Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 22 wrz 2013, 18:19
Lokalizacja: nie wiadomo

Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: atomboy »

Takie pytanie, ponieważ na dniach szykuje mi się wyjazd do JuŁeSej mdfck i z tej okazji zastanawiam się czy nie przywieźć mavic 2 pro.
Ponad 1k taniej niż dystrybucja PL (chore). Czy po przywózce nie okaże się, że coś może u nas nie działać poprawnie?

Pewnie wziąłbym też drugi z FLY more kit gdzie znalazłem za 1,6k taniej niż u nas....
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: pawelsky »

atomboy pisze:coś może u nas nie działać poprawnie?
Gwarancja
Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 22 wrz 2013, 18:19
Lokalizacja: nie wiadomo

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: atomboy »

Dokupie dji refresh care i po klopocie i nadal sporo taniej niz w PL
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: potrek »

Care refresh działa na region w jakim dron został kupiony. Czyli care refresh nie bedzie obowiązywał w EU tylko w USA.
Tak czy inaczej różnice w cenie są duże i ja od jakiegos czasu kupuje tylko w Tomtop lub aliexpres. Zawsze do ryżowców można wysłac, jakby cos.
Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 22 wrz 2013, 18:19
Lokalizacja: nie wiadomo

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: atomboy »

Gość w sklepie mi mówił inaczej, że o ile gwarancja tylko na region to DJI care już może być dowolnie.

11. Czy DJI Care ma zasięg międzynarodowy?
Nie, w tej chwili, DJI Care tylko w obrębie jednego obszaru na którym zostało zakupione. Jednak obszar pokrycia może być inny niż w regionie, w którym został zakupiony dron . Na przykład, jeżeli kupiłeś drona w Chinach, można zakupić DJI Care dla USA. Można stosować tylko gwarancję w przypadku napraw gwarancyjnych w Chinach, ale można użyć DJI Care, aby wymienić swój produkt na stronie oficjalnego serwisu Dji w USA.

to w końcu kto ma racje :D

chyba jednak skusze się i tak nawet bez care czy gwarancji za duża różnica cenowa
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: pawelsky »

atomboy pisze:Gość w sklepie mi mówił inaczej, że o ile gwarancja tylko na region to DJI care już może być dowolnie.
Tyle ze DJI Care to nie DJI Care refresh, Mavicow nie obejmuje.
Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 22 wrz 2013, 18:19
Lokalizacja: nie wiadomo

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: atomboy »

mavic kupiony, dji care refresh też działa wsio ok. Pierwsze loty i jestem mile zaskoczony taki kompakt a jednak całkiem sporo w sobie ma.
A to wszystko taniej niż w PL dystrybucji, wyraźnie taniej :evil: jeszcze na jakieś promo się załapałem i lecą z usa bateryjki po 80 ojro za sztukę to chyba tanio.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: Adrián »

Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: pawelsky »

atomboy pisze:dji care refresh też działa wsio ok
Czy dziala (a raczej ze nie dziala) okaze sie jak bedziesz chcial z niego skorzystac...
Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 22 wrz 2013, 18:19
Lokalizacja: nie wiadomo

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: atomboy »

Adrián pisze:Czytałeś to? http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=54&t=44014
tak czytałem, pytałem bezpośrednio DJI powiedzieli, że na drona z usa będzie działać w UE

Kumpel właśnie wszystkie swoje phantomy, mavic etc. kupował w Chinach a ubezpieczał w zew. firmach w Polsce. Korzystał kilka razy
z ubezpieczenia i bez problemów jak do tej pory.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: pawelsky »

atomboy pisze:tak czytałem, pytałem bezpośrednio DJI powiedzieli, że na drona z usa będzie działać w UE
Na swojej stronie twierdza co innego: https://www.dji.com/service/djicare-refresh/info#s4
14. Does DJI Care Refresh support international coverage?
No, at the moment, DJI Care Refresh only works within one coverage region. DJI Care Refresh and the corresponding product must be purchased from the same country or region.
atomboy pisze:Kumpel właśnie wszystkie swoje phantomy, mavic etc. kupował w Chinach a ubezpieczał w zew. firmach w Polsce. Korzystał kilka razy
z ubezpieczenia i bez problemów jak do tej pory.
A co ma ubezpieczenie w zewnetrznych firmach do DJI Care Refresh?
Awatar użytkownika
atomboy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 22 wrz 2013, 18:19
Lokalizacja: nie wiadomo

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: atomboy »

To, ze dziala podobnie. Kolega ze swojej winy rozbil typhoona i w ramach ubezpieczenia zostaly zlikwidowane szkody, proste. Idac dalej dji z chin mozna w ten sposob ubezpieczyc.

Trzymam sie wersji bezposredniego kontaktu z dji i to co mi powiedzieli.
Jak bedzie zobaczymy, nadal cena z chin czy usa jest atrakcyjna wzgledem ue.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mavic 2 Pro - JuŁeSej

Post autor: pawelsky »

atomboy pisze:To, ze dziala podobnie. Kolega ze swojej winy rozbil typhoona i w ramach ubezpieczenia zostaly zlikwidowane szkody, proste. Idac dalej dji z chin mozna w ten sposob ubezpieczyc.
Ubezpieczenia maja to do siebie ze sa pewne warunki na ktore sie umawiasz i jesli je spelniasz to ubezpieczenie dziala, jesli nie spelniasz - nie dziala. Wnioskowanie ze DJI Care Refresh bedzie dzialac bo jakies inne ubezpieczenie zadzialalo nie ma wiec absolutnie zadnych podstaw bo roznia sie warunkami. A te w przypadku DJI sa na ich stronie wyrazone jasno - DJI Care dziala na terenie na ktorym zostal zakupiony dron. Rozwalisz - bedziesz musial wyslac do USA. No chyba ze bedziesz mial szczescie - ale to juz Twoje ryzyko.
ODPOWIEDZ