Phantom 3 pro

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Andrzej121
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 14 gru 2014, 09:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Phantom 3 pro

Post autor: Andrzej121 »

Witam Kolegów . Dziś po roku nie latania , postanowiłem sprawdzić czy z moim phantomem wszystko w porządku. Po włączeniu i skalibrowaniu kompasu poleciałem kilka metrów. Podgląd obrazu kamery OK. Jednak mała mapka w dolnym lewym rogu ekranu nie aktywna .Brak strzałki obrazującej drona oraz trasy lotu . Na mapce zamknięta kłódka.
Zawsze to działało mimo że nigdy go nie aktualizowałem i nigdy nie podłączyłem do internetu po pobraniu apki i pierwszym uruchomieniu . Latałem tak bez problemu przez poprzednie dwa lata .
Czy jest możliwość uruchomienia tego podglądu lotu bez połączenia z internetem.

Po wielu próbach odkryłem że jeśli zmienię datę w tablecie o jeden rok w tył okienko działa prawidłowo. Może jest inny sposób.
Pozdrawiam.
gorszysort
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 17:55
Lokalizacja: Pomorskie/Zachodniopom.

Re: Phantom 3 pro

Post autor: gorszysort »

W aplikacji siedzą certyfikaty potrzebne do map. Stara aplikacja -> brak map.

Podobno można wymienić certyfikat w starej apce deejayeye-modder'em; ale sam nie próbowałem.
Andrzej121
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 14 gru 2014, 09:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Phantom 3 pro

Post autor: Andrzej121 »

Nareszcie pogoda do latania .Jak wcześniej napisałem , w tablecie zmieniłem datę .Na podglądzie mam teraz pozycję startu oraz czerwoną strzałkę obrazującej ustawienie i pozycję drona . Gdy lecę strzałka oddala się od pozycji startowej . Ok . Jednak dawniej strzałka malowana kreskę - trasę . Teraz tego nie robi . Jak to zmienić . Malowana trasa była bardzo przydatna . Proszę Kolegów o podpowiedź. Pozdrawiam .
ODPOWIEDZ