Aomway Commander Goggles V1

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Wojtek03
Posty: 24
Rejestracja: środa 19 lip 2017, 08:17
Lokalizacja: Krasnystaw

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Wojtek03 »

Ależ one już są i są świetne, ja na nich latam już ponad miesiąc, i jest to poprawiona wersja więc z napisami, paskami i nowym firmware
Proszę link:
https://www.gimmik.net/Aomway_FPV_Goggl ... 20576.html
Walkera, Syma ,Nine Eagle, Tarot, MJX, DJI, Zerotech, AEE
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Manix pisze:Wiadomo już może kiedy w końcu pojawią się Commandery w sprzedaży?
Czy dalej jak czeskim filmie Nikt nic nie wie?
Z tego co mi wiadomo to BG nadal twierdzi że początek sierpnia. Na razie nie starcza dostaw na pokrycie preorderów. Wysyłki zrealizowane zostały do zamówień z 6 czerwca. Ostatnie przesłanki o preorderach są z 8 czerwca a na pewno nie było już takiej opcji w połowie czerwca. Po kilka sztuk pojawia się w różnych sklepach.
Podobno mój majfrend już wysłał oksy 2 dni temu ale tracking jeszcze nie działa a niestety mam podstawy do twierdzenia że mnie oszukuje.
Wojtek03 pisze:Ależ one już są i są świetne, ja na nich latam już ponad miesiąc, i jest to poprawiona wersja więc z napisami, paskami i nowym firmware
Proszę link:
https://www.gimmik.net/Aomway_FPV_Goggl ... 20576.html
Wiemy o tej opcji ale ja za swoje zapłaciłem 1150 PLN jak na razie więc jeśli wszystko pójdzie ok to różnica 600 PLN robi różnicę.

Edyta: Tracking działa poprawnie więc jest szansa, że jednak dostanę te oksy :-D
Dostałem dzisiaj informacje z jednego ze sklepów na ali, że mają kilka sztuk jeśli nadal jestem zainteresowany.
Awatar użytkownika
Manix
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 01:12
Lokalizacja: Hamburg

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Manix »

Tutaj jest stary model za 299Euro a nowy jeszcze nie dostepny za 399Euro ciekawe czy warto czekac i wydac 100Euro wiecej?

http://www.rcmaster.net/de-search.htm?S ... 0Commander
Pozdrawiam Piotr
Skype: piotr0039
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Manix pisze:Tutaj jest stary model za 299Euro a nowy jeszcze nie dostepny za 399Euro ciekawe czy warto czekac i wydac 100Euro wiecej?

http://www.rcmaster.net/de-search.htm?S ... 0Commander
Sytuacja jest chyba odwrotna z tego co widzę. Nowsza wersja jest dostępna a starsza wyprzedana. Nowsza kosztuje tyle samo co w Polsce. Jaki jest sens zakupu w tym sklepie?
Awatar użytkownika
Manix
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 01:12
Lokalizacja: Hamburg

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Manix »

Jak Przyszły już twoje commandery?
Ciekaw jestem jakie są twoje pierwsze wrażenia :-)
Ja cały czas się nie mogę zdecydować czy zamówić Commander Czy lepiej fatshark hd3. Gdyby nie ten format 16:9 to bym brał na pewno aomway commander a tak to nie wiem, co do fatshark to z kolei niektórzy piszą że to ostatnie badziewie.
Ostatnio się tyle naczytałem że teraz to już całkiem głupi jestem i nie wiem co mam zamawiać :cry:
Pozdrawiam Piotr
Skype: piotr0039
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Manix pisze:Jak Przyszły już twoje commandery?
Wyleciały już z Chin 31.07. ale nie dotarły jeszcze do WER Warszawa także czekam niecierpliwie :D Na pewno dam kilka fotek jak dotrą i dam znać jakie mam odnośnie nich odczucia.
Manix pisze:Ja cały czas się nie mogę zdecydować czy zamówić Commander Czy lepiej fatshark hd3. Gdyby nie ten format 16:9 to bym brał na pewno aomway commander a tak to nie wiem, co do fatshark to z kolei niektórzy piszą że to ostatnie badziewie.
Jeśli chodzi o zarzut 16:9 to masz możliwość zmiany na 4:3 ale wtedy z 32 FOV robi się około 30 fov czyli tak jak w V3 + czarne pasy po bokach, które są trochę widoczne ze względu na podświetlanie całego wyświetlacza. Nie interesowałem się tak intensywnie HD3 tak jak Commanderami ze względu na cenę ale raczej w konfrontacji tych dwóch opcji, doświadczeni użytkownicy mimo kilku wyższości Commanderów nad HD3 wybierają HD3. Ja odbieram to tak, że taki wybór podyktowany jest wielkością odbieranego obrazu na HD3. Z racji doświadczenia Fatsharki maja lepiej wyprofilowane zakrzywienie płytki która przylega do twarzy przez co podejście do Commanderów może sprawiać wrażenie mniej wygodnych. No i oczywiście wymienność modułów ale dobry moduł + HD3 to około 3 tysi do wydania czyli cena Commanderów x2.

Edyta: Nie wiem czy próbowałeś czegoś na 16:9 ale jest też spora rzesza ludzi, która twierdzi, że woli 16:9 niż 4:3.
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Sorry za post pod postem ale Commandery wleciały na stock w BG w liczbie 55 także jak ktoś coś to tylko teraz.

Edyta: 11:20 - Out of Stock :D
izoneus
Posty: 108
Rejestracja: sobota 25 mar 2017, 21:38

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: izoneus »

Panowie to które goggle najlepiej kupić fatshark v3 / v4 lub aomway?
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: MrOwA »

Też przyłącze się do pytania: fs atti v4 czy dom v3 czy aomway?
Btw. Czy w atti v4 można zamontować odbiornik div np od Lemona?
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

MrOwA pisze:Czy w atti v4 można zamontować odbiornik div np od Lemona?
Wg Bardwella żaden jego odbiornik diversity nie pasuje do atti v4.
MrOwA pisze:Też przyłącze się do pytania: fs atti v4 czy dom v3 czy aomway?
Przy takim samym wyborze w pierwszej kolejności odrzuciłem atti v4 ze względu na brak diversity i brak HDMI. Jak widać wychodzi teraz, że problem z diversity może być jeszcze poważniejszy.
Między DV3 a Commanderami jest bardziej subiektywna różnica.
Z jednej strony już poprawione DV3, które są porządnymi i sprawdzonymi goglami. Do ceny oksów trzeba doliczyć od 200 do 400 PLN na odbiornik i anteny. Myślę, że tutaj warto jednak oscylować w coś bliżej tej wyższej kwoty więc cena końcowa z odbiornikiem i zestawem anten to około 1750 PLN. Duże wsparcie gogli bo to przecież fatshark.
Z drugiej strony Commandery, którymi zachwyca się spora grupa ludzi i jak widać po ciągle wyczyszczonych magazynach bardzo pożądany model. Wbudowane diveristy, wygodniejszy dvr, osd na obrazie, niższa waga, możliwość podpięcia różnego rodzaju baterii, 3D co akurat dla mnie nie miało jakiegoś wielkiego znaczenia i kwota jaką trzeba wydać z vatem i antenami to około 1630 PLN. Minusem jest wsparcie, które jeszcze nie wiadomo jak wygląda, brak możliwości wymiany modułów i wszechobecny out of stock :D
Ciężki orzech do zgryzienia.
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: MrOwA »

Dzięki.
No to jedyne co narazie wiem to to że odpadły atti v4 :) Kurcze najlepiej byłoby pomacać gdzieś te commandery.
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

MrOwA pisze:Kurcze najlepiej byłoby pomacać gdzieś te commandery.
Pomacam jak tylko Urząd Celny zwolni mi paczkę i będę mógł odpowiedzieć na bardziej szczegółowe pytania :mrgreen:
izoneus
Posty: 108
Rejestracja: sobota 25 mar 2017, 21:38

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: izoneus »

ale fatsharki też mają 3d przecież
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

izoneus pisze:ale fatsharki też mają 3d przecież
W takim razie zwracam honor.
izoneus
Posty: 108
Rejestracja: sobota 25 mar 2017, 21:38

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: izoneus »

są lepsze odbiorniki w tej co nie co poniższy ? ktoś może się na jego temat wypowiedzieć oraz doradzić jakie anteny zakupić do fatshark v3 ???

https://hobbyking.com/en_us/hb5808-5-8g ... tore=en_us
ODPOWIEDZ