POMOCY multiwii 2,5 po wlaczeniu baro swiruje :(

FC oparte na Arduino

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

ogi18
Posty: 30
Rejestracja: sobota 07 paź 2017, 09:46

POMOCY multiwii 2,5 po wlaczeniu baro swiruje :(

Post autor: ogi18 »

Witam pomozcie bo juz nie daje rady. Skladam quada rama f450, silniki a2212, esc simonk 30a, fc multiwii se2,5 z gps, 3dr 433mh, aparatura kds 7x, lipo 5200mah caly wazy 1,2 kg. Wszystko poustawiane na trybie angle lata fajnie w miare stabilny fajnie reaguje na aparature jest ok, problem zaczyna sie jak wlacze : baro, angle, gps hold, mag zaczyna swirowac tzn. albo chwilke stoi w miejscu i zaczyna opadac w dol i juz tak zostaje albo stoi i idzie w gore a nawet zdazylo mi sie ze po wlaceniu baro dodal mocniej gazu wiec wylaczylem i nie mialem moziliosci juz sterowania gazem jedynie wylaczenie silnikow aby wyladowac a to konczylo sie przewaznie kraksą. Baro jest osłonięte na stronie multi wyczytalem zeby uciac rurke grubosci czujnika baro na wysokosc 1 cm wkleic na plyte a do srodka wsadzic gabkę. Moze cos poradzicie bo ja juz nie mam sil do tego powoli zastanawiam sie czy nie sprzedac go w takim stanie jak jest bo boje sie ze za niedlugo albo go rozbije albo zgubie przez te dziwne zachowania.
Załączniki
pidy.jpg
pidy.jpg (199.48 KiB) Przejrzano 5063 razy
ODPOWIEDZ