Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Wojtulson
Posty: 27
Rejestracja: środa 02 gru 2015, 12:36

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Wojtulson »

Dzięki za informację!

Masz wiedzę jak wygląda sprawa z VATem przy przesyłce Standard Shipping?

PS: i zwrot 9% na kartę/Paypal
Coś muszę zrobić, żeby otrzymać ten zwrot?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Adrián »

Tak, poczytaj o cash back
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Diabolique »

Panowie. Czy strefy z drone radar pokrywają się z tymi z apki mi drone? Mi drone nie przekłamuje? Bez koptera nie sprawdzę. Nie chcę negatywnie przekonać się o tym po zakupie.
Poprostumateo
Posty: 19
Rejestracja: niedziela 07 sty 2018, 15:39
Lokalizacja: Lubań

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Poprostumateo »

Jaki jest przedział temperatury, w której można korzystać z drona?
azizi
Posty: 64
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2017, 12:01
Lokalizacja: Łomża

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: azizi »

Wg instrukcji od +5 stopni się zaczyna ale latałem na minusie
marek025
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 lis 2017, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marek025 »

Latałem przy -6 i bez problemu. Baterię nagrzałem w domku, wyszedłem na zewnątrz włożyłem i fru fru :D
AdamG
Posty: 7
Rejestracja: piątek 28 lip 2017, 16:28

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: AdamG »

Rurek pisze:
Darki84 pisze:A czy silniki do wersji 1080p nie są przypadkiem trochę słabsze ?
Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że w wersji 4K są mocniejsze, bo poprzednie się grzały.
Ciężko jest znaleźć potwierdzone informacje ale z tego co udało mi się znaleźć to rzeczywiście różnią się KV.... silniki do 1080 mają 800KV a silniki do 4k mają 900KV. Tyle że to może być g. prawda , nikt tego w wiarygodnym teście nie pokazał a producent ani mru mru w temacie.

Darki84 pisze:...czy nie da się dobrać silników np po parametrach, pomierzyć pobór prądu pod obciążeniem podłączając silni do jakiegoś testera ?
Wszystko się da a taki tester to się hamownia nazywa :-) i chyba trzeba będzie coś pomyśleć nad tym bo wobec skąpych danych od producenta bez praktycznych testów się nie obejdzie....
I dlatego jak tylko przyjdą moje zamówione silniki od 1080 to wymienię same kielichy śmigła w obu wersjach są takie same jeśli chodzi o średnice i skok

Adam
wojtekr
Posty: 339
Rejestracja: czwartek 01 sty 2015, 18:43
Lokalizacja: W-wa

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: wojtekr »

daj znać- bo rzeczywiście to wykonanie klikanych śmigieł jest z dupy. Chociaż koncepcja jest wygodna- to fakt
Helikoptery
Poprostumateo
Posty: 19
Rejestracja: niedziela 07 sty 2018, 15:39
Lokalizacja: Lubań

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Poprostumateo »

Zauważyłem, że śmigła ze złotą nakrętka mają luz, natomiast szare siedzą sztywno.

Dzisiaj porywy wiatru do 50km/h i już lata się niebezpiecznie bo gdy dron dostaje podmuch to miota nim w powietrzu.
grigor
Posty: 4
Rejestracja: środa 25 sty 2017, 17:46
Lokalizacja: KRK

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: grigor »

wojtekr pisze:daj znać- bo rzeczywiście to wykonanie klikanych śmigieł jest z dupy. Chociaż koncepcja jest wygodna- to fakt
Wojtek, spróbuj następnym razem nie używać "brzydkich słów". Być może u Ciebie w domu wszyscy używają dosadnego języka i jest ok, ale to jest ogólnopolskie forum i nie musisz się tutaj popisywać..
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

grigor pisze:
wojtekr pisze:daj znać- bo rzeczywiście to wykonanie klikanych śmigieł jest z dupy. Chociaż koncepcja jest wygodna- to fakt
Wojtek, spróbuj następnym razem nie używać "brzydkich słów". Być może u Ciebie w domu wszyscy używają dosadnego języka i jest ok, ale to jest ogólnopolskie forum i nie musisz się tutaj popisywać..
Nie przesadzaj... Są do dupy i taka prawda, kościół jest jutro

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
wojtekr
Posty: 339
Rejestracja: czwartek 01 sty 2015, 18:43
Lokalizacja: W-wa

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: wojtekr »

grigor przesadzasz

wyszukaj sobie słowo "dupa" w wyszukiwarce forum- jest 30 stron wyników a "dupy" 26 stron.
Helikoptery
Wojtulson
Posty: 27
Rejestracja: środa 02 gru 2015, 12:36

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Wojtulson »

Mój dron był kupiony w Banggood, tam są tylko 3 dni na sprawdzenie towaru.

Pytanie czy robić lot testowy przy -7 stopniach mrozu, czy oleć te 3 dni i robić loty jak będzie trochę cieplej?
sinynos
Posty: 6
Rejestracja: piątek 12 sty 2018, 19:13
Lokalizacja: Chełm

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: sinynos »

Wojtulson pisze:Mój dron był kupiony w Banggood, tam są tylko 3 dni na sprawdzenie towaru.

Pytanie czy robić lot testowy przy -7 stopniach mrozu, czy oleć te 3 dni i robić loty jak będzie trochę cieplej?
Ja robiłem testowy lot w ta sobotę i było u mnie -8 stopni, lot zakończony powodzeniem. Ważne aby baterię przed samym lotem trzymać w domu a drona wywalic na zewnątrz żeby się oswoił z temperaturą. U mnie lot był krótki może z 10 minut i na 20m wysokości i wszystko działa ok.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Adrián »

Możesz też chwilę dać mu pochodzić na wolnych obrotach przed lotem.
ODPOWIEDZ