Reklamacja w banggood.com

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: hornet2 »

To że jej nie widać nie oznacza że jej nie powinno być . Był tylko adapter USB do mni karty SD . Zresztą sami przyznali że karta powinna być albo w kamerze albo w adapterze . Ani tu ani tu jej nie było . Ani gdzie indziej .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
celestin
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2016, 19:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: celestin »

Też do mnie dotarła paczka lecz nie było tego co powinno być napisałem do nich i odpowiedzieli że jeszcze raz będzie paczka z tym co miało być :)
Hubsan x4 H501SS - Standard,Biały. [MOD 5.8ghz]
https://youtu.be/YAfp-vapjiw 1812M


Eachine TYRO 99
https://www.youtube.com/watch?v=N_tWU10C2GM
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: hornet2 »

Jak jest z tymi punktami w Bg ? Do danego produktu można wykorzystać tylko określoną ilość punktów ? Mam w Bg na swoim koncie 462 punkty . Chcę zamówić w Bg serwa . Z tych 462 punktów mogę jedynie wykorzystać tylko 139 punktów . Reklamowałem brak karty SD . Z początku chciałem zamówić u nich zapasowe aku do koptera . Aku kosztuje 95zł z groszami . Chcieli mi dać w ramach rekompensaty 18 zł upustu . Okazało się że z zakupu aku nici bo nie ma na magazynie a nie zdążyli jeszcze zmienić informacji .

Odpisałem im że skoro nie mają już aku to wezmę u nich serwa do gimbala . To odpisali mi że dają mi za tą kartę 300 punktów . I mam tych 300 punktów dodatkowo na koncie . Ale co z tego ? Gdy nie mogę ich wykorzystać .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: pawelsky »

hornet2 pisze:Ale co z tego ? Gdy nie mogę ich wykorzystać .
Mozesz, ale maksymalnie 15% zamowienia.

P.S. Robisz straszne zamieszanie o te $3...
Awatar użytkownika
przemekgda86
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2016, 16:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: przemekgda86 »

Punkty pokryć mogą chyba do 20% wartości zamawianego towaru.
Możesz zażądać wysyłki nowej karty, lub kasy w równowartości karty.
Te 300 pkt potraktuj bardziej jako ich propozycję załatwienia tematu, ale nic nie obliguje Cię do godzenia się na to.
Ostatecznie - jeśli nic nie wskórasz na BG, zostaje Ci PayPal, ale BG dba o swoich klientów i zawsze idą na rękę.
Syma X8HW, Syma X13, CX-10,CX-20, eachine H8 mini , MJX Bugs 6
Awatar użytkownika
Japim
Posty: 342
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 09:19
Lokalizacja: Warszawa/ Zachod
Kontakt:

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Japim »

Tez uwazam ze sprawa nie warta tych 3$ - ale jakby policzyc to ciezko w PL dostac karte 4GB w podobnej cenie.

Zrobilem na BG ze 100 zamowien i zawsze jak bylo cos nie tak to szli na reke i albo dosylali, wymieniali, albo zwracali kase.
Pozdrawiam,
Przemek
DronNOOB

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: DronNOOB »

Kod: Zaznacz cały

ale jakby policzyc to ciezko w PL dostac karte 4GB w podobnej cenie
Owszem bo w jednym z marketów widziałem kartę 4 GB ( class 4 bo takie dają) za 8 zł a 3 USD to 11 zł. Dwie strony pisania, sprawa warta 8 zł, to już nie oszczędność to fobia.
Ostatnio zmieniony środa 20 wrz 2017, 13:22 przez DronNOOB, łącznie zmieniany 1 raz.
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: hornet2 »

Chcąc nie chcąc musiałem u nich zamówić te serwa . Serwa kosztują 30,16zł . Dla własnego spokoju z trackingiem za 4,78zł . Z punktów mogłem jedynie wykorzystać 139 , tj. - 5,11zł . Za przesyłkę zapłaciłem 29,83zł .

Macie rację . Nie ma co sobie zawracać d...py tymi 3 dolcami . W " Oszołomie " można kupić kartę SD 8 GB za 20zł . 4 GB akurat nie mają .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Z.W15 »

hornet2 pisze: Macie rację . Nie ma co sobie zawracać d...py tymi 3 dolcami . W " Oszołomie " można kupić kartę SD 8 GB za 20zł . 4 GB akurat nie mają .
masz racje te 3$ to nic w porownaniu z problemami ktore bedziesz mial z tym "dronem",bylo brac CX 20
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: hornet2 »

Tylko że CX20 "goły" kosztuje 9 stów z wysyłką . A jeszcze kamera , gimbal . No i waga przekracza 0,6kg .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
MorF
Posty: 570
Rejestracja: piątek 05 cze 2015, 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: MorF »

Po kilku lotach zaczal mi sie sypac odbiornik w goglach EV100 + losowo mam bialy obraz.
Chcialem zglosic do BG bezczelnie odpisali:
Unfortunately to tell you the item in order is out of warranty.
https://www.banggood.com/Banggood-Warranty_hl103_at591
If the item cannot work,you can order a new one.
Sorry for the inconvenience.
No tak zawsze moge sobie kupic nowe :evil:
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: piwko »

Tak? A co to za bezczelność z ich strony? Kupuj w Polsce :lol:
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: Głuś »

piwko, bez komentarza...

MorF, jak nie możesz walnąć sporu na PP (czytaj - czas miną) to zgłoś reklamacje u banku, który wydał kartę płatnicza, którą zapłaciłeś, albo bezpośrednio w Visa, MasterCard. Poczekasz 30 dni, ale oddadzą :-) Ewentualnie mogą zażądać żebyś im ten złom odesłał, to wsadzisz w byle jaką kopertę, polecony do Chin ~17zł, już mi się zdarzyło odesłać ;-)

W BG to zależy jaki humor mają i na kogo trafisz, raz miałem identycznie jak Ty, zamówiłem coś, przeleżało 3mc bo nie miałem czasu się pobawić/sprawdzić i okazało się że przyszło kompletnie zepsute i też mi napisali żebym sobie nowe kupił, ale PP oddał $ :-P
A innym razem przysłali mi kamerę,ale obraz trochę klaktkował - jeden e-mail i druga była w drodze, a starą kazali mi wyrzucić.
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
AdiJager
Posty: 18
Rejestracja: piątek 11 lis 2016, 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: AdiJager »

Przyszło mi skrzydełko (orbit) z wadliwym stabilizatorem i support od tygodnia bawi się ze mną w kotka i myszkę - ale luz - nie ma tragedii - wszystko powoli, na spokojnie i bez agresji.
W końcu pytania zaczęły się powtarzać to trochę mnie to znudziło. Uznałem, że napiszę reckę, żeby już zamknąć temat i dać sobie spokój... i zgadnijcie co? Review: "Denied"... bo tak (lol).
Dostałem też maila od supportu (znowu) z tymi samymi pytaniami od tej samej osoby i chyba chińczyk nawet się nie zorientował, że sobie już tak piszemy od tygodnia...
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2348
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Reklamacja w banggood.com

Post autor: maxiiii »

Głuś pisze: zgłoś reklamacje u banku, który wydał kartę płatnicza, którą zapłaciłeś, albo bezpośrednio w Visa, MasterCard. Poczekasz 30 dni, ale oddadzą
A w jakim to banku tak można?
Tylko zakładać tam konta. :)
ODPOWIEDZ