nastepy model

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

verde
Posty: 12
Rejestracja: sobota 18 lis 2017, 14:06
Lokalizacja: pol

nastepy model

Post autor: verde »

Wiec tak od jakiegs 1,5 roku posiadam hubsan 107c. Teraz zastanawiam sie nad kupnem nowego drona i mam kilka typow, lecz nie chce sie glosno wypowidac , gdyz czesto konczy sie to burza lub dyskusja nie na temt.
Co oczkuje.. jakas tam kamera, gdyz lubie soie popatrzec co zarejestrowal moj drn z innej perspektywy niz ja, nagrywanie obrazu najlepiej na karte kora po tem mozna wyjac zmienic, jakos pamici flash wbudowane nie ufam im, chyba ze jest mozliwosc wsadzenia karty pamieci
Podglad na zywo nie jest wskazany, gdyz ie latam na jakies dlugie odcinki wszystko w zasiegu wzroku, chyba ze owy don ma latac po za zasig wzoku to juz owszem podglad live by sie przydal.
czas lotu aktuallnie na jednej bateri bez trybu eskperta to kolo 10 min wiec ponizej tego bym nie chcial schodzic.
Sterowanie tylko chyba aparatura, jakos to sterowanie przez smartfon tablet chyba nie jest na mnie, nie chodzi mi o funkcje tylko same tzw drazki na eranie, jdnak czuc galke pod palcem jest mi lepiej. Zastanawialem sie tez czy w cenie jaka zarat okresle dostane cos z gps

cena do wydania 1000 zl
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: nastepy model

Post autor: hornet2 »

Jakaś tam kamera . To znaczy jaka ? Podgląd z kamery niepotrzebny . Wydaje mi się że raczej dobrze jest widzieć co się w danej chwili nagrywa . ;-) Tysiak deczko za mało być coś konkretnego polecić .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODPOWIEDZ