Dron FPV freestyle/racing

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Janek2020
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 17 maja 2020, 14:35
Lokalizacja: Warszawa

Dron FPV freestyle/racing

Post autor: Janek2020 »

Cześć, chciałbym zacząć swoją przygodę z dronami do freestyle. Czy są osoby które pomogły by mi w zakupie potrzebnych części jaką wybrać ramę podzespoły itp (najlepiej dostepne w Polskich sklepach). Oraz czy najlepszym wyborem będzie ta aparatura FrSky Taranis Q X7, oraz czy dron powonień mieć nadajnik gps? budżet ok. 2500zł
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Dron FPV freestyle/racing

Post autor: Z.W15 »

Janek2020 pisze:Cześć, chciałbym zacząć swoją przygodę z dronami do freestyle. Czy są osoby które pomogły by mi w zakupie potrzebnych części jaką wybrać ramę podzespoły itp (najlepiej dostepne w Polskich sklepach). Oraz czy najlepszym wyborem będzie ta aparatura FrSky Taranis Q X7, oraz czy dron powonień mieć nadajnik gps? budżet ok. 2500zł
widac po pytaniu,zes amator-wiec moja rada, kup skladaka w stylu TYRO79 na BG i zloz to do kupy ,potrzebujesz do tego 30% umiejetnosci, jakie Ci beda potrzebne
do zbudowania, tego drona z Twojego pytania .No i sam w tedy lub prawie, bedziesz zdolny do doboru czesci do nowego projektu.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dron FPV freestyle/racing

Post autor: pawelsky »

Janek2020 pisze:dron powonień mieć nadajnik gps
Nadajnika GPS zdecydowanie miec nie powinien. Odbiornik moze sie przydac :-)
Janek2020
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 17 maja 2020, 14:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dron FPV freestyle/racing

Post autor: Janek2020 »

Z.W15 pisze:TYRO79
https://rc.susco.pl/p/573/28862/dron-wy ... drony.html
Czyt to jest ten dron oraz czy działa on z FrSky Taranis Q X7?
oraz jakie akumulatory do niego polecisz i gogle fpv
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dron FPV freestyle/racing

Post autor: pawelsky »

Poniewaz zadawane pytania wskazuja na kompletna zielonosc pytajacego w temacie ja to bym jednak proponowal przed zadaniem kolejnych zapoznac sie z kilkoma opracowaniami na temat budowy dronow, chociazby tych przygotowanych przez majk99
https://www.youtube.com/watch?v=ZWBpW_X ... c2EFeWoDFZ

Pozwoli to na unikniecie wielu niepotrzebnych pytan, wydatkow, rozczarowan i frustracji.
ODPOWIEDZ