Problem z laczeniem z siecia wifi dji phantom 3 standard

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

6marcin6
Posty: 2
Rejestracja: sobota 05 mar 2016, 20:14

Problem z laczeniem z siecia wifi dji phantom 3 standard

Post autor: 6marcin6 »

Witam mam problem z polaczeniem drona dji phantom 3 standard z telefonem, przy wyborze sieci wifi phantom... telefon caly czas sie laczy i proba polaczenia jest bardzo dluga, po kilku krotnym rozlaczeniu i polaczeniu z siecia wifi phantom... udaje mi sie polaczyc ale wtedy w aplikacji dji go obraz nie jest plynny, zacina sie. telefony na jakim wystepuja problemy to xiaomi redmi note 5 android 8 i xiaomi mi 8 lite android 9. dodam, ze na telefonie xiaomi redmi 4x z android 7 problem ten nie wystepuje, dron bez problemu laczy sie z sieci wifi i momentalnie jest polaczony i obraz w aplikacji dji go nie zacina sie. W czym moze tkwic problem w obu telefonach redmi note 5 i xiaomi mi 8 lite przywracalem ustawienia fabryczne.
6marcin6
Posty: 2
Rejestracja: sobota 05 mar 2016, 20:14

Re: Problem z laczeniem z siecia wifi dji phantom 3 standard

Post autor: 6marcin6 »

Udalo mi się rozwiązać problem poprzez ustawienia stalego ip wifi w sieci phantom, wtedy natychmiastowo aparatura laczy sie z telefon i jestem polaczony. Dalej jednak obraz zacina się w aplikacji dji go. czy ktos rowniez ma problemy na nowszych telefonach xiaomi, poniewaz przy xiaomi redmi 4x ( android 7) mialem plynny obraz pogladu, a przy xiaomi redmi note 5 ( android 8) oraz xiaomi mi 8 lite android 9 obraz zaicina sie. w obu ostatnich telefonach jest problem laczenia z wifi caly czas jest "pobieranie adresu ip" jedynie po zmianie na stale ip udaje sie polaczyc.
ODPOWIEDZ