Dron dla początkującego typu Tarantula x6 // SYMA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

magaw56
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 17 sty 2016, 16:12
Lokalizacja: Kraków

Dron dla początkującego typu Tarantula x6 // SYMA

Post autor: magaw56 »

Witam!

Chciałbym rozpocząć przygodę z dronami. Nie chcę zaczynać od najmniejszych i najbardziej amatorskich tylko od czegoś amatorskiego normalnie. :) Chciałbym zamówić z takiej strony jak gearbest albo jakiekolwiek innej chińskiej, tak by wyszło jak najtaniej. Chciałbym coś typu Tarantula X6, która bardzo spodobała mi się gabarytami, posiadaniem pseudo gimbala ( bo na pewno nie jest to perekcyjny gimbal) i ogólnie możliwościami jakie prezentuje, spodobała mi się również SYMA x8. Te 2 drony póki co mam na oku i chciałbym na nich poznać choć trochę sztuki latania dronem.
Fajnie by było, gdyby był podgląd WIFI przez aplikacje, możliwość zamotnowania jakichś actioncamów. Najbardziej spodobał mi się obraz nagrywany z Tarantuli X6, bo ludzie montują na tego jego gimbala action camery i obraz aż tak bardzo nie szarpie jak na naprzykład SYMIE x8. Chciałbym poznać dzięki nim przedsmak tak naprawdę dronowania. Czy prócz Tarantuli X6 oraz Symy x8 znajdę coś do max 100 dolarów równie sensownego? Przyznam szczerze, że lubię się bawić elektroniką i w niej grzebać, a z tego co widziałem na yt ludzie te 2 podane modele często ulepszają coś tam kombinują by były w miarę fajne. Najbardziej zależało by mi na sklepie gearbest bo mam tam teraz jakieś kupony z okazji Black Friday i inne obniżki, tam mogę kupić Tarantule X6 za 44 dolary bez kamerki. Póki co nie mam actioncama żadnego, choć za niedługo kupię coś (nie tylko do drona). Co radzicie na taki początek? SYMA czy Tarantula czy może coś kompletnie innego z chińskich sklepów?
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2353
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Dron dla początkującego typu Tarantula x6 // SYMA

Post autor: maxiiii »

magaw56 pisze:SYMA czy Tarantula
A kolor którego podoba ci się bardziej?
magaw56
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 17 sty 2016, 16:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Dron dla początkującego typu Tarantula x6 // SYMA

Post autor: magaw56 »

Twoja odpowiedź oznacza tylko jedno, że wszystko w tej cenie to TO SAMO. :) Pytanie inne co mogę dostać najlepszego za mniej więcej 100 dolarów?
Awatar użytkownika
ejassie
Posty: 0
Rejestracja: wtorek 21 cze 2016, 05:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dron dla początkującego typu Tarantula x6 // SYMA

Post autor: ejassie »

Tarantula jest krucha jak wafel 1 kret i obudowa cała połamana, miałem, testowałem, wersja z kamerą to jakiś żart wideo jest tragiczne :) Jakbyś coś więcej chciał wiedzieć to pisz pw.
DronNOOB

Re: Dron dla początkującego typu Tarantula x6 // SYMA

Post autor: DronNOOB »

Za 100 USD ( obecnie na BG cena 90 USD z kodem rabatowym i darmową przesyłką nie kurierem) kupisz już najtańszy bez-szczotkowy kwadrokopter JJRC X1. Jak dobrze poszukasz i trafisz na promocję to zmieścisz się w 100 USD nawet kiedy przesyłka trafi na cło.
ODPOWIEDZ