Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Kluczbork
Posty: 94
Rejestracja: wtorek 27 maja 2014, 15:04
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Kluczbork »

rika2017 pisze:Latalem - 5, będzie chłodniej to będę i tak latał. Jedyne co robię to grzeje pakiety

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

W sensie, trzymasz je w ciepłym miejscu do chwili przed lotem ?
MiDronek ;)
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

Tak, trzymam z termoforem w futerku

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
pigmej181
Posty: 368
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 11:48
Lokalizacja: PGN

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pigmej181 »

Czyli wersja 1080p różni się montażem silników przez co w wersji 1080p mniej występują drgania gimbala?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
marek025
Posty: 33
Rejestracja: wtorek 28 lis 2017, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: marek025 »

No nieźle, priority Line miało iść przez gb, a teraz jest tracking że wylądowało w Czechach. Ktoś ogarnia? :p
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

Pewnie maja rozne miejsca przepakowywania;)

Ja sie kloce z GB... Nie chca ani przyjac drona ( a wlasciwie zlecic jego wysylki do serwisu co jest dla mnie dzwine:/)... nie chca tez uznac 45 dni na zwrot/wymiane... a oferuja smieszne 45usd rekompensaty :/
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

Napisz do xiaomi bezpośrednio, lub poproś o ten fw indywidualny tam gdzie podali ci linka. Może rozwiąże to problem a przy okazji zgarniesz $

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
debos1
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 24 paź 2017, 13:45

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: debos1 »

Mój też w Czechach
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

rika2017 pisze:Napisz do xiaomi bezpośrednio, lub poproś o ten fw indywidualny tam gdzie podali ci linka. Może rozwiąże to problem a przy okazji zgarniesz $

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Pisalem do Xiaomi rownolegle jak rozpoczynalem spor z GB. Niestety w odpowiedzi uslyszalem, ze oni nie przyjmuja na serwis towaru na zyczenie klienta a na wniosek sklepu.Tak przynajmniej wynika z ich odpowiedzi - " We are sorry to inform you that as of now we are not selling our products through the Global website and thus, we are unable to guide you in this regard. I would though request you to coordinate with the point of purchase regarding the same. "

Jaki link i jakie FW ? Czyli bo nie bardzo ogarniam ten skrot :)
Sprobuje jeszcze cos napisac do xiaomi w Hiszpanii. Moze oni beda bardziej przychylni prosbie :)

Swoja droga GB to kawal cwaniaka jak sie okazuje. W regulaminie maja zapis ze m.in zabawki RC nie podlegaja gwarancji ani zwrotowi w ciagu 45 dni w zwiazku z ich zuzyciem (jedynie DoA mozna zatosowac ale wiadomo ze ciezko swiezakowi sprawdzic kazyd aspekt i zdazyc zareklamowac;)) ... Smieszne tylko, ze tak naprawde to wszystko co kupujemy mozna podpiac pod tki punkt, w koncu wszystkiego sie uzywa iw szystko sie zuzywa;)
wilk621
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 20:38
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: wilk621 »

Witam mam takie pytanko odnośnie naszej nowej zabawki do drona a mianowicie o kijek FIMI X1BH.
A więc jak nagrywam filmik to ten mikrofon wbudowany bardzo zbiera dźwięk pracujących silników :-| jest to probematyczne bo jednak ten dźwięk przeszkadza. Dziś doszedł do mnie z aliexpres mikrofon ten http://s.aliexpress.com/aIJVZzue
I myślałem ze dźwięk będzie spoko i jest , ale słychać ciągle takie systematyczne tykanie "tyk tyk tyk" :shock:
Na laptopie itp ten mikrofon normalnie działa wiec coś kijek nie chce z nim działać? Może macie jakieś inne mikrofony co polecacie ?
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

Mi chcieli dać dziś 70$, lecz wale cebulę i chce full refund. Zobaczymy jak na tym wyjdę

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Verid »

lelusz pisze:Swoja droga GB to kawal cwaniaka jak sie okazuje
Zapraszam tu: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=22&t=38833
Będzie dla potomnych pod rozwagę.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

Innych też bym chętnie poprosił o dyskusję na temat logistyki przesyłek MiDronka do innych tematów na forum a takie przecież są.
Bo już 1/4 tego wątku to gadanina o przesyłkach a nie o technikaliach. W sumie sam bez winy nie jestem bo sam o tym pisałem jakoś w maju/czerwcu jak kupowałem/reklamowałem swojego :roll: :oops:
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

Jeśli chcecie nie mieć materiału z lotu to nie uzywajcie 1080 w 100 klatkach. Kamera nagrywa to w jakości suszarki do włosów... Po co oni dali wybór czegoś takiego

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
cybernetic87
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2017, 12:06
Lokalizacja: Sieradz

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: cybernetic87 »

Nie wiem jak u was ale u mnie wjeje bardzo od 2 dni. Niby wyleciałem dronem na chwile (pokazowka rodzinie) ale to już było stapanie po cienkim lodzie. Przy podmuchach rzędu 60kmh i wysokości ~100m dron zachowuje się już bardzo nieprzewidywalnie, Wręcz powiedziałbym, że miota nim jak szatan. Strach latać, nie polecam. Dodatkowo zauważyłem duże wibracje, powodem były te złote śmigła, zlapaly luz. Szare są ok, sprawdźcie u siebie czy złote śmigła nie łapią wam luzów. Dzięki.
wilk621
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 02 sty 2014, 20:38
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: wilk621 »

Witam i co z tym mikrofonem w fimi x1bh ? Jak u was ma ktoś ten kijek ?
ODPOWIEDZ