RC Skorpion padł?

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

RC Skorpion padł?

Post autor: Verid »

Jak w temacie - ktoś coś wie?
Zrobiłem u nich zakupy w połowie maja wchodząc przez stronę produktu. Po tygodniu ciszy w temacie skrobnąłem maila "WTF szanowni państwo?". Potem telefon - bezskutecznie. Wszedłem na stronę główną chcąc sprawdzić czy może mam nieaktualne dane kontaktowe a tam wielkie czerwone info że się przenoszą na nowy adres i do końca maja nie działają - no ok ale mamy prawie środek czerwca, odpowiedzi na maila brak, telefony jak głuche były tak są, zamówionych rzeczy oczywiście też ni widu ni słychu i zaczyna mnie lekki nerw łapać także jakby któryś z szanownych forumowiczy miał po drodze do ich siedziby to poprosiłbym o weryfikację czy ta instytucja w ogóle żyje i jak tak to drobny klaps na otrzeźwienie byłby również wskazany :evil: :evil: :evil:
Ten wredny...
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: RC Skorpion padł?

Post autor: szaman89 »

Verid pisze:Jak w temacie - ktoś coś wie?
Informacja ze strony RC Skorpion:
"Uwaga!
Zmiana adresu sklepu!
Nowy adres: ul. Dunikowskiego 7.
Sklep stacjonarny na Nowym Świecie 38 jest czynny 27 i 28 kwietnia.
Od 4 maja sklep stacjonarny będzie nieczynny do końca maja. Również w tym czasie, nie będą realizowane zamówienia wysyłkowe oraz będzie utrudniony kontakt z obsługą sklepu.
Serdecznie zapraszamy na otwarcie nowej siedziby.
Szczegóły wkrótce."

Zapewne im się przeciągnęło.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: RC Skorpion padł?

Post autor: Adrián »

szaman89 ,
Verid pisze:Wszedłem na stronę główną chcąc sprawdzić czy może mam nieaktualne dane kontaktowe a tam wielkie czerwone info że się przenoszą na nowy adres i do końca maja nie działają - no ok ale mamy prawie środek czerwca,
Verid pisze:jakby któryś z szanownych forumowiczy miał po drodze do ich siedziby to poprosiłbym o weryfikację czy ta instytucja w ogóle żyje
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: RC Skorpion padł?

Post autor: Verid »

szaman89 pisze:Informacja ze strony RC Skorpion:
Po interwencji PiotraSz i jego znajomego informacja na stronie została zmieniona - niestety na całkowicie niezgodną z prawdą. Otwarcie rzekomo planowane było na początek lipca, tym czasem początek sierpnia za pasem a w temacie nadal cisza także jeżeli komuś przypadkiem chodzi po głowie korzystanie z tego pożal się Boże przybytku to serdecznie odradzam. Tak gównianego podejścia do klienta próżno szukać gdziekolwiek indziej. Pomijając fakt że na wakacje zostaję bez wyważarki do śmigieł Ph i zapasowych łopat do ES'a to stówa poszła się paść i nie ma póki co widoków ani na odzyskanie sprzętu ani kasy. Cierpliwość się pomału kończy i chyba nie pozostanie nic innego jak przespacerować się do niebieskich z kradzieżą/oszustwem internetowym.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ