Hangar D

tu prezentujemy nasze prace

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Hangar D

Post autor: Adrián »

Ee jak już tak piszemy, to znacznie gorzej wychodzi tutaj polsat. Na reklamie mozna wziąć prysznic i zrobić herbate ;-)
Ale koniec ot, he bo zaraz trzeba będzie sprzątać.
bajer0
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 20:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Hangar D

Post autor: bajer0 »

Jak poprzednicy - za dużo Top Gear na siłę.
"Tablica wyników Dronem za rozsądną cenę..... "
No i sensowne dobieranie treście
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hangar D

Post autor: PiotrSz »

Panowie, nie spinajcie się tak. To jest zwiastun który miał być w pewnym sensie kontrowersyjny i taki jest.
Powstał po to żeby wybadać jak ludzie będą reagowali na formułę programu i przynosi to efekt.
Formuła się nie zmieni a jeśli chodzi o treść będzie tak jak powinno.
Program będą oglądali ludzie ze środowiska ale w wysokich mediach będą go oglądali potencjalni "Kowalscy" którzy będą mogli z niego czerpać informacje o świecie "dronów"
Poczekajcie na pierwszy odcinek i nie oceniajcie książki po okładce.
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Hangar D

Post autor: misiekkk »

Programu jeszcze nie ma a już źle...
Tak jak Piotr mówi - będzie emisja całego programu - zobaczymy, ocenimy...
Fajnie by było, gdyby były rzetelne informacje, a nie parametry i pomysły z kosmosu, jakie widziałem do tej pory w programach o kontrabasach.

Piotrze - trzymam kciuki, daj znać kiedy emisja pierwszego odcinka.
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hangar D

Post autor: PiotrSz »

misiekkk pisze:Piotrze - trzymam kciuki, daj znać kiedy emisja pierwszego odcinka.
Oczywiście że dam znać, ale tak jak mówisz programu nie ma jeszcze a już jest źle ;-) pewnie po emisji będzie kubeł pomyj ;-)
bajer0
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 20:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Hangar D

Post autor: bajer0 »

Była prośba o opinie, to opinie się pojawiły i tyle.
PiotrSz pisze:każda opinia będzie dla nas cenna.
Awatar użytkownika
celestin
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2016, 19:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Hangar D

Post autor: celestin »

bajer0 pisze:Była prośba o opinie, to opinie się pojawiły i tyle.
PiotrSz pisze:każda opinia będzie dla nas cenna.
Fajnie by było jak by powstał taki program w PL pewnie duża oglądalność by miał:)
Hubsan x4 H501SS - Standard,Biały. [MOD 5.8ghz]
https://youtu.be/YAfp-vapjiw 1812M


Eachine TYRO 99
https://www.youtube.com/watch?v=N_tWU10C2GM
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Hangar D

Post autor: misiekkk »

Ciekawe, kiedy nasza mentalność zmieni się na tyle, by cieszyć się sukcesami innych rodaków...

Piotrze - trzymam kciuki.
Top Gear na początku też nie miało łatwo ;-)
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Hangar D

Post autor: Verid »

PiotrSz pisze:Oglądajcie, lajkujcie i komentujcie na youtube, każda opinia będzie dla nas cenna
PiotrSz pisze:Panowie, nie spinajcie się tak.
misiekkk pisze:Ciekawe, kiedy nasza mentalność zmieni
Chwilunia - to albo "opinie są cenne" albo "nie oceniajcie książki po okładce i morda w Quanumy bo zwyzywam od mentalności". Jeżeli formuła programu ma być inna niż zwiastuna (choć wedle słów Piotra tak nie będzie) to na grzyb wrzucać i domagać się oceny. A jak taka sama to nie wiem skąd to "będzie emisja całego programu - zobaczymy, ocenimy..." Właśnie zobaczyliśmy i oceniliśmy to co dostaliśmy do oceny - WTF :roll:
Formuła została oceniona tak a nie inaczej i twórcy mogą się do tego odnieść modyfikując ją lub nie - mniejsza z tym ale wrzucać coś prośbą o ocenę a potem zgrzytać zębami z powodu braku ochów i achów to jest co najmniej biedne.
To jak dostać kopter od Chinczyka na reckę a potem dostać objazd za negatywną opinię bo "to początkowa seria i docelowy produkt będzie inny. W sumie to nic się nie zmieni ale nie oceniajcie teściowej przed śmiercią i ach te polaczki, im nigdy nie dogodzisz".
Ten wredny...
bajer0
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 20:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Hangar D

Post autor: bajer0 »

misiekkk pisze:Ciekawe, kiedy nasza mentalność zmieni się na tyle, by cieszyć się sukcesami innych rodaków...
Hmmm a co ma mentalność do oceny? Ocena powinna być szczera i rzetelna, niezależnie od "narodowości" twórców.
Chyba, że cytowane wcześniej słowa to czysta kurtuazja i zależy tylko na "lajkach" i udostępnieniach.

Ja jak najbardziej ciesze się, że taki program powstanie u nas, to duży krok na przód dla naszego środowiska.
Podobnie jak z E-Sportem. Dawniej śmiano się z ludzi jeżdżących na "klanówki" nie uważano tego za żadną formę sportu - jedynie rozrywkę.
Obecnie nawet Polsat wykupił prawo do transmisji wydarzeń E-sportowych na (o ile dobrze pamiętam) 2 lata do przodu.
Fajnie, że znalazł się sponsor, który postanowił zainwestować w tematykę. Super, że znaleźli się ludzie, którzy poświęcą swój czas na tworzenie takiego programu.
miki_murda
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 23 paź 2016, 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hangar D

Post autor: miki_murda »

a ja się cieszę że powstają takie inicjatywy promujące nasze hobby :) licze że w dobrą stronę to pójdzie i poza drogimi maszynami do filmowania będą również niskobudżetowe budowy DIY do wyścigów (szczotkowe czy bezszczotkowe 90-120) czy nawet Tiny Whoopy i jego pochodne do zabawy FPV w domu. To pokaże że ta zabawa nie musi być taka droga i wiedza o elektronice jaką trzeba mieć jest do przyswojenia. Miejsca też dużo nie potrzeba żeby pościgać się takimi maleństwami :)
Awatar użytkownika
kwinto
Posty: 304
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 04:16
Lokalizacja: Toronto GTA

Re: Hangar D

Post autor: kwinto »

Verid pisze:
Adrián pisze:
kwinto pisze:Mam nadzieję że nie w tvn ..
Dlaczego?
Bo na każde 5 minut programu będzie 15 minut reklam...
Tvn, Polsat, Tvp i inne..., dla mnie to jedno i to samo ze względu na treść.... oraz nie cierpię jak mi ktoś narzuca czas emisi itd. o reklamach już nie wspomnę.Więc wolę youtub tym bardziej że zapowiada się naprawdę ciekawy i profesjonalny program. Czekam z niecierpliwością!
Pozytywnie Zakręcony :)
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hangar D

Post autor: PiotrSz »

kwinto pisze:nie cierpię jak mi ktoś narzuca czas emisi itd. o reklamach już nie wspomnę.
Ja też tego nie lubię i programy które chcę obejrzeć w spokoju nagrywam do oglądnięcia później a reklamy przewijam ;-)
bajer0
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 20:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Hangar D

Post autor: bajer0 »

PiotrSz pisze:
kwinto pisze:nie cierpię jak mi ktoś narzuca czas emisi itd. o reklamach już nie wspomnę.
Ja też tego nie lubię i programy które chcę obejrzeć w spokoju nagrywam do oglądnięcia później a reklamy przewijam ;-)
To fakt, staram się robić tak samo. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu i nerwow.
BTW a czy program będzie dostępny również na YouTube? Czy raczej VOD jakiejś sieci?
Awatar użytkownika
ocean_wro
Posty: 259
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hangar D

Post autor: ocean_wro »

Hej
A czy ktoś (PiotrSz) coś wie na temat projektu. Żyje, nie żyje, będzie żyć ???
Pzdr
Protos Mini
Goblin 700
Quad 250
ODPOWIEDZ