diody na każdej z baterii. Wczoraj podłączyłem je do ładowarek ale byłem zajęty i nie zwracałem uwagi co się z nimi dzieje. Dzisiaj włożyłem pierwszą do drona ...i kicha. Po podwójnym wciśnięciu przycisku na baterii, diody migają parami, wciśnięcie jednorazowe powoduje zapalenie się 1 diody co wskazuje, że bateria jest rozładowana no i dron nie uruchamia się.

Czy mieliście taki problem ?
Czy macie namiary na na jakiś opis możliwych awarii baterii do X8SE ?
ODPOWIEDZ