DJI mavic mini czas działania kontrolera

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

KOCUR
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 05 lis 2019, 11:27

DJI mavic mini czas działania kontrolera

Post autor: KOCUR »

Witam,
Mój kontroler z podłączonym samsungiem galaxy S7 edge czasowo wytrzymuje 2 baterie latania (jakieś 40 min lotu) i stąd moje pytanie. Drodzy posiadacze maviców mini odpowiedzcie czy to jest normalny czas pracy kontrolera bo moim zdanie trochę krótko.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI mavic mini czas działania kontrolera

Post autor: Adrián »

Nie jest czasem tak, że jak w przypadku sparka, androidy a szczególnie samsungi się ładowały po podłączeniu? Może stąd szybkie rozładowanie aparatury.
W ios nie było tego problemu, a kiedyś o tym czytałem, że samsungi (i chyba inne marki) tak miały.
Nie wiem, bo już wieki nie miałem samsunga, ale nie da się wyłączyć ładowania po podpięciu kabla? Sprawdź w ustawieniach.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9752
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI mavic mini czas działania kontrolera

Post autor: pawelsky »

Adrián pisze:Nie jest czasem tak, że jak w przypadku sparka, androidy a szczególnie samsungi się ładowały po podłączeniu?
Nie ma znaczenia czy Android czy Samsung, aparatury Mavico-podobne laduja podlaczone do nich telefony. Dopiero w M2 byla opcja wylaczenia ladowania w wersji iOS.
Adrián pisze:Może stąd szybkie rozładowanie aparatury.
2 baterie lotu to troche za szybko. Mozliwe ze albo telefon jest bardzo pradozerny, albo ma zajechana baterie.
Adrián pisze:Nie wiem, bo już wieki nie miałem samsunga, ale nie da się wyłączyć ładowania po podpięciu kabla?
Bez roota sie nie da.
ODPOWIEDZ