Problem nad kontrolą DJI Phantom 2 Vision plus

Heli, koptery, lotnie, balony, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

zmija5
Posty: 3
Rejestracja: sobota 01 paź 2016, 12:46
Lokalizacja: Szczecin

Problem nad kontrolą DJI Phantom 2 Vision plus

Post autor: zmija5 »

Witam ,
opowiem w dwóch zdaniach : wpadłem Phantomem 2 Vision plus w gałęzie i spadł na ziemie z wysokości około 15 m , ponowne wzbicie do góry joystickiem było już bez kontroli, poleciał bardzo szybko do góry mimo próby kontroli, nie działały drążki, ani tryby powrót do domu , ledwo udało mi się go jakoś posadowić na ziemi .
Ponowna próba wzbicia skutkowała podobnie , lekki ruch drążkiem w górę , dron leciał bez opamiętania do góry przy maximum prędkości i znowu miałem problem z posadowieniem na ziemi. Od tego czasu boję sie go włączać i nie wiem co mogło ulec zepsuciu , na smartfonie apka pokazuje mi brak łączności z dronem , przed upadkiem działała dobrze i wszystko wskazywała .
Czy znajdzie się ktoś , kto podpowie mi co mogło sie uszkodzić i jak sobie z tym poradzić , może jakiś film na You Tube z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
df2
Posty: 672
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 21:11
Lokalizacja: Biała Podlasla

Re: Problem nad kontrolą DJI Phantom 2 Vision plus

Post autor: df2 »

To ten sam, który kupiłeś po kraksie?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
zmija5
Posty: 3
Rejestracja: sobota 01 paź 2016, 12:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problem nad kontrolą DJI Phantom 2 Vision plus

Post autor: zmija5 »

Tak ten sam, ale funkcjonował bez zarzutów , brakowało tylko przekazu video na smartfona i nie nagrywał filmów , naprawiłem gimbala i kamerkę i nagrywał bez problemów, tylko nie przekazywał na video na telefon. Po upadku zdemontowałem gimbala .
Awatar użytkownika
franek dolas
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 lip 2015, 19:55

Re: Problem nad kontrolą DJI Phantom 2 Vision plus

Post autor: franek dolas »

zmija5 pisze:Tak ten sam, ale funkcjonował bez zarzutów , brakowało tylko przekazu video na smartfona i nie nagrywał filmów , naprawiłem gimbala i kamerkę i nagrywał bez problemów, tylko nie przekazywał na video na telefon. Po upadku zdemontowałem gimbala .
Jak naprawiłeś przekaz video na smartfona ?
DJI Phantom 2 Vision + V3
zmija5
Posty: 3
Rejestracja: sobota 01 paź 2016, 12:46
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problem nad kontrolą DJI Phantom 2 Vision plus

Post autor: zmija5 »

Wymieniłem folię drukowaną łączącą kamerkę w gimbalu
ODPOWIEDZ