Zanim...
Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest środa 20 mar 2019, 02:52

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Verid pisze:
A czemu nie ma w zestawieniu kolejnych wersji Mobiusa? Podpadły ci czymś?

Obejrzałem z pół Youtube'a z porównaniami tych kamer i najzwyczajniej w świecie obraz z Mobiusa 2 / Mini wydaj mi się słabszy od reszty, stąd wytypowałem pozostałe. Cena nie jest najważniejsza +-100PLN to nie problem, chciałbym po prostu kupić kamerę optymalną do swoich zastosowań, boję się, że Gitup razem z gimbalem będzie sporym obciążeniem dla samolotu, z drugiej strony ma całkiem fajną stabilizację elektroniczną, 30fps UHD i lepszy chipset od reszty...

skazi pisze:
Jak chcesz brać z Chin to:
Legend 2 na BG kosztuje ~220zł
Runcam 2 na BG kosztuje ~254zł

Jakieś kody? Bo normalnie ceny są takie jak podałem, chyba, że szukać nie umiem ;-)

komanndos pisze:
Verid pisze:
A czemu nie ma w zestawieniu kolejnych wersji Mobiusa? Podpadły ci czymś?

Obejrzałem z pół Youtube'a z porównaniami tych kamer i najzwyczajniej w świecie obraz z Mobiusa 2 / Mini wydaj mi się słabszy od reszty, stąd wytypowałem pozostałe. Cena nie jest najważniejsza +-100PLN to nie problem, chciałbym po prostu kupić kamerę optymalną do swoich zastosowań, boję się, że Gitup razem z gimbalem będzie sporym obciążeniem dla samolotu, z drugiej strony ma całkiem fajną stabilizację elektroniczną, 30fps UHD i lepszy chipset od reszty...

skazi pisze:
Jak chcesz brać z Chin to:
Legend 2 na BG kosztuje ~220zł
Runcam 2 na BG kosztuje ~254zł

Jakieś kody? Bo normalnie ceny są takie jak podałem, chyba, że szukać nie umiem ;-)

Kod uniwersalny na obie e2bcea.

Awatar użytkownika

Miałem legend 1 jak ją rozbiłem na drzewie kupiłem runcam 2 obydwie nagrywają w FHD 60FPS ale szczerze obraz z Legend 1 bardziej mi się podobał. W runcam 2 bajer z tym wifi i podglądem obrazu na smartfonie, ale to tylko bajer z którego może 2 razy korzystałem. Podejrzewam ze legend 2 bije runcama na głowę. Runcam znowu ma fajne te wymienne osłony na obiektyw, dzięki temu jeszcze nie kupiłem legend 2 bo wciąż runcam żyje :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.