JJRC H36

tu prezentujemy nasze prace

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
techfreak
Posty: 222
Rejestracja: poniedziałek 24 lut 2014, 09:05
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

JJRC H36

Post autor: techfreak »

Latanie po domu JJRC H36 MINI, naprawde best mini!
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: JJRC H36

Post autor: xboomx »

Masz takie coś? Osobiście mam maleństwo o nazwie FQ777-124 i nie podoba mi się, że trzeba trymować radio co restart od nowa... ciekawe jak jest w tym przypadku. Fajne są solidne osłonki śmigieł. W moim wytrzymały może 3 dni zabawy.
Awatar użytkownika
techfreak
Posty: 222
Rejestracja: poniedziałek 24 lut 2014, 09:05
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: JJRC H36

Post autor: techfreak »

Mam i nie trzeba trymowac ;)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: JJRC H36

Post autor: Verid »

xboomx pisze:Osobiście mam maleństwo o nazwie FQ777-124 i nie podoba mi się, że trzeba trymować radio co restart od nowa...
A kalibracje akcelerometru robił? Też mam tą zabawkę i jakoś trymować nie muszę...
Ten wredny...
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: JJRC H36

Post autor: xboomx »

Łooooot to to ma takie zaawansowane funkcje? Doczytałem jedynie jak zmieniać mode kontrolera i robić triki. Nie przypuszczałem, że jest tam coś więcej. Widzę, że muszę go odkopać i zacząć od nowa. Oj żonie się to nie spodoba - nie lubi go bo jakoś tak mnie ciągle na nią znosi ;)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: JJRC H36

Post autor: Verid »

Łeeee Panie - kalibracja ACC w tych maluchach to podstawa jak chcesz po ludzku latać. W mode 2, lewy drążek lewo dół, prawy drążek lewo góra - powinno być w instrukcji. Tylko postaw go na równym jak będziesz to robił.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: JJRC H36

Post autor: matulekpl »

Verid pisze:Łeeee Panie - kalibracja ACC w tych maluchach to podstawa jak chcesz po ludzku latać. W mode 2, lewy drążek lewo dół, prawy drążek lewo góra - powinno być w instrukcji. Tylko postaw go na równym jak będziesz to robił.
Ey ja tez nie wiedziałem ze to to ma kalibrację:) jutro testy:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: JJRC H36

Post autor: Verid »

Verid pisze:Łeeee Panie - kalibracja ACC w tych maluchach to podstawa jak chcesz po ludzku latać. W mode 2, lewy drążek lewo dół, prawy drążek lewo góra - powinno być w instrukcji. Tylko postaw go na równym jak będziesz to robił.
Poprawka - to jest sekwencja dla CX-10 :oops: FQ777-124 ma kalibrację ACC oba drążki prawo dół a kalibracja headless (jakby ktoś się uparł w tym latać) - oba drążki lewo dół.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 2324
Rejestracja: niedziela 21 mar 2010, 02:17
Lokalizacja: Chorzów

Re: JJRC H36

Post autor: Mateusz »

PAnowie, odgrzeje może trochę kotleta...

Na jakim to systemie lata?

Frsky , flysky? czy jakis swoj wlasny?
Trutututu nici z drutu.
robbo2k
Posty: 19
Rejestracja: piątek 02 cze 2017, 13:53
Lokalizacja: Sochaczew

Re: JJRC H36

Post autor: robbo2k »

Na wlasnym, ale sa kopie roznej produkcji z wygladu takie same np Eachine E010s z F3 i trzema odbiornikami do wyboru do tego kamerka FPV 5.8GHz
Cena okolo 200-220zl. 55USD


https://www.banggood.com/Eachine-E010S- ... 19427.html
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: JJRC H36

Post autor: xboomx »

Verid pisze:Poprawka - to jest sekwencja dla CX-10 :oops: FQ777-124 ma kalibrację ACC oba drążki prawo dół a kalibracja headless (jakby ktoś się uparł w tym latać) - oba drążki lewo dół.
Dzięki za info. Przyznam, że bez kalibracji byle kto nie polata - jest wyzwanie :-) Liczyłem na auto-kalibrację po włączeniu urządzenia, ale się przeliczyłem.
ODPOWIEDZ