Gdzie kupić?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

mimik
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 01 maja 2016, 11:22

Gdzie kupić?

Post autor: mimik »

Witam.
Chciałbym kupić aparaturę Taranis Q X7. Zależy mi na tym żeby wyszło jak najtaniej, mogę poczekać dłużej na przesyłkę.
Gdzie polecacie kupić? Najlepiej żeby udało się kupić bez cła i VAT -u.
Na Bangood jest teraz w promocji za 99,99$, a w złotówkach 377 zł. Czy warto tam kupić za tyle? Wybrałbym darmową dostawę czy wtedy przesyłka trafi na urząd celny?
Dodam jeszcze że mogę zapłacić tylko przez PayPal bo nie mam konta walutowego .
Proszę o poradę.

Pozdrawiam.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Gdzie kupić?

Post autor: skazi »

Jak nie chcesz vatu. to lepiej wziąć Priority Direct Mail.
mimik
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 01 maja 2016, 11:22

Re: Gdzie kupić?

Post autor: mimik »

Mogę wziąć bo to dużo nie kosztuje -coś ponad 8 zł. Jakie są szanse że z tą przesyłką nie doliczą mi vatu? Czy cło też uda się uniknąć?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Adrián »

Cło to pikuś, martw się VAT, dolicz 23% do całości zamówienia i sprawdź, czy warto brać, czy w PL kupisz taniej.

Szansa jest bardzo duża na złapanie się na opłaty.
Zawsze licz się z tym, że możesz zapłacić VAT, wówczas nie będziesz rozczarowany.

Nigdy nie bierz kurierem, jak nie musisz spoza EU.
Awatar użytkownika
kolsek345
Posty: 825
Rejestracja: poniedziałek 28 sty 2013, 19:08
Lokalizacja: lubelskie

Re: Gdzie kupić?

Post autor: kolsek345 »

Ja kupowałem w HK EU jakieś 3 miechy temu - 105$ i 11$ wysyłka - ale pewność że nie dowala żadnych innych oplat. Teraz widzę ze jest - out of stock - ale może warto poczekać.
EASY STAR II 1800mm+KFC32FTB - RC:TaranisQ7-Frsky-100mW+Patch14dbi ,AV:500mW 5.8GHz+Patch 23dBi , Z-84(APM),QLRS-4SLion3500mAh-60kmUAV
Awatar użytkownika
Mrowkarz
Posty: 169
Rejestracja: czwartek 07 sty 2016, 16:44
Lokalizacja: Gołotczyzna

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Mrowkarz »

Kupowałem w BG z Priority Direct Mail, przyszło szybko i bez cła i vatu. Ta opcja wysyłki zmniejsza szanse na cło.
Buduje się Zeta Wing Z-84 :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Adrián »

No to jest loteria, jak nie wybierzesz kuriera.
kurzy79
Posty: 109
Rejestracja: wtorek 24 cze 2014, 20:29
Lokalizacja: Bochnia

Re: Gdzie kupić?

Post autor: kurzy79 »

Mrowkarz pisze:Kupowałem w BG z Priority Direct Mail, przyszło szybko i bez cła i vatu. Ta opcja wysyłki zmniejsza szanse na cło.
Eeeee nie masz racji.........rodzaj wysyłki nie ma znaczenia w tym czy paczka wpadnie na urząd celny czy nie....
Awatar użytkownika
Mrowkarz
Posty: 169
Rejestracja: czwartek 07 sty 2016, 16:44
Lokalizacja: Gołotczyzna

Re: Gdzie kupić?

Post autor: Mrowkarz »

No właśnie z tego co w internecie przeczytałem to w porównaniu do innych opcji, w tej najmniej osób trafiło na cło.
Buduje się Zeta Wing Z-84 :)
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Gdzie kupić?

Post autor: skazi »

kurzy79 pisze:
Mrowkarz pisze:Kupowałem w BG z Priority Direct Mail, przyszło szybko i bez cła i vatu. Ta opcja wysyłki zmniejsza szanse na cło.
Eeeee nie masz racji.........rodzaj wysyłki nie ma znaczenia w tym czy paczka wpadnie na urząd celny czy nie....
Oczywiście że ma, paczka PDM wygląda jakby była wysłana z EU.
Z resztą nie bez powodu banggood kroi za tą metodę 15-20$ w przypadku wysyłki telefonów itp.
lesz
Posty: 473
Rejestracja: wtorek 03 lut 2015, 20:29
Lokalizacja: wlkp

Re: Gdzie kupić?

Post autor: lesz »

ja polecilbym Gearbest i ich priority line - co normalnie oznacza DPDUK.
ponoc mieli problemy jakos na koncu wrzesnia z ta forma przesylki (nie zamawialem od nich wtedy, nie moge potw/zaprzeczyc).
ale moje malenstwo Bezszczotkowe o podobnej wartosci co ta apka, zamowione 1.11 dzis dojechalo bez niespodzianek wspomnianym kurierem :)
moja qx7 brana kilka miechow temu tez z GB ma sie dobrze (odpukac ;) )
widze obecna cene 350+10przesylka, 11.11 byla chyba po 330. warto juz chyba poczekac na black friday tak szczerze...
#czasami bez ogonkow
flota 75mm-250mm +Mini2 +XK X380 +dji fpv (ex: air1; air2)
RX:QX7, X-Lite, TX16S, T-lite +frsky +eleres +multi +expresslrs
Gogle:DJI FPV, Skyzone 04X
4x4:A979, reely core, remo, feiuye, abs ab1, trx merv, trx pede, tmaxx elekt.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Gdzie kupić?

Post autor: skazi »

Jest tylko jeden problem, QX7 nie zamówisz z opcją Priority Line bo jest niedostępna (chyba że kupisz 2 sztuki).
Awatar użytkownika
sikormaniak
Posty: 39
Rejestracja: środa 01 mar 2017, 18:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gdzie kupić?

Post autor: sikormaniak »

Sam również polecałbym zakup na gearbest. Co do wysyłki to z mojej strony mogę powiedzieć, że zamawiając Priority Line nie otrzymałem dodatkowych opłat (elektronika). Co do ceny jak wspomniano 350zł+10zł wysyłka. Tydzień temu kosztowało 325zł i możliwe, że wkrótce (Black Friday) znowu trafi do przeceny.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Gdzie kupić?

Post autor: skazi »

sikormaniak pisze:Sam również polecałbym zakup na gearbest. Co do wysyłki to z mojej strony mogę powiedzieć, że zamawiając Priority Line nie otrzymałem dodatkowych opłat (elektronika). Co do ceny jak wspomniano 350zł+10zł wysyłka. Tydzień temu kosztowało 325zł i możliwe, że wkrótce (Black Friday) znowu trafi do przeceny.
Przecież napisałem że nie ma możliwości wybrania Priority Line kupując Taranisa Q X7...
Polecam go kupić na banggood, teraz jest za 89.99$, a wybierając kolor zielony lub fioletowy PDM jest za darmo (inne kolory +2.45$ za PDM).
tombstone
Posty: 750
Rejestracja: środa 17 lut 2016, 11:04

Re: Gdzie kupić?

Post autor: tombstone »

da radę Priority Line , sikormaniak pisze prawdę
Załączniki
hjh.jpg
hjh.jpg (159.43 KiB) Przejrzano 3877 razy
ODPOWIEDZ