Nowy Hubsan Zino - brak połączenia z dronem

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

zenono
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 09 sie 2018, 20:55
Lokalizacja: PL

Nowy Hubsan Zino - brak połączenia z dronem

Post autor: zenono »

Mam problem z nowo zakupionym Hubsan Zino z Bangood, dotarł kilka dni temu i niestety od początku nie mogę go uruchomić.
Problem polega na tym, że po podłączeniu telefonu (właściwie to sprawdzałem na dwóch telefonach) do kontrolera i uruchomieniu apki, aplikacja nie potrafi skomunikować się z dronem. Zino po prostu nie pokazuje się na liście wifi w aplikacji, tak więc nie ma możliwości połączenia z nim.
Próbowałem wielu metod z różnych for itp, nie pomogło. Wgrałem najnowszy firmware do drona i gimbala - bez zmian.
Czytam na forach, że brak wifi z drona to częsty problem, lecz skutecznego rozwiązania brak.
Banggood leci w kulki, chcą mi oddać 30 dolarów. Jak nie znajdę rozwiązania, to będę chyba musiał korzystać z ochrony paypala. Każą pewnie odsyłać do Chin, czas, nerwy, ech.
Może ktoś jest w stanie pomóc?
terron696
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 14 sty 2019, 07:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy Hubsan Zino - brak połączenia z dronem

Post autor: terron696 »

Ja wifi wyłączam w telefonie. Generalnie latam bez sim w trybie samolotu. Po kolei włączam app włączam drona włączam pilota. 5 sekund i mam obraz. Może u ciebie trzeba zrobić tak jak w przypadku zakupu pilota. Znaczy spróbować je ze sobą na YouTube jest oficjalny poradnik.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Nowy Hubsan Zino - brak połączenia z dronem

Post autor: hornet2 »

Mam podobny problem . Telefon to samsung Galaxy J1 . Telefon nie posiada WiFi Dual Band (2,4GHz/5GHz ) tylko WiFi b/g/n . Czy tylko wystarczy włączyć tryb samolotowy offline czy trzeba zrobić coś jeszcze ? Dostałem link do takiego filmu https://www.youtube.com/watch?v=9HWpFhn ... e=youtu.be Tylko że w moim telefonie nie ma funkcji Debug USB .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
JAKOOR
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 01 gru 2019, 15:48
Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Re: Nowy Hubsan Zino - brak połączenia z dronem

Post autor: JAKOOR »

Homet2 poradziłes sobie?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Nowy Hubsan Zino - brak połączenia z dronem

Post autor: hornet2 »

JAKOOR pisze:Homet2 poradziłes sobie?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak już poradziłem sobie.
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODPOWIEDZ