Hangar D

tu prezentujemy nasze prace

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Hangar D

Post autor: PiotrSz »

W związku z tym że coś się już konkretnie zaczęło dziać w temacie Hangar D dostałem pozwolenie na wrzucenie trochę informacji na temat programu.
Hangar D z założenia ma być cyklicznym programem o hmmm o dronach ... Niestety do wielowiernikowców chyba juz na stałe przykleiło się to nazewnictwo i od tego nie uciekniemy. Paweł, który jest całym sprawcą całego zamieszania wrzucił Making of z nagrania które mieliśmy w Warszawie na targach iFOD. Po całym dniu trochę się powygłupialiśmy i poniżej można zobaczyć co z tego wyszło ;-)

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Hangar D

Post autor: Adrián »

Fajnie, fajnie :-)
Ciekawi mnie sama nazwa, dlaczego taka a nie inna ? ;-)
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hangar D

Post autor: PiotrSz »

Adrián, z czym Ci się kojarzy w nazwie litera "D" ? ;-)
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Re: Hangar D

Post autor: jacekV »

Litera D, litera D, litera D - poczekaj, poczekaj... z czym się kojarzy litera D...
Jak to z czym... Kontrabas !
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Hangar D

Post autor: Adrián »

Hehe no wiem wiem.. Mam "pretensje" do D.. Ale chyba, będę się musiał przyzwyczaić.. :/
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hangar D

Post autor: PiotrSz »

Ja już się z tym oswoiłem chociaż nie przyszło mi to łatwo ale sam staram się mówić poprawnie żeby nikt się do mnie nie mógł przyczepić że nie jestem politycznie poprawny ;-)
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: Hangar D

Post autor: Baqsthc »

Jesli progran byłby z takim "jajem" to sukces murowany. ...I zawrotną prędkość siup.. siup.. siup..
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hangar D

Post autor: PiotrSz »

Emisja programu zbliża się coraz większymi krokami, a na zaostrzenie apetytu małe demo ;-)
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: Hangar D

Post autor: Baqsthc »

Jak dla mnie zapowiada się ciekawie :)
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Hangar D

Post autor: PiotrSz »

Od jakiegoś czasu tu i ówdzie pojawiały się skrawki powstającego programu Hangar D :-)
Mam przyjemność zaprezentowania Wam oficjalnego zwiastuna programu.
W tej chwili nie mogę jeszcze nic powiedzieć gdzie będzie emisja programu ale o tym dowiecie się jako jedni z pierwszych !!
Oglądajcie, lajkujcie i komentujcie na youtube, każda opinia będzie dla nas cenna.

https://www.youtube.com/watch?v=eouWdJGWpUI
yoseph
Posty: 558
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 23:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Hangar D

Post autor: yoseph »

Wreszcie zapowiada się ciekawy program :) czekam z niecierpliwością :) Mam jednak dwie uwagi:
-lepiej żeby kolega prowadzący nie stosował tekstów rodem z Top Gear jak "dron za rozsądną cenę" czy " tajny poligon zaraz za zjazdem z S9 (...)". Nie jeden program który próbował skorzystać z dorobku top gear w jakiejkolwiek formie źle skończył, a osobiście używanie tych tekstów uważam za trochę.... żałosne :roll:

- Bezpieczeństwo- wiadomo sprawa priorytetowa, ale proszę NIE ROZPOWSZECHNIAJCIE NIEPRAWDZIWYCH TREŚCI. Nie bijcie piany takimi urywkami filmów jak pod koniec gdzie multirotor trafia w winglet samolotu, ten rozpada się, dalszy ciąg filmu każdy zna z youtube: skrzydło się rozpada, nafta wycieka i zapala się, wszyscy giną. TO NIE MIAŁO MIEJSCA, a program w założeniu ma szerzyć nasze hobby wśród osób z zewnątrz.
Awatar użytkownika
kwinto
Posty: 304
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 04:16
Lokalizacja: Toronto GTA

Re: Hangar D

Post autor: kwinto »

Mam nadzieję że nie w tvn ...ale jeśli się okaże że tak, to bardzo bym prosił o wstawki pełnego programu na YT :) nawet z tyg. opóźnieniem Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji projektu !
Pozytywnie Zakręcony :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Hangar D

Post autor: Adrián »

kwinto pisze:Mam nadzieję że nie w tvn ..
Dlaczego?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Hangar D

Post autor: pawelsky »

yoseph pisze:Bezpieczeństwo- wiadomo sprawa priorytetowa, ale proszę NIE ROZPOWSZECHNIAJCIE NIEPRAWDZIWYCH TREŚCI. Nie bijcie piany takimi urywkami filmów jak pod koniec gdzie multirotor trafia w winglet samolotu
To prawda, wstawianie takich fejkowych filmikow to przegiecie, jezeli w programie nie ma jasnego komentarza ze to spreparowana animacja to z wiarygodnoscia programu bedzie slabo...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Hangar D

Post autor: Verid »

Adrián pisze:
kwinto pisze:Mam nadzieję że nie w tvn ..
Dlaczego?
Bo na każde 5 minut programu będzie 15 minut reklam...
Ten wredny...
ODPOWIEDZ