POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
naksa
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 15 lis 2016, 08:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POWITALNIA

Post autor: naksa »

Witajcie! Mam na imię Kasia i jestem nowa na forum - stawiam pierwsze kroczki :)
Bardzo skuteczne zwalczanie cellulitu - usunac-cellulit.pl/
maciekz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 20:05
Lokalizacja: Łomża

Re: POWITALNIA

Post autor: maciekz »

Witam wszystkich , nie doczytałem regulaminu, więc jestem tutaj, fascynat nowoczesnych technologii , ostatnio fan latających "komputerów" , w oczekiwaniu na DJI MAVICa - cudo.
pozdrawiam wszystkich Maciek
thegenerat
Posty: 11
Rejestracja: środa 02 lis 2016, 21:56
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: POWITALNIA

Post autor: thegenerat »

Witam! Marcin jestem! Tomaszów Mazowiecki moja lokalizacja :) Lata lecą a człowiek coraz głupszy i co raz to nowe hobby sobie wynajduje ;) Zawsze marzyłem o pojeździe zdalnie sterowanym! :) Na początek zakupiłem Syma X8C. Coraz lepiej mi idzie. Jaka maszyna będzie następna to się jeszcze zobaczy :)
Benda
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2016, 22:54
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski

Re: POWITALNIA

Post autor: Benda »

Witam

Moje imię: Robert
Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski 25km od Poznania.

Jeżeli chodzi o modelarstwo to do niedawna latałem helikami. Jednakże pewnego już jesiennego wieczoru z braku zajęcia (dzieci już spały a żonę głowa bolała hehehe) zainteresowały mnie loty FPV. I tak oto drążąc temat doznałem natchnienia. Tydzień później cały sprzęt (heliki 450 Oraz miniak) wystawiony na allegro. A za odzyskane fundusze pierwsze części do nowego projektu. I tak oto powstał mój pierwszy dronik na ramię tarot tl250h ale o nim napisze w innym wątku. W każdym bądź razie po paru lotach muszę stwierdzić że bardzo mi się spodobało i już jest pomysł na nowy projekt.

Mam nadzieję że znajdę tu informacje oraz porady które pozwolą mi podnieść swoje umiejętności i wiedzę.

Pozdrawiam


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
dudi011
Posty: 90
Rejestracja: piątek 05 sie 2016, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Re: POWITALNIA

Post autor: dudi011 »

Hej!
Zarejestrowałem się już jakiś czas temu ale w sumie chciałbym się oficjalnie przywitać z wszystkimi :-).
Na imię mam Paweł i jestem z Gliwic. Fascynacja lotami zaczęła się od Symy X8C i przeszła na kupiony, złożony do lotu F450. Teraz jestem w trakcie nabywania wiedzy i tworzenia swojego TBS Disco, ale długa droga jeszcze przede mną :-)........
Henner
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 24 lis 2016, 18:14
Lokalizacja: Chrzanów

Re: POWITALNIA

Post autor: Henner »

Witam!
Mam na imię Gabriel, lat mam 18. Modele zdalnie sterowane interesują mnie od malutkiego dzieciaka, kiedy to dostałem w wieku 5 lat swój pierwszy zdalnie sterowany samochód, potem przeskoczyłem na latadełka, a jak poznałem Quadcoptery to zostało to moją pierwszą miłością :)
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Markusso
Posty: 16
Rejestracja: sobota 26 lis 2016, 22:10

Re: POWITALNIA

Post autor: Markusso »

Witam. Jestem Marek i ostatnio wzięło mnie na drony, konkretnie firmy MikroKopter. Mam ich kilka kompletnych, i wiecznie mi mało :) A w międzyczasie wszystko co lata z napędem spalinowym rc ;)
Pozdrowionko ;)
bizon220
Posty: 1
Rejestracja: piątek 29 sty 2016, 12:37
Lokalizacja: Pęcice Małe

Re: POWITALNIA

Post autor: bizon220 »

Cześć,
Nazywam się Krzysiek, mam 36 lat i od trochę ponad roku latam helikopterami.
Zaczęło się od zakupu małej 3 kanałówki, potem Lama V4, Trex 450, Wltoys a teraz Protosy.
Cały czas mój poziom raczej początkujący, ale parcia na postępy nie mam, a fan daje mi nawet takie postępowe latanie.

FPV i quad to plan na przyszły rok, ale zanim zacznę, najpierw lektura :)
Miło mi powitać zacne forum.
Pozdrawiam
Krzysiek

Protos 500, Protos Mini, V977
Taranis
lor3ddr8d
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 24 lis 2016, 09:25
Lokalizacja: Śląsk

Re: POWITALNIA

Post autor: lor3ddr8d »

Witam wszystkich. Mam 28 Lat i obecnie uczę się latać na Husbanie X4, posiadam również Phantoma 3 ADV.
Obecnie jestem w trakcie budowy pierwszej 250'tki :)
Ghostwell
Posty: 66
Rejestracja: sobota 26 lis 2016, 12:17
Lokalizacja: Gdynia

Re: POWITALNIA

Post autor: Ghostwell »

Witam serdecznie wszystkich,

Jestem nowy na forum. Do tej pory interesowałem się modelarstwem ale naziemnym o dronach raczej więcej czytałem niż miałem do czynienia. Latałem małymi zabawkami copterami,

Kilka dni temu zakupiłem drona od jednego z forumowiczów. Puki co nie latałem jeszcze. a- pogoda nie pozwala, b- jeszcze kilka linijek wiedzy trzeba przyswoić :)
Osoby z 3citi zapraszam do wspólnych oblotów jak i chętnie sam się dołączę do jakiejś grupy zorganizowanej.

Pozdrawiam i do szybkiego spotkania w terenie
SYMA X11, DJI Phantom 3 Advanced v2
GG: 1432262
WhiteElephant
Posty: 81
Rejestracja: piątek 16 wrz 2016, 21:31
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Re: POWITALNIA

Post autor: WhiteElephant »

Witam wszystkich.

Wojciech z okolicy Łodzi. Forum czytuję od zeszłego roku. Miesiąc temu się zarejestrowałem, więc wypadałoby się w końcu przywitać ;)

Przygotowuję się do budowy własnej 250ki. Do tej pory latałem różnymi zabawkowymi quadzikami, mniejszymi i większymi. Zeszłego lata trochę na pożyczonej 250, niestety bez FPV.
rosik89
Posty: 35
Rejestracja: wtorek 30 sie 2016, 08:42
Lokalizacja: Opole

Re: POWITALNIA

Post autor: rosik89 »

Cześć jestem Marek zaczynam przygodę z lotami, zacząłem od cx10 teraz jest druga zmr250(pierwsza zgubiłem i już nie odnalazłem :( ), obecnie czekam na e010 i h8 żeby w sezonie zimowym latac micro fpv po domu itd.
M.I.A. ZMR250
ZMR 250- sold
Martian II 220 destroyed
Armattan Chameleon- still flying
brireione
Posty: 24
Rejestracja: sobota 28 maja 2016, 06:15
Lokalizacja: HERE

Re: POWITALNIA

Post autor: brireione »

Się trza przywitać, wiec witam :) My name is Reinaldo i zbieram "dzwony" od 2010

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
pepcio
Posty: 3
Rejestracja: środa 30 lis 2016, 18:31
Lokalizacja: Konin

Re: POWITALNIA

Post autor: pepcio »

Witam! Do tej pory nie myślałem, że będę miał inne hobby niż wędkarstwo, ale spróbowałem u kolegi i ... wzięło mnie! Wasze forum czytam już od jakiegoś czasu i w swoje imieniny :) zarejestrowałem się. Na razie z córką obijamy ściany gotowymi mikrusami, ale mamy już plany i na święta planujemy już polatać "swoim micro-składakiem". Jeszcze raz witam serdecznie wszystkich pozytywnie zakręconych!

Pozdrawiam Andrzej.
Liveandletlive
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 01 gru 2016, 19:33
Lokalizacja: Sulęczyno

Re: POWITALNIA

Post autor: Liveandletlive »

Hej wszystkim, Filip lat 29.
Jakiś czas temu kupiłem synowi Vortexa dr300.
Wdrążyłem się straszliwie :)
Od kilku dni mam Walkera Runner 250 Advance.
Witam wszystkich.
ODPOWIEDZ