oblicza nieszczęścia. Bat qx 105 eachine pełen gaz dziób w d

Elektronika w modelu i na ziemi

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

czars
Posty: 23
Rejestracja: piątek 20 paź 2017, 06:37
Lokalizacja: Wrocław

oblicza nieszczęścia. Bat qx 105 eachine pełen gaz dziób w d

Post autor: czars »

ludzie pomóżcie. szukałem i nie znalazłem nie znam jeszcze słownika fpv ale uczę się i ogarniam powoli cf także wybaczcie kolokwializmy. dopiero co kupiłem pierwsze fpv i klops. Lata reaguje ale przy max gazie robi fikolka w przod i gleba. tylne silniki mają większy ciąg bo trzymając w ręce widać to przy dodawaniu mu szwungu znaczy się gazu. nie wiem podrzuccie jakieś pomysły co mam sprawdzić albo ustawić przestawić. całe moje szczęście leglo w gruzach
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: oblicza nieszczęścia. Bat qx 105 eachine pełen gaz dziób

Post autor: Z.W15 »

czars pisze:ludzie pomóżcie. szukałem i nie znalazłem nie znam jeszcze słownika fpv ale uczę się i ogarniam powoli cf także wybaczcie kolokwializmy. dopiero co kupiłem pierwsze fpv i klops. Lata reaguje ale przy max gazie robi fikolka w przod i gleba. tylne silniki mają większy ciąg bo trzymając w ręce widać to przy dodawaniu mu szwungu znaczy się gazu. nie wiem podrzuccie jakieś pomysły co mam sprawdzić albo ustawić przestawić. całe moje szczęście leglo w gruzach

a szwung i tryby lotu kalibrowal :?:
Szper
Posty: 443
Rejestracja: piątek 11 gru 2015, 10:22

Re: oblicza nieszczęścia. Bat qx 105 eachine pełen gaz dziób

Post autor: Szper »

Sprawdź czy śruby nie dotykają uzwojeń - gdzieś tu po forum krąży delikwent któremu grzał się regliel 4in1, kable i bat robił cyrki.
--Edit--
Nie ten model bat na co zwrócono mi uwagę - 105 to szczotkowiec.
Syma X5C -> "Drewniak X5C"
S500 Black -> "Szlajacz" Black Snapper PRO L
GEPRC ZX5 190
I różne mikroby 1103, 1304...
czars
Posty: 23
Rejestracja: piątek 20 paź 2017, 06:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: oblicza nieszczęścia. Bat qx 105 eachine pełen gaz dziób

Post autor: czars »

Tak kalibrowalem ale czy dobrze.... mam ustawione dwa tryby angle/horizon i buzzer pod swc uzbrajanie pod swb ale nie przyporzadkowywalem mu kanalow w cf aux 5 i6 dla uzbrajania i trybow tylko jest na aux 1 i 2 ale to chyba nie to. nie mam włączonego air mode. wyczytałem że z małymi modelami mają głównie ten problem wtf.
czars
Posty: 23
Rejestracja: piątek 20 paź 2017, 06:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: oblicza nieszczęścia. Bat qx 105 eachine pełen gaz dziób

Post autor: czars »

solved, beta flight 3.7.1 ma bug-a z air mode copter nie trzyma sie na full throttle
ODPOWIEDZ