Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Egreg
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 28 cze 2015, 15:47

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Egreg »

No tak, jeżeli tak mają się zachowywać baterie, to póki co moim zdaniem nie warto kupować tego sprzętu.
Podejrzewam że będzie cholernie drogi w eksploatacji, bo baterie po pewnym czasie mogą padać jak muchy, nie koniecznie tylko z powodu "nadmiernego" rozładowania.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

Bez przesady, producent gwarantuje 200 cykli.
Za 70$ nie ma tragedii.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Adasko »

Egreg pisze:No tak, jeżeli tak mają się zachowywać baterie, to póki co moim zdaniem nie warto kupować tego sprzętu.
Podejrzewam że będzie cholernie drogi w eksploatacji, bo baterie po pewnym czasie mogą padać jak muchy, nie koniecznie tylko z powodu "nadmiernego" rozładowania.
nie siej defetyzmu
po drugie za chwile beda podrobki orginalnych baterii i to pewnie bez fabrycznej blokady kwestia czasu
cholernie drogie to jest budowanie i ustawianie koptera od podstaw a tu masz za grosze koptera idealnie latajacego z 3osiowym gimbalem , kamera 4k i fpv na duzy dystans
z tanimi bateriami mimo ze programowo blokowanymi
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: christo »

Rurku takie pytanie : ile czekałeś na dostawe do domu UPSem z tomtop-a od czasu kiedy pojawiło sie w NL ? Poganiałes kogoś na infolinii w upsie ? Zamówiłem z tomtopa i od 20 czerwca wisi w NL jako ready for UPS ...
P3A, Mavic combo
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

To nie kwestia UPSa, ten status który masz to oznacza że zamówili usługę i wygenerowali (w sensie tomtop) etykietę ale jeszcze fizycznie nie przekazali paczki kurierowi z UPSa. Ten stan trwa przeciętnie 5-7 dni roboczych. A potem to już z górki, w ciągu 2 dni roboczych paczka jest u Ciebie. Tutaj ponaglałem na live-chacie tomtopa, UPS nie ma nic do tego.
A w UPSie to szybko idzie - o ile nie urwie im się przyczepa :-) Tak tak, mam status od piątku "z powodu opóźnienia przyczepy dostarczenie się opóźni" i od piątku tak wisi z usuniętym wpisem dotyczącym daty doręczenia (miałem dostawę na piątek a teraz wisi "czas nieznany".
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: christo »

Zgadza się :) po 6 dniach ruszyło do PL :mrgreen:
P3A, Mavic combo
Awatar użytkownika
MikaelVerdoux
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2017, 23:56

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: MikaelVerdoux »

Witam, Jestem nowy na tym forum i bardzo mi się spodobał ten dron chciałbym go kupić na stronie tomtop ale mam kilka pytań czy jest możliwość zakupu i płatność przelewem z konta walutowego w dolarach bo z tego co widziałem to najlepiej się opłaca tylko nie wiem jak to zrobić;/ ktoś pomoże ? ewentualnie czy istenieje możliwość przelania dolaró na konto paypal bez przewalutowywania? i jeśli chozi o bezpieczenstwo transakcji bez paypala? ktoś dokonywał tak zakupu?
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Adasko »

o to chodzi ze paypal daje zabezpieczenie zakupu
bierz z BG nie z Tomtop
Awatar użytkownika
MikaelVerdoux
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2017, 23:56

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: MikaelVerdoux »

A jak wygląda sprawa z podatkiem na BG tez free tax?
zachowania
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 mar 2016, 13:42
Lokalizacja: Śląsk, Małopolska

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: zachowania »

MikaelVerdoux pisze:Witam, Jestem nowy na tym forum i bardzo mi się spodobał ten dron chciałbym go kupić na stronie tomtop ale mam kilka pytań czy jest możliwość zakupu i płatność przelewem z konta walutowego w dolarach bo z tego co widziałem to najlepiej się opłaca tylko nie wiem jak to zrobić;/ ktoś pomoże ? ewentualnie czy istenieje możliwość przelania dolaró na konto paypal bez przewalutowywania? i jeśli chozi o bezpieczenstwo transakcji bez paypala? ktoś dokonywał tak zakupu?
przelej na PayPal przez Trustly. Dzisiaj kurs wyszedł 3.82 za dolara, więc masz prawie jak w kantorach.
Zairon
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2017, 14:47

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Zairon »

Awatar użytkownika
MikaelVerdoux
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2017, 23:56

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: MikaelVerdoux »

zamowiłem drona wszystko ok ale zrobiłem też za chwile drugie zamówienie na baterie z paypala kasa uciekła a na tomtop wyskoczylo cancelled i jest status Order Status: Payment Processing i cisza;/
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: skazi »

Zairon pisze:Czyżby to MI DRONE? https://gfycat.com/PotableClearcutHeterodontosaurus
Taa Phantom... Przecież to jakiś brushed quad.
mahalnet
Posty: 22
Rejestracja: sobota 07 sty 2017, 12:23
Lokalizacja: Wrocław

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: mahalnet »

Fajna jest karta revolut. Poza tym na TT za zakup dają punkty. A potem można za nie mieć zniżkę.
Mnie na razie z drugim Mi TT wysłali na drzewo. Na razie przełożyli adres dostawy za tydzień. Jak przyjdą to będę składał reklamację o za długi czas dostawy . Na BG takie rzeczy przechodzą i można dostać kupon.

Pytanie: czy jak dostaliście swoje to naklejka Mi przy wieczku pudełka była "otwarta"?
Ostatnio zmieniony sobota 01 lip 2017, 22:41 przez mahalnet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lotnik54
Posty: 1251
Rejestracja: poniedziałek 29 paź 2012, 15:30
Lokalizacja: Ełk

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Lotnik54 »

mahalnet pisze:Fajna. Jest karta revolut. Poza tym na TT za zakup dają punkty. A potem można za nie mieć zniżkę. Mnie na razie z drugim Mi wysłali na drzewo. Na razie jest za tydzień. Jak przyjdą to będę składał reklamację. Na BG takie rzeczy przechodzą i można dostać kupon.

Pytanie: czy jak dostaliście swoje to naklejka Mi przy wieczku pudełka była "otwarta"?
Która, blondyna czy brunetka ?. I do czego ta kartka ?. Co to jest TT ?. Na co jest ta zniżka, czy na straż pożarną aby ściągnęła z drzewa ?. I czy będziesz musiał siedzieć na tym drzewie aż tydzień ?. A skąd wiesz, że strażacy popełnia błąd, że już chcesz na nich składać reklamację ?. I co BG ma do strażaków i na co nam ten kupon po ich przyjściu ?.
Może będę niegrzeczny ale ni hu nie rozumiem o czym Ty tu piszesz. To jakaś nowomowa rodem z planety Paranoja.
Przepraszam, ale chyba nie rozumiem w tym języku !. Może zaklej tą naklejką gniazdo internetu aż dojdziesz do siebie.
Pozdrawiam
1.Tarot 680 - Pixhawk SunnySky V3508 580kV Afro Slim 20A APC 12*4,5 MR X8R Sony QX100
2. Mi Drone 4K całkiem fajna latająca kamerka.
3. DJI Mavic 2 Pro super zabawka
ODPOWIEDZ