Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

marcinw
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 15 sie 2017, 18:37
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marcinw »

swoim wylatałem jakieś 400 minut i nie było żadnych problemów oprócz lekkiego przechylenia horyzontu i 3 razy na kilka sekund straciłem podgląd z kamery, tak to wszystko git
handheldem też już całkiem sporo nagrałem i też bez żadnych problemów
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Siwy177 »

rika2017 pisze:Jest ok, problemy są ale znikome do ceny

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
ciągle się wacham pomiędzy Mi Drone a H109s standard
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
Awatar użytkownika
Diensdale
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 28 gru 2017, 14:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Diensdale »

Nie chcę zapeszyc, ale u mnie jak do tej pory również nic złego się nie dzieje. Bardzo mało latałem, ale samo podłączenie, aktualizacje i start szły idealnie. Nawet kompas dał radę koło metalowej rury.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Siwy177 »

A może ktoś z was stosuję Mi Drona z Huawei p8 Lite 2017 ? bo jeśli okazało by się że nie współpracują to zakup nie wchodzi w grę .
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
mag12
Posty: 16
Rejestracja: sobota 21 paź 2017, 17:38

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: mag12 »

Siwy177 pisze:A może ktoś z was stosuję Mi Drona z Huawei p8 Lite 2017 ? bo jeśli okazało by się że nie współpracują to zakup nie wchodzi w grę .
Działa z urządzeniami na Android i IOS a nie z jakimiś wybranymi markami telefonów. Warunkiem są dobre wyniki w Antutu gdzieś powyżej 50000.
Awatar użytkownika
Wtwardy
Posty: 66
Rejestracja: sobota 08 lip 2017, 11:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Wtwardy »

H109s standard to mi bardziej przypomina zabawkę ;-)
Można dokupić do niego spadochron to dla niektórych będzie duży plus ;-)
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Siwy177 »

mag12 pisze:
Siwy177 pisze:A może ktoś z was stosuję Mi Drona z Huawei p8 Lite 2017 ? bo jeśli okazało by się że nie współpracują to zakup nie wchodzi w grę .
Działa z urządzeniami na Android i IOS a nie z jakimiś wybranymi markami telefonów. Warunkiem są dobre wyniki w Antutu gdzieś powyżej 50000.

no to spoko mój ma powyżej więc powinno hulać
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
marek025
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 lis 2017, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marek025 »

Ja na swój p9 lite nie mogę zainstalować aplikacji Mi Drone i mam niemały problem :( w sklep play nie da się zainstalować, pewnie dlatego że telefon nie wspiera otg, a dron już do mnie w środę ma przyjść (według dpd)
Awatar użytkownika
Siwy177
Posty: 25
Rejestracja: piątek 29 gru 2017, 11:43
Lokalizacja: Freren (De)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Siwy177 »

marek025 pisze:Ja na swój p9 lite nie mogę zainstalować aplikacji Mi Drone i mam niemały problem :( w sklep play nie da się zainstalować, pewnie dlatego że telefon nie wspiera otg, a dron już do mnie w środę ma przyjść (według dpd)
Ja apke zainstalowałem bez problemu żeby sprawdzić czy wszystko jest ok
JJRC H36 / cekam na Xiaomi Mi DRON
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

marek025 pisze:Ja na swój p9 lite nie mogę zainstalować aplikacji Mi Drone i mam niemały problem :( w sklep play nie da się zainstalować....
Ile to już razy było w naszym wątku....
Zainstaluj sobie "ręcznie" stąd: https://apkpure.com/mi-drone/com.fimi.overseas.soul
I będzie działać.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
medof
Posty: 16
Rejestracja: piątek 24 lis 2017, 18:32

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: medof »

A jak to jest w przypadku gwarancji drona z Gearbest'a. Czy czas jest liczony od daty sprzedaży, czy od daty dostarczenia towaru?
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

medof pisze:A jak to jest w przypadku gwarancji drona z Gearbest'a. Czy czas jest liczony od daty sprzedaży, czy od daty dostarczenia towaru?
W przypadku zabawek RC masz tylko 7 dni gwarancji DOA:
gearbest official site pisze:Due to their nature and intended usage, product categories including RC toys, scooters and wheels are subject to wear and tear through repeated use. As such, our 45 Day Money Back Guarantee relating to RC toys, scooters and wheels, only covers 7 Day DOA instances where the product does not work out of the box. It is the customer's responsibility to inspect the product carefully upon arrival.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
marek025
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 lis 2017, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marek025 »

Rurek pisze: Ile to już razy było w naszym wątku....
Zainstaluj sobie "ręcznie" stąd: https://apkpure.com/mi-drone/com.fimi.overseas.soul
I będzie działać.
Dziękuję !! :)
sqrski
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 06 lis 2017, 13:20
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: sqrski »

Rurek pisze: Ile to już razy było w naszym wątku....
Zainstaluj sobie "ręcznie" stąd: https://apkpure.com/mi-drone/com.fimi.overseas.soul
I będzie działać.
Nie krzyczaj na niego. Ja przeczytałem (przeczytałem, nie przejrzałem) cały wątek przed zakupem. Po dostarczeniu przesyłki przeczytałem go drugi raz. A kiedy przyszło do rozpakowania i instalacji softu na fonie, też nie ogarnąłem akurat tego tematu i szukałem w googlach. Może warto byłoby jakiegoś faqa przypiąć na początek? Z apką, horyzontem, kompasem...
Awatar użytkownika
Diensdale
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 28 gru 2017, 14:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Diensdale »

sqrski pisze:
Rurek pisze: Ile to już razy było w naszym wątku....
Zainstaluj sobie "ręcznie" stąd: https://apkpure.com/mi-drone/com.fimi.overseas.soul
I będzie działać.
Nie krzyczaj na niego. Ja przeczytałem (przeczytałem, nie przejrzałem) cały wątek przed zakupem. Po dostarczeniu przesyłki przeczytałem go drugi raz. A kiedy przyszło do rozpakowania i instalacji softu na fonie, też nie ogarnąłem akurat tego tematu i szukałem w googlach. Może warto byłoby jakiegoś faqa przypiąć na początek? Z apką, horyzontem, kompasem...
To nie jest zły pomysł. Ja też czytałem cały wątek, ale jeśli miałbym coś znaleźć pewnie miałbym problem. Mogę pomóc w pracy nad tym jakby co.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ