Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Adrián »

Za mną dopiero kilka zakupów, ale na razie (odpukać) bez wpadek. Zawsze miałem z trakingiem.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: skazi »

Z Ali miałem już kilkadziesiąt paczek i jeszcze nigdy żadna mi nie zaginęła, pomijając te których majfrend nigdy nie wysłał, tylko podał fałszywy tracking.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Zamówienie złożone 11.03 w Goodluckbuy przesyłka jest od 24.04 na WER Warszawa . Trzy zamówienia złożone w Bg : 09.04 przesyłkę odebrałem wczoraj ( 27.04 ) , też 09.04 na razie nie wiadomo co się z nią dzieje ? 17.04 gdzieś tam sobie jeszcze leci albo płynie.
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Tanner
Posty: 793
Rejestracja: wtorek 31 maja 2016, 20:08
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Tanner »

A ostatnio ciekawostka, wysyłka Omniva Post - tracking np RO365850013EE - po 2 tygodniach dostałem emaila z firmy mymeest.pl ze moja paczka z chin dotarła do ich magazynu, na następny dzień dostałem tracking "paczki w ruchu" i w ten sposób musiałem odebrać przesyłkę.
Lech55
Posty: 223
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 18:30

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Lech55 »

Ja otrzymałem zakup z GB, a adres zwrotny to Wyspy Salomona :shock:
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: piwko »

No i co w tych waszych opowieściach jest ciekawego? Pewnie chodzi o to że chińczyk powinien dostać Oskara za logistykę. Z tym się zgadzam. Jakie ma to znaczenie skąd otrzymujecie towar? Ważne że dochodzi, a jak nie dojdzie to kasa na koncie lub wysyłka powtórna. I płakanie, że go nie "już" 2 tygodnie to żart. Przecież piszą że do 35 dni! Nie mówię tu o specjalnych zakupach. Kupujcie na alledrogo. Tu "dba" się o klienta, że hej. 1500% reklamacji pozytywnych, a przesyłka jest w domu zanim ją kupię...
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4651
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: pma_ »

Widzę, że nie tylko ja mam problem z paczką w PL, RF534367367SG jest niby od 12-tego (czyli ponad 2 tyg w PL) i nic się nie dzieje.
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
Pawent
Posty: 24
Rejestracja: środa 10 sty 2018, 17:48
Lokalizacja: polska

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Pawent »

Zwolniono po kontroli celnej masz status.Poczekaj kilka dni i przyjdzie.Pobierz sobie Alipaczka na smartfona.
konrad216
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek 15 cze 2015, 06:48

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: konrad216 »

Moje zamówienie od 1 maja się nigdzie nie ruszyło. Ktoś wie o co chodzi? Nr LF358437915CN Czy przesyłki z chin (w moim przypadku banggood) mają opóźnione śledzenie, bo zwykle 2-3 dni później jest powiadomienie że przesyłka gdzies była.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: skazi »

konrad216 pisze:Moje zamówienie od 1 maja się nigdzie nie ruszyło. Ktoś wie o co chodzi? Nr LF358437915CN Czy przesyłki z chin (w moim przypadku banggood) mają opóźnione śledzenie, bo zwykle 2-3 dni później jest powiadomienie że przesyłka gdzies była.
Jak nie ruszyło, skoro ruszyło. Nowy w zakupach z Chin? Cierpliwości.
https://alipaczka.pl/?track=LF358437915CN
Awatar użytkownika
Japim
Posty: 342
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 09:19
Lokalizacja: Warszawa/ Zachod
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Japim »

Teraz mnie coś dopadło. Zamówienie z wysyłka SF Express. 17 kwietnia dotarła do magazynu transferowego w Europie i od tamtej pory cisza...
Pozdrawiam,
Przemek
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: potrek »

Panowie, zamawiał ktoś z Was ostatnio drona z tomtop?
W zeszłym roku jak kupowałem mavica to przesyłka szła UPS, tracking był aktywny na NL jak i PL stornie. Jakies 1,5 tyg temu zamówiłem air-a i tomtop wysłał niby DHL.
Status przesyłki mogę sprawdzać tylko na dhl.nl, na Polskiej stronie nie jest w ogóle identyfikowany.
Kto po stronie Polskiej dostarczy przesyłkę? Jak ją sledzić w Polsce ?
edyta:
A wiec tak:
Tomtop na chwile obecną śle Dhl, troszkę dłużej się schodzi ale działa to sprawnie.
Dalej bez podatku.
Wpierw otrzymuje się numer holenderski, po przekorczeniu granicy dostaje się smsa z polskim trackingiem.
Od momentu pojawienia się przesyłki w Holandii do momentu doręczenia około 3-4 dni.
Awatar użytkownika
Japim
Posty: 342
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 09:19
Lokalizacja: Warszawa/ Zachod
Kontakt:

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: Japim »

Japim pisze:Teraz mnie coś dopadło. Zamówienie z wysyłka SF Express. 17 kwietnia dotarła do magazynu transferowego w Europie i od tamtej pory cisza...
Zguba się znalazła. Dokładnie po 2 miesiącach paczka dotarła - dokładnie w dniu upływającego terminu ochrony. Przyszła jako paczka polecona nadana z PL...

Niestety nie jestem w pełni zadowolony - bo w środku pistolet klejowy zamiast być full wypas 300W z regulacją temperatury to dostałem jakiś mały 80/150W. Owszem - większy niż typowa marketówka - ale nie ten co zamówiłem. Oczywiście spór w toku...
Pozdrawiam,
Przemek
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: hornet2 »

Są już na Wer Warszawa obie przesyłki ( kamera i dron ) . Kamera wysłana z Malezji 05.05 i dron wysłany z Chin 17.05 . W obu przypadkach pisze przyjęto w Polsce Wer Warszawa . A następnie przesyłka w transporcie . No i teraz totolotek ! Będzie czy nie będzie podatek ? Gdyba została zatrzymana to powinna być taka informacja ?
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Ile na chwilę obecną idą wam paczki z Chin?

Post autor: piwko »

To pierwsze twoje paczki z zagranicy? :lol:
ODPOWIEDZ