POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

rmaya
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 13 sie 2019, 15:30
Lokalizacja: WWL

Re: POWITALNIA

Post autor: rmaya »

Witam wszystkich. Planuję zacząć zabawę z fpv ale na początek chcę poczytać co bardziej doświadczeni mają na ten temat do powiedzenia.
haluc
Posty: 12
Rejestracja: sobota 10 sie 2019, 14:56
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: POWITALNIA

Post autor: haluc »

Witam wszystkich forumowiczów,

Latam dronem już jakiś czas- zdjęcia, filmy, fotogrametria - teraz czas na fpv i freestyle:)
Wu_eR
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2019, 00:37

Re: POWITALNIA

Post autor: Wu_eR »

Dzień dobry wszystkim,
Mam na imię Wojtek i modelarstwem RC (i nie tylko) zajmuję się już do kilkunastu lat z krótkimi przerwami. Od ok. 3 lat latam regularnie i chciałbym spróbować FPV korzystając z wiedzy bardziej doświadczonych kolegów z forum. Na chwilę obecną kompletuję sprzęt.
Awatar użytkownika
m0th0r
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 01 wrz 2019, 15:26

Re: POWITALNIA

Post autor: m0th0r »

Witam wszystkich,

Jestem Krzysztof, od jakiegoś czasu bawię się w budowanie quadkoptera. Moim celem jest konstruowanie modeli i za jakiś czas zabawa w filmowanie z powietrza. Pewnie spróbuję zbudować także coś małego i szybkiego do FPV.
illest_71
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 29 sie 2019, 08:48

Re: POWITALNIA

Post autor: illest_71 »

Dzień dobry Wszystkim!

Nazywam się Michał i zamierzam kręcić reportarze, portrety i dokumenty. Niezbędne będą do tego przebitki z drona, dołączam do was aby posiąść więdze od najelpszych i wystrzec się błędów początkujących!

serdecznie wszytkich pozdrawiam!

Michał
rc.fpv.poland
Posty: 117
Rejestracja: środa 04 wrz 2019, 18:23
Lokalizacja: GB

Re: POWITALNIA

Post autor: rc.fpv.poland »

Wita Adam z poprzedniej epoki.

Przygodę z modelarstwem zaczynałem od uruchamiania silników samozapłonowych mars 2,5 :-) Pierwszy model "free flight rc" na jakim uczyłem się trudnej sztuki modelarstwa i pilotarzu to był sportowy spalinowy trenerek 1,6m rozpiętości z silnikiem nitro i sterowany z 35 MHz :-)

Obecnie fpv samolotowe głównie w acro. Klasyczne samoloty nitro i elektryki. Lubię latać podczas wichur, nie lubię podczas deszczu.

Miła atmosfera, pomocni koledzy. To zachęciło mnie do modelarstwa. Mam nadzieję że to samo zatrzyma mnie na tym forum na dłużej.

Pozdrawiam
levykrak
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 17 wrz 2019, 09:12
Lokalizacja: Krakow

Re: POWITALNIA

Post autor: levykrak »

To i ja się przywitam.

Jestem z Krakowa jak to nick sugeruje. Moja przygoda z modelarstwem RC zaczeła się prawie 25 lat temu, jeszcze wtedy kiedy modele budowało się od podstaw np ze sklejki zdobywanej w pudełek po owocach z warzywniaka :). Do szybowca miałem nawet aparat analogowy podłączony i robienie zdjęć na kliszy. Później była długa przerwa. Przed narodzinami pierwszego dziecka spróbowałem jeszcze sił w zestawie RTF z silnikiem spalinowym. I znowu przerwa. Teraz, po tylu latach i prawie odchowanych dzieciach próbuję wrócić do mojego marzenia z dzieciństwa aby być pilotem na pokładzie modelu latającego, z uwagi na moją delikatną wadę wzroku nie mogę sobie już pozwolić na latanie w zasięgu wzroku. Póki co od 2-3 miesięcy latam na symulatorze, dokształcam się i powoli zbieram linki, materiały. Mam już aparaturę Taranisa QX7 bo taka jest wszedzie polecana, a teraz próbuję upolować gogle FATSHARKa i jakiegoś quadrocoptera. Tutaj zasugerowałem się wypowiedzią na innym forum i celuje w to

Poza modelarstwem bawię się jeszcze amerykańską motoryzacją, a zawodowo testuje i rozwijam nowe paczkomaty.
pozdrawiam
Sallkoviak
Posty: 10
Rejestracja: środa 04 wrz 2019, 14:34
Lokalizacja: Rybnik

Re: POWITALNIA

Post autor: Sallkoviak »

Witajcie! Nie mam tak bogatej i ciekawej historii, jak niektórzy. Dopiero raczkuje w temacie i pochłaniam wszystko, co nowe. Wybaczcie, jeśli czasami będę zadawać głupie pytania ;)
MarekWKr
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 09 wrz 2019, 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: POWITALNIA

Post autor: MarekWKr »

Cześć. Jestem Marek. W sumie to nie zajmowałem się nigdy modelarstwem ale obiecałem synowi że polatamy 2 metrowym samolotem. Kupiłem model, stabilizator loty, FrSky X12s i właśnie walczę z pozapinaniem elektroniki (bez skutku, nie działa). Może kiedyś uda mi się to zrobić (może z waszą pomocą).
debu85
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 01 wrz 2019, 16:46
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: POWITALNIA

Post autor: debu85 »

Siema wszystkim. Jestem początkujący i na razie zgłębiam wiedzę i tu od razu DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za możliwość nauczenia się czegoś i Wasze chęci dzielenia się z innymi. Pozdrawiam ;)
GrzesiekB
Posty: 3
Rejestracja: sobota 21 wrz 2019, 12:40
Lokalizacja: Kraków

Re: POWITALNIA

Post autor: GrzesiekB »

Witajcie!
Jestem Grzesiek, mam nadzieję dużo się tutaj nauczyć i spotkać fajne osoby z super pasją :) Pozdrowienia!
mcmajcher79
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 22 wrz 2019, 18:38
Lokalizacja: Waltershausen

Re: POWITALNIA

Post autor: mcmajcher79 »

Witam wszytkich. Mam nadzieję że znajdę tu wiele pożytecznych informacji. Pozdrawiam
krzysztofk
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 23 wrz 2019, 16:40

Re: POWITALNIA

Post autor: krzysztofk »

Witam wszystkich.
Zielony jestem w temacie w związku z czym usilnie będę się starał nie robić bałaganu :)
ZiemFPV
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 wrz 2019, 10:43
Lokalizacja: Polska

Re: POWITALNIA

Post autor: ZiemFPV »

Witam wszystkich! Dopiero zaczynam przygodę z multikopterami, FPV, itd. i mam nadzieję się tutaj dużo nauczyć. ;)
Rafaelllo
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 09:17

Re: POWITALNIA

Post autor: Rafaelllo »

Witam serdecznie wszystkich. Na imię mam Rafał, jestem z Koronowa. Posiadam Phantoma 2 Vision plus- wiem staruszek ale lata :-)
ODPOWIEDZ