Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: pawelsky »

hornet2 pisze:Nie wiem co na tym Aliexpress jest grane ? Gościu chce oddać mi kasę a Aliexpress pisze że to oni mają moją kasę .
No to przeczytaj sobie jak dzialaja platnosci na Ali to bedziesz wiedzial dlaczego to Ali ma Twoja kase.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Gościu oddał mi kasę na PP . PP pobrał sobie prowizję . Zadzwoniłem do PP . Wyjaśnili mi że pobrali prowizję bo gościu źle dokonał przelewu . Ale PP nie robi swoim klientom krzywdy i tą kasę ze swoich środków mi zwrócili . Tak że jestem zadowolony !
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: maxiiii »

I tym optymistycznym akcentem można zakończyć dyskusję o Chińskich problemach horneta.

Co kupujesz następne?
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: skazi »

maxiiii pisze:I tym optymistycznym akcentem można zakończyć dyskusję o Chińskich problemach horneta.

Co kupujesz następne?
:lol:
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: piwko »

"Ale PP nie robi swoim klientom krzywdy i tą kasę ze swoich środków mi zwrócili"
Hehe. Z jakich swoich? Jeśli faktycznie oddali, to tą prowizję co wzięli, a nie ze swoich...
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: pawelsky »

piwko pisze:Hehe. Z jakich swoich? Jeśli faktycznie oddali, to tą prowizję co wzięli, a nie ze swoich..
PP nie jest instytujca charytatywna, zarabiaja na prowizji. Jesli oddali prowizje to znaczy ze nie zarobili na usludze ktora wykonali (to ze Chinczyk nie ogarnal tematu to juz nie ich wina), czyli oddali ze swoich wlasnie...
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: piwko »

Lepiej teraz się czujesz? :lol:
Jeśli nie są instytucją charytatywną i zarabiają na tym, to na jakiej podstawie oddali? Bo hornet tak chciał? :lol:
Czyli każdy dzwoni i PP oddaj kasę... Pod jaki to numer hornecie dzwoniłeś z tym zwrotem?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: pawelsky »

piwko pisze:Lepiej teraz się czujesz? :lol:
Lepiej sie poczuje jak przestaniesz trolowac...
piwko pisze:Jeśli nie są instytucją charytatywną i zarabiają na tym, to na jakiej podstawie oddali?
To sie nazywa budowanie relacji z klientem...
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

pawelsky pisze:
piwko pisze:Lepiej teraz się czujesz? :lol:
Lepiej sie poczuje jak przestaniesz trolowac...
piwko pisze:Jeśli nie są instytucją charytatywną i zarabiają na tym, to na jakiej podstawie oddali?
To sie nazywa budowanie relacji z klientem...

Właśnie tacy jak Ty na tym forum mnie wk....wiają ! Liczyłeś na to że noga mi się powinie i będziesz miał ubaw ? Widzisz ! Ominęła Cię ta przyjemność . :-( Ja nikogo na tym forum nie tykam , nie naśmiewam się i nie życzę złego . Tego samego oczekuję w stosunku do mojej osoby .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: pawelsky »

hornet2 pisze:Właśnie tacy jak Ty na tym forum mnie wk....wiają ! Liczyłeś na to że noga mi się powinie i będziesz miał ubaw ? Widzisz ! Ominęła Cię ta przyjemność . :-( Ja nikogo na tym forum nie tykam , nie naśmiewam się i nie życzę złego . Tego samego oczekuję w stosunku do mojej osoby .
Chyba Ci sie adresaci pomylili, w tej sprawie to Cie akurat bronie, cierpliwie tlumaczac co poniektorym ze akurat w takim przebiegu sprawy jak opisales nie ma nic dziwnego, czesta praktyka na Ali.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Akurat do Ciebie nic nie mam . Chodzi o tego drugiego . Nie wiem dlaczego uważa że troluję na tym forum ? Co w tym dziwnego że zażądałem zwrotu kasy za niedostarczenie przesyłki ? Co w tym dziwnego że konsultant PP sam zaproponował rekompensatę za pobraną prowizję bo sprzedawca źle dokonał przelew ? Wytłumaczył mi że jeżeli jest to zwrot za niedostarczoną przesyłkę to powinienem dostać całą kasę . Sprzedawca popełnił błąd konsultant PP go naprawił . I co w tym dziwnego ? Niektórzy tutaj zachowują się tak jakbym to ja specjalnie wyłudził jakąś od PP kasę . To samo było gdy kupiłem "drona " Aosenma . Szukałem pomocy na tym forum . I co otrzymałem ? Chciałeś g-wno to masz g-wno ! Dopiero znalazłem ją na zagranicznym forum RC Groups . Tam spotykają się modelarze z całego świata . Nikt tam z nikogo się nie naśmiewa i nie mówi od czego masz przeglądarkę i internet ?
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: piwko »

"Co w tym dziwnego że konsultant PP sam zaproponował rekompensatę za pobraną prowizję bo sprzedawca źle dokonał przelew ?"
Konsultant? Ten na infolinii? Poza tym kto stwierdził, że przelew został źle dokonany i co to znaczy "źle" skoro kasa doszła? Ty czy konsultant? Dopytuję się, żeby mieć wiedzę jak od PP odbierać prowizję. Nie potrzebnie denerwujesz się.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Adrián »

Ale przecież nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma ( na szczęście ), nie będziemy mieli nic przeciwko, że będziesz na rcg.
Inne forum, inne zasady.

Nie piszę tylko do Ciebie, a do wszystkich którym się nie podoba.
Też jestem użytkownikiem rcg. Można być użytkownikiem obu forów. Ale jak się tutaj nie podoba, to chociaż masz wybór.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Verid »

hornet2 pisze: To samo było gdy kupiłem
Nie, nie to samo. Zachciało ci się zajebistości po taniości mimo że na forum cię ostrzegali żeby tego nie brać a potem ból w 4 literach że nikt nie chce pomóc bo nikt albo prawie nikt poza tobą się na ten szajs nie złasił. Oczywiście że na RCG znalazłeś kogoś z tym ustrojstwem w miarę rozpracowanym bo to dużo większe, ogólnoświatowe forum i nie tylko FPV więc i większe szanse że ktoś wtopił jak ty ale nie - gorzkie żale i smarkanie w rękaw jakie to polskie forum złe a te zagramaniczne to cud miód malina.
Jak Adrian napisał - jak ci tak źle to droga wolna. Jakoś przeżyjemy bez kolejnego dramatycznego zakupu z zagranicy w twoim wykonaniu.
Ten wredny...
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Verid pisze:
hornet2 pisze: To samo było gdy kupiłem
Nie, nie to samo. Zachciało ci się zajebistości po taniości mimo że na forum cię ostrzegali żeby tego nie brać a potem ból w 4 literach że nikt nie chce pomóc bo nikt albo prawie nikt poza tobą się na ten szajs nie złasił. Oczywiście że na RCG znalazłeś kogoś z tym ustrojstwem w miarę rozpracowanym bo to dużo większe, ogólnoświatowe forum i nie tylko FPV więc i większe szanse że ktoś wtopił jak ty ale nie - gorzkie żale i smarkanie w rękaw jakie to polskie forum złe a te zagramaniczne to cud miód malina.
Jak Adrian napisał - jak ci tak źle to droga wolna. Jakoś przeżyjemy bez kolejnego dramatycznego zakupu z zagranicy w twoim wykonaniu.

Bez komentarza !
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODPOWIEDZ