DJI Spark

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

Mała poprawka odnośnie ceny AIR w ibood. Cena 2.8k odnosiła się do wersji podstawowej, combo kosztowało 3.4k
Załączniki
air.jpg
air.jpg (60.54 KiB) Przejrzano 3160 razy
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: DJI Spark

Post autor: potrek »

Adrian ale to była oferta z pazdziernika, w grudniu 25 był za: 2830
https://www.pepper.pl/promocje/mavic-ai ... ark-127371
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

Nie była to czasem wersji R? Bo takie też się pojawiały w ofercie ibood.
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: DJI Spark

Post autor: potrek »

Nie, to była nówka sztuka
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Spark

Post autor: pawelsky »

potrek pisze:Nie, to była nówka sztuka
Tego to akurat nie mozesz byc pewny...
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: DJI Spark

Post autor: potrek »

Już wszystko jasne, ibood walnął się z opisem :D, ludzie otrzymali zwykłe sety, bez combo, poczytajcie:
http://electronics-pl-pl.forum.ibood.co ... drony-dji/

Czyli najtaniej póki co aliexpress...
dakon
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 08 sty 2019, 13:24
Lokalizacja: Czeladź

Re: DJI Spark

Post autor: dakon »

Tak samo jest na aliexpres jak jest zdjęcie samego drona to jest bez niczego tylko aparatura. Jak sprzedają w wersji combo to wszystko jest na jednym zdjęciu. Ostatni się napaliłem bo ktoś wystawił sparka w wersji combo za 1900zł a był to tylko dron i aparatura.

Co do ibood widzę że są promocję jednak jest to rząd 30 % a nie jak podają 70%. Jednak 30% od 2400 to bardzo fajna promocja.
potrek pisze:Już wszystko jasne, ibood walnął się z opisem :D, ludzie otrzymali zwykłe sety, bez combo, poczytajcie:
http://electronics-pl-pl.forum.ibood.co ... drony-dji/
No to ja podziękuję ibood skoro takie wałki robi.
Ostatnio zmieniony czwartek 10 sty 2019, 11:26 przez dakon, łącznie zmieniany 1 raz.
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: DJI Spark

Post autor: potrek »

Nie raz zamawiałem na aliexpress, mavica air również. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko.
dakon
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 08 sty 2019, 13:24
Lokalizacja: Czeladź

Re: DJI Spark

Post autor: dakon »

Jeszcze jedno panowie. Jak obserwujecie rynek dronów to jaka jest szansa że mavic air stanieje w Polsce do 2800 na przykład na wiosnę w wersji combo, albo Spark w wersji combo do na przykład 1800. Czy lepiej wcześniej łapać okazję za granicą czy lepiej czekać?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

dakon pisze:No to ja podziękuję ibood skoro takie wałki robi.
Sporo już tam zamówiłem, do tej pory bez wpadki. Zamawiam dalej :-)
Trzeba tylko czytać opisy, jak są wątpliwości to zapytać obsługę, a nie oglądać tylko obrazki.

Poza tym, jak coś przyjdzie nie takie jakie powinno, to można dokonać zwrotu.

Obniżki % nie są od cen aktualnych, tylko na ogół cen producenta. Jak jest starszy produkt, lub mniej chodliwy, to różnice są większe.

Interesuje Was cena końcowa, a to ile obniżyli, przecież jest bez znaczenia. Jeśli jest taniej niż gdziekolwiek, to jest już dobra oferta. Tym bardziej, że mozna dostać fakturę VAT, jesli dla kogoś to istotne.

Editt
dakon pisze:mavic air stanieje w Polsce do 2800 na przykład na wiosnę w wersji combo
Ze sklepu? Żadna.
dakon
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 08 sty 2019, 13:24
Lokalizacja: Czeladź

Re: DJI Spark

Post autor: dakon »

Sam nie wiem co kupić. Żona już mi mówi żeby wziąć air skoro gimbal lepszy i kamerę lepszą. Jednak tak jak pisałem nagrywam wakacje komórką i to mi wystarcza. Zdjęcia i filmy trzymam w zdjęcia google gdzie przecież obcina do niskiej jakości. Czy płacić 3500 za air combo jest sens w takim przypadku? Nie chodzi o kasę bo mnie stać. Tylko sam fakt wydawać tyle kasy jeśli tak naprawdę tego nie użyje. Biorąc pod uwagę fakt że można kupić sparka w combo za 1800 jak będzie promocja i dokupić do tego trzecią baterię to wyjdzie trochę ponad 2k. Jeśli byłby mavic air combo za 2800 jak ktoś pisał to bym jednak chyba wziął mavica, jednak jak ma być 3500 to dużo za dużo w porównaniu sparkiem.

No chyba że te wszystkie flimy co są na youtubie o sparku są jakoś po nagraniu zmieniane, czy ludzie mają jakieś niepowtarzalne umiejętności filmowania dronami.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

Jeśli nie oglądałeś recenzji, to Każdy film nie jest surówką. zaden szanujący się amator, a tym bardziej zawodowiec, nie wrzuci swojego filmu bez postprodukcji.

Wszystkie lepsze nagrania ze sparka, są nagrywane dużo wolniej niż z air.

Ale to nie znaczy, że mając air, nakręcisz od razu coś lepszego od sparka. To tak nie działa, będzie lepszej jakości sam materiał, ale to tyle. Bo tego trzeba się nauczyć. Zarówno latania + kręcenia a później postprodukcji.

Nikt Ci nie powie co masz kupić, znasz już plusy i minusy obu i to Twoje pieniądze. Jakby kasa nie robiła mi różnicy, to bym się nie zastanawiał i pomiędzy tymi dwoma, brałbym air. A normalnie, celował bym w zoom.
dakon
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 08 sty 2019, 13:24
Lokalizacja: Czeladź

Re: DJI Spark

Post autor: dakon »

A może z tej strony. Oddawał ktoś z was drona latanego? W sensie że kupuje przez internet, latam 2 dni i oddaje. Czy jak już zaktualizuje drona, oderwę folijki to nie przysługuje mi zwrot do 14 dni? Bo najchętniej kupiłbym air i spark wypróbował i wybrał.
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: DJI Spark

Post autor: s050197 »

Z tego co wiem, to zwrócić można sprzęt nieużywany. Nie uruchomisz drona bez pozostawienia śladów użycia ;-)
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
dakon
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 08 sty 2019, 13:24
Lokalizacja: Czeladź

Re: DJI Spark

Post autor: dakon »

s050197 pisze:Z tego co wiem, to zwrócić można sprzęt nieużywany
Z ustawy jest tak że możesz używać, przetestować itp. Po to jest to prawo do zwrotu. Pytanie jak podchodzą do tego sklepy.
ODPOWIEDZ