parrot disco FPV vs Karusz

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

1. No zamówione!!!! Ciekawe kiedy GivingAssistance odda kase, Bylem zalogowany i miałem plugina też w przeglądarce. Ciekawe tez ile czasu będzie to szło, kto ma doswiadczenia?
2.Teraz jeszcze musze luzem kupuic te Goggle, szkoda ze nie ma na Tomtopie
I boje sie ze wtopiłem, zapłacilem kartą, co mam zrobic zeby assistant oddal cashback, bo nic sie tam nie pojawilo, zalogowany bylem
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Adrián »

Fajnie, że zamówiłeś..Ale właśnie po to ten myk z kartą się robiło, by mieć wsparcie PayPal w razie problemów.

Hee zwrot pieniędzy z cash back trzeba poczekać nawet kilka miesięcy z tego co widzę
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

All done! You've selected to get your cash back through:

Paypal account:
I podałem ten adres, mimo ze placilem kartą. Tak w ustawieniach bylo. Ale jesli ktos placil to ten cashback pojawiał się tam kiedy? Nie ma zadnego info o transakcji

To ktoś tu ma doswiadczenie z tym czy nie? Czy można dostać kasę jak się zaplacilo kartą, na paypala dostać?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: pawelsky »

Karusz, a moze by tak jednak poczytac troche u zrodla zamiast strzelac na oslep pytaniami jak z karabinu maszynowego, Adrian niedlugo osiwieje od tych pytan...

https://help.givingassistant.org/paymen ... i-get-paid
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Dziękuję za opierdziel, wiem bardoz dużo pytań zadałem, poprawiam się, ale bardzo pomogliście. Tak, czytałem to przedtem wnikliwie, lecz nie wiem czy to jest tak że nie powinno być jakiegoś śladu bezposrednio po zakupie w tym portalu. To się pewnie okaże.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: pawelsky »

karusz pisze:Dziękuję za opierdziel, wiem bardoz dużo pytań zadałem, poprawiam się, ale bardzo pomogliście. Tak, czytałem to przedtem wnikliwie, lecz nie wiem czy to jest tak że nie powinno być jakiegoś śladu bezposrednio po zakupie w tym portalu. To się pewnie okaże.
Nie kupujesz na TYM PORTALU, tylko kupujesz na TomTopie (czy skad tam zamawiales). TEN portal jedynie oferuje Ci cashback jesli postapisz ZGODNIE Z ICH PROCEDURA.

Jaka? Do czytania helpa biegiem marsz:
https://help.givingassistant.org/getting-started
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Jagoda »

karusz pisze:Dziękuję za opierdziel, wiem bardoz dużo pytań zadałem
Nie dziękuj tylko.... podziękuj.Chyba żaden newbie (początkujący) nie dostał tyle info co Ty - jak dotąd 6 stron Twoje (@verid, mylę się? - ze statystką, jak kiedyś wykazałeś, mam czasem problem ;-) )
A podziękowanie to na zlocie (info w temacie spotkania) - krzynka piwa.Ja nie bywam, Adrian,pawelsky, lesz - nie wiem, ale i tak ci którzy będą, za ich zdrowie tę krzynkę opróżnia :mrgreen:

Parotta Disco, jak nie musisz (Twoje finanse) nie sprzedawaj.Wcześniej czy później najdzie Cię chęć latania skrzydłem :-)
Kiedy Twoje zamówienie na Mavic Air zostanie zrealizowanie daj znać.Ale to już w temacie Mavic Air.
Pozdrawiam. :), :)
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Och, myślisz że najdzie chęć latania skrzydłem? Sam nie wiem, dużo tych pasji dużo tego. Prędzej najdzie mnie chęć latania samolotem. Zastanawiam się czy jak coś to ktoś ode mnie kupi tego Parotta Disco. Na razie jeszcze go nawet nie wysłali więc zawsze mogę się wycofać.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Verid »

karusz pisze:, myślisz że najdzie chęć latania skrzydłem?
karusz pisze:Prędzej najdzie mnie chęć latania samolotem.
Technicznie rzecz biorąc to to samo. Skrzydła zachowują się ciut inaczej w powietrzu niż konstrukcje z ogonem ale zasada pilotażu jest praktycznie ta sama.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Adrián »

Po przejściu z samolotów na skrzydła, wolę to drugie, ale samolotami też lubię polatać, więc najlepiej przekonać się samemu.
Trochę jest trudniej w manualu, ale zajmują dużo mniej miejsca, stosunkowo są tańsze, odchodzą 2-4 serwa jak ktoś jeszcze montuje klapy w samolocie i często mają sporo miejsca na ładunek w stosunku do swojego rozmiaru.
Łatwo zejść do 600g w skrzydle rozpiętości 80-90cm a na tym już można długo polatać przy odpowiednich bateriach i wyposażeniu. 40min na zwykłych lipo to nie wyczyn, zakładając liion można ten czas wydłużyć.

Bum na wyścigówki się dla mnie skończył, teraz kopter wykorzystuje jako typowy kamerun, a skrzydła/samoloty do latania.
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Powiem szczerze ze mam obawy jeslli chodzi o to co kupiłem w Tomtopie. Jak ktoś to przerabiał to niech mi powie. Na razie jest ze zapłacone, processing ale status jest HOLD.
Ponawiam pytanie, bardzo się obawiam tego sklepu nie wiem co się dzieje. Czy komuś doszło bez problemu zamówienie? Teraz czytam rózne recenzje i szczerze mówiąć jestem przerażony.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Adrián »

...
Weź wyluzuj, kup sobie melisę i dawkowanie jedną na dzień i poczekaj dwa, trzy tygodnie i przyjdzie.
karusz
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 01 lut 2018, 10:01

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: karusz »

Chciałbym żebyś miał rację. Ja zapłaciłem kartą, nie kupiłem przez Paypal.
Ktoś z Was kupował w tym sklepie? Ja kupowałem jedynie w AliExpress oraz w LightInTheBox, ten ostatni bardzo chwalę, no ale czytam jakieś przerażające rzeczy o tym Tomtop
Stąd pytanie jest proste bo Wam ufam, czy jest choć jedna osobą która kupowała stamtąd i wszystko było OK?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Adrián »

Myślę, że jesteś pierwszy..

Ostatni raz piszę, Ogarnij się..
Poczytaj sobie dział o dji na forum, szczególnie mavic i spark to się dowiesz czy ktoś kupił.
Bo już nie da się tego czytać, tym bardziej odpowiadać..
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: parrot disco FPV vs Karusz

Post autor: Jagoda »

karusz pisze:Chciałbym żebyś miał rację. Ja zapłaciłem kartą, nie kupiłem przez Paypal.

Stąd pytanie jest proste bo Wam ufam, czy jest choć jedna osobą która kupowała stamtąd i wszystko było OK?
W mordę jeża i trzech papug :evil:
Dostałeś tyle info jak, co, gdzie ale Ty po swojemu i teraz masz stresa.
Tyle bajtów poszło w gwizdek.
Wspomniałeś, że jakieś doświadczenie z PP masz - dostałeś jeszcze linka jak ominąć niekorzystne przeliczniki PayPala.
Obowiązkowo należało brać przez PayPal - masz możliwość założenia sporu jak coś nie dotrze albo będzie inny syf.
Melisa (rada Adriana ) byłaby zbędna.
Wiem, pisałeś, że jesteś muzykiem ale tutaj nie da się pisać w zapisie nutowym aby wsio do Ciebie dotarło.Wybacz uszczypliwość.Ale myślę, że wsio skończy się jak bozia nakazała i sprzęt do Ciebie dotrze.
Pozdrawiam. :), :)
ODPOWIEDZ