Gumy do gogli fatshark

Dział specjalnie dla tri, quad, hexa, okto (i co tam jeszcze wymyślą) kopterów

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

byzoeu
Posty: 24
Rejestracja: sobota 29 wrz 2018, 21:31
Lokalizacja: Poznań

Gumy do gogli fatshark

Post autor: byzoeu »

Jak w tytule. Czy są dostępne gumy do gogli fatshark takie jak w atitude V2 były na oczy? Chcial bym wyprubować je w Dominator V3 . Mam faceplade założony i trochę jest niekomfortowy ale przedewszystkim za bardzo odpycha od oczu nawet na super cieńkiej piance co zamazuje mi krawędzie obrazu. Fakt że PID jest do 69mm a ja między źrenicami mam 70mm. I jak dopchnę gogle na maksa do twarzy to obraz jest ok. Więc jeśli ktoś ma namiar na te gumy czy na inne rozwiązanie to bardzo proszę o info. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 17:39
Lokalizacja: Léim an Bhradáin

Re: Gumy do gogli fatshark

Post autor: crystal »

byzoeu pisze:Jak w tytule. Czy są dostępne gumy do gogli fatshark takie jak w atitude V2 były na oczy? Chcial bym wyprubować je w Dominator V3 . Mam faceplade założony i trochę jest niekomfortowy ale przedewszystkim za bardzo odpycha od oczu nawet na super cieńkiej piance co zamazuje mi krawędzie obrazu. Fakt że PID jest do 69mm a ja między źrenicami mam 70mm. I jak dopchnę gogle na maksa do twarzy to obraz jest ok. Więc jeśli ktoś ma namiar na te gumy czy na inne rozwiązanie to bardzo proszę o info. Pozdrawiam.
Poszukaj na hobbyking kiedyś tam kupiłem do dominatora 3


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
pozdrawiam
crystal
byzoeu
Posty: 24
Rejestracja: sobota 29 wrz 2018, 21:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Gumy do gogli fatshark

Post autor: byzoeu »

Są a raczej obecnie ich nie ma.
https://hobbyking.com/en_us/fatshark-go ... p-1pc.html
Czy takie pasują do każdych Dominatorów czy trzeba szukać jakichś dedykowanych?
Awatar użytkownika
crystal
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 17:39
Lokalizacja: Léim an Bhradáin

Re: Gumy do gogli fatshark

Post autor: crystal »

byzoeu pisze:Są a raczej obecnie ich nie ma.
https://hobbyking.com/en_us/fatshark-go ... p-1pc.html
Czy takie pasują do każdych Dominatorów czy trzeba szukać jakichś dedykowanych?
Wiesz co? Sorki nie doczytałem oco ci chodzi, ja kupowałem takie https://hobbyking.com/en_us/fatshark-go ... tore=en_us


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
pozdrawiam
crystal
byzoeu
Posty: 24
Rejestracja: sobota 29 wrz 2018, 21:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Gumy do gogli fatshark

Post autor: byzoeu »

Screenshot_2019-09-06-19-40-04-1.png
Screenshot_2019-09-06-19-40-04-1.png (527.31 KiB) Przejrzano 6441 razy
Screenshot_2019-09-06-19-40-04-1.png
Screenshot_2019-09-06-19-40-04-1.png (527.31 KiB) Przejrzano 6441 razy
No właśnie pianki to mam. Ale widziałem ostatnio typa na YT jak używał Dom HD3 i miał właśnie takie gumy. Z tąd pytanie czy ktoś to robił. Kiepawe foto ale z filmu wyciachane. Ale jak widać i Dom V3 znalazłem z tymi gumami. Pasują do każdego modelu w którym po zdjęciu faceplade są takie otworki na tych szynach. Więc wydaje mi się że do każdych przynajmniej Dom.
Załączniki
maxresdefault.jpg
maxresdefault.jpg (130.24 KiB) Przejrzano 6407 razy
Awatar użytkownika
volender
Posty: 896
Rejestracja: sobota 27 kwie 2013, 16:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Gumy do gogli fatshark

Post autor: volender »

ja tam bez wiatraczka z faceplate bym za długo nie polatał - zaparowałyby mi ino roz.
ale robiłem moda moich dom2, żeby powiększyć zakres ipd, bo mam 72mm. jak rozkręcisz obudowę, to łatwo dojść co zrobić - ogólnie trzeba wyciąć trochę więcej miejsca na te koszyczki z wyświetlaczami.
byzoeu
Posty: 24
Rejestracja: sobota 29 wrz 2018, 21:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Gumy do gogli fatshark

Post autor: byzoeu »

Może to dziwne ale są jeszcze 1.5 roku na gwarancji i nie chciał bym w nie tak ingerować puki się nie skończy. Z tąd rozwiązania nie mające wpływu na gwarancję.
Tak dopytam, do odbiornika Eachine pro58 diversity z softem Ahilles jakie anteny by były najlepsze? Quad ma na pokładzie immersonRC 600mW z pagodą 2.
ODPOWIEDZ