Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

iborkim
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 26 gru 2017, 08:11
Lokalizacja: Brzeg

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: iborkim »

Czy mógłby ktoś podłączyć mi drona 4k do komputera (usb) i sprawdzić jakimś programem do partycjonowania np. "minitool partition wizard" czy jest na dysku ukryta partycja ?
Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek 12 sty 2018, 18:16 przez iborkim, łącznie zmieniany 1 raz.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: skazi »

A gdzie Ty tam masz dysk jakiś?
iborkim
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 26 gru 2017, 08:11
Lokalizacja: Brzeg

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: iborkim »

skazi pisze:A gdzie Ty tam masz dysk jakiś?
Dodałem obrazek, jest to czarna skrzynka :)
Dron ma być wyłączony, dobrze jest wyjąć baterię.
http://bbs.xiaomi.cn/t-13472141
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

marek025 pisze:Ja może trochę przepłaciłem, ale wziąłem ten ;) https://www.gearbest.com/rc-quadcopter- ... 58954.html Czekam aż dojdzie
Ten sam zamówiłem z rabatem

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
marek025
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 lis 2017, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marek025 »

No i wykrakałem, że wszystko spoko. Polatałem wieczorkiem, wylądowałem. Ale miałem 60%, stwierdziłem że polatam jeszcze. Odpalam drona i "System failed to initialize, please restart aircraft" I tak przez kwadrans się męczyłem i nic. Ma ktoś tego maila z tym typem z fimi?

EDIT1: napisałem już na kuangjinfang@fimi.cn . Nie wiem tylko jak zgrać logi, mam ciągle to Obrazek
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Siwy177 »

marek025 pisze:No i wykrakałem, że wszystko spoko. Polatałem wieczorkiem, wylądowałem. Ale miałem 60%, stwierdziłem że polatam jeszcze. Odpalam drona i "System failed to initialize, please restart aircraft" I tak przez kwadrans się męczyłem i nic. Ma ktoś tego maila z tym typem z fimi?

EDIT1: napisałem już na kuangjinfang@fimi.cn . Nie wiem tylko jak zgrać logi, mam ciągle to Obrazek
Coraz bardziej się waham z zakupem Mi.Strasznie dużo tych dziwnych sytuacji jest . Nie wiem sam czy nie powrócić do pierwoplanu i nie rozwarzyć zakupu H109s. Albo zachowam się stadnie, dozbieram i wciągnę P3standart
Ostatnio zmieniony piątek 12 sty 2018, 22:38 przez Siwy177, łącznie zmieniany 1 raz.
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
iborkim
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 26 gru 2017, 08:11
Lokalizacja: Brzeg

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: iborkim »

marek025 pisze:No i wykrakałem, że wszystko spoko. Polatałem wieczorkiem, wylądowałem. Ale miałem 60%, stwierdziłem że polatam jeszcze. Odpalam drona i "System failed to initialize, please restart aircraft" I tak przez kwadrans się męczyłem i nic. Ma ktoś tego maila z tym typem z fimi?

EDIT1: napisałem już na kuangjinfang@fimi.cn . Nie wiem tylko jak zgrać logi, mam ciągle to Obrazek
Możliwe że wysypała się karta pamięci.
"System failed to initialize, please restart aircraft"- ten błąd będzie przy uszkodzonej karcie.
Tu http://www.nadiemellamagallina.com/manu ... -base-4717 jest manual jak dostac sie do płyty głównej z kartą pamięci.

Piszę o karcie pamięci, ponieważ na zdjęciu płyty wygląda mi to na slot karty microsd.Obrazek
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

No i przynajmniej zaczynają się ciekawe tematy z wskazówkami.
Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony sobota 13 sty 2018, 07:23 przez rika2017, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

iborkim pisze:Tu http://www.nadiemellamagallina.com/manu ... -base-4717 jest manual jak dostac sie do płyty głównej z kartą pamięci.
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=522450#p522450

Obrazek
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Poprostumateo
Posty: 19
Rejestracja: niedziela 07 sty 2018, 15:39
Lokalizacja: Lubań

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Poprostumateo »

Adrián pisze:Hmm jakbyś faktycznie czytał, to znał byś odpowiedź..
Twoja odpowiedź niewiele wnosi do tematu...

Wygląda na to, że chińska myśl technologiczna nie do końca została dopracowana bo zarówno oprogramowanie, jego aktualizacje, jak i wnętrzności potrafią przysporzyć kłopotów. A telefony od Xiaomi cieszą się bardzo dobrą opinią, ale najwidoczniej rozwiązań w dronach nie przemyśleli do końca. Miało być tanio i jest, a resztą niech się martwi posiadacz sprzętu :-|

Chyba trzeba będzie oswoić się z tym tematem bo jak dojdzie do mnie Mi Drone to będę szukać tutaj ratunku.
marek025
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 lis 2017, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marek025 »

Rozbierać go czy poczekać az może odpowie typek z fimi? Szczerze nie chciałbym coś zepsuć, a nawet nie wiem na co się trzyma obudowa w dronku i chyba łatwo coś polamac :(
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

marek025 pisze:nawet nie wiem na co się trzyma obudowa w dronku
Poczytaj wątek, opisałem jak się rozbiera.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Diensdale
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 28 gru 2017, 14:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Diensdale »

rika2017 pisze:
marek025 pisze:Ja może trochę przepłaciłem, ale wziąłem ten ;) https://www.gearbest.com/rc-quadcopter- ... 58954.html Czekam aż dojdzie
Ten sam zamówiłem z rabatem

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja też ten sam. Utknął w jakimś eu distribution center. Od 22 grudnia tam siedzi. Bateria zamawiana w ten sam dzień już doszła. Na razie bujam się z kartonem od drona po terenie Obrazek

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
medof
Posty: 16
Rejestracja: piątek 24 lis 2017, 18:32

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: medof »

Jakby ktoś był zainteresowany, to pojawił się nowy kod na baterię: HNYear247, działa od godz 16, cena 73 dolce.
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

Teraz to ceny tych baterii poszły mocno w górę. Dobrze ze zakupiłem 4sztuki

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ