Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: matulekpl »

Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
olabart
Posty: 28
Rejestracja: sobota 13 lut 2016, 08:13
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: olabart »

Witam wszystkich forumowiczów. Ponieważ nie pamiętam, czy udzielałem się już na tym forum proszę o przyjęcie mnie do zakręconych. Mam mały problem z VR. Otóż przesiadłem się z Parrot-a na PH4. Potężna zmiana i jestem bardzo zadowolony. Zakupiłem tablet Samsunga Gallaxy TAB2 8 cali i wszystko chodzi na wysokim poziomie. Zakupiłem również gogle FatSharka do podglądu przez HDMI i też super wszystko działa. Dzieciaki mają gogle Samsung Gear VR 2 SM-R323 czyli najnowszy model. Próbuję podłaczyć te gogle pod PH4 i na początku nie byłem w stanie wyłączyć automatycznego przełączania się gogli w program Oculusa. Po lekturze tego linku https://www.youtube.com/results?search_ ... ar+vr+play udało mi się wyłaczyć automatyczne włączanie się programu Oculusa przy podłączeniu Samsunga Gallaxy s7 pod gogle. Aplikacje pod VR działają bez problemu, ale niestety Litchi nie działa. Czy mogę liczyć na jakieś podpowiedzi, gdzie robię błąd? Pozdrawiam

EDIT - scalenie

Poprawny link do powyższego postu to https://www.youtube.com/watch?v=LRYAGZDCSDY
olo86
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 19 wrz 2016, 23:34
Lokalizacja: Wyszków

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: olo86 »

Witam, wie ktos moze czemu nie moge podlaczyc swojego ipad 3 do phantoma 3 adv. Nie mam obrazu, w ogole go nie wykrywa a jak wykryje to jest odloczony

EDIT - scalenie

ludziska, nikt nie wie? przecież ten tablet ma naprawdę dobre specyfikacje
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Verid »

Po pierwsze edytuj posty jak nie chcesz zarobić z tytułu pkt.9 regulaminu a po drugie nie gorączkuj się. To forum nie biuro obsługi klienta.
Jak ktoś będzie znał odpowiedź na twoje bolączki to ci odpisze. Jak nie - będziesz musiał szukać szczęścia gdzie indziej.
Ten wredny...
Qwerterek1
Posty: 159
Rejestracja: środa 12 sie 2015, 23:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Qwerterek1 »

Coś wam wiadomo o problemach ipada 4 i Dji Go ? Na początku zaczął strasznie lagować, spróbowałem uaktualnić dji go i wyskoczyło mi takie info: "Nie można pobrać. ta aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem"
Dodam że system jest aktualny i nie da sie latać
dj_macgyver
Posty: 9
Rejestracja: środa 20 lip 2016, 09:58
Lokalizacja: WAW

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: dj_macgyver »

Hej, witam wszystkich.
Mam pytanie o phantom 3 proff i tablet Air I.
Piszecie że można latać z tym tabletem. Mam zamiar go kupić, ale wcześniej chciałem się upewnić bo nie do końca wynika tego forum.
Na Ipad Air I i nie ma lagu przy FPV?

Dzięki za info.
Pozdawiam
_____________________________

Phantom 3 PRO
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: photolucas84 »

Witam. W związku z pytaniami do mnie na priv różnych osób chciałem wyjaśnić że wcześniej polecane przeze mnie tablety medion-lenovo kupiło już 2 użytkowników tutejszego forum i oboje są zadowoleni z zakupu. Nie chcę się powtarzać więc jeżeli ktoś będzie zainteresowany to odsyłam kilka/kilkanaście postów wcześniej żeby zobaczyć co i jak.

Chciałem tylko dodać że do dzisiaj latam na tabletach medion-lenovo i do dzisiaj jestem zadowolony, nic się nie wiesza, nie ma lagów, filmy hd chodzą płynnie, bateria działa bardzo długo, nawet miesiąc jak tablet leży nieużywany. Po tygodniu kiedy był włączony ale nie używany straciłem tylko 32% baterii (67% stan), co moim zdaniem jest wynikiem bardzo dobrym.
Dla jednej osoby z forum robiłem testy benchmark i wyszło to tak:

AnTuTu Benchmark v6.2.1
Wynik testu: 55074

Porównajcie sobie wyniki z innymi tabletami to zobaczycie o czym mówię.
Sam ekran super jasny - wiadomo że pod słońce będą problemy bo to jednak szybka jest ale zdecydowanie lepiej niż tablety bez tzw IPS-ów.

Ps nie jestem osobą opłaconą prze medion-lenovo, tabletów tych już nie produkują więc nie ma sensu promować czegoś czego nie można już normalnie kupić :) Tak więc szukajcie bo tych tabletów jest coraz mniej w sprzedaży.

Nie porównywałem tych tabletów do żadnych z rodziny samsungów czy Ipad-ów, więc w tym temacie się nie wypowiem.
Mavic Pro Platinum Combo
dj_macgyver
Posty: 9
Rejestracja: środa 20 lip 2016, 09:58
Lokalizacja: WAW

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: dj_macgyver »

Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy Ipad Air będzie ok dla Phantoma3 PRO?
Wiem że wersja Air 2 na pewno, ale czy "jedynka" też?
_____________________________

Phantom 3 PRO
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: matulekpl »

Na stronie DJI są wymienione modele na których można pracowac. Tam sprawdź.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
dj_macgyver
Posty: 9
Rejestracja: środa 20 lip 2016, 09:58
Lokalizacja: WAW

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: dj_macgyver »

Tak już sprawdziłem jedynka też jest wspierana, ale za cenę używanego Aira mam Nvidia Shield.
matulekpl - chyba ty używasz tego tabletu. Może podzielić się opinią na jego temat - przede wszystkim w zakresie urządzenia do latania phantom 3 pro.

Jeżeli ktoś inny korzysta z Nvidia Shield to też proszę o info, czytałem że bateria w tym modelu nie trzyma najlepiej.
_____________________________

Phantom 3 PRO
tantal
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2016, 12:25

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: tantal »

photolucas84 pisze:AnTuTu Benchmark v6.2.1
Wynik testu: 55074
Porównajcie sobie wyniki z innymi tabletami to zobaczycie o czym mówię.
Super wynik. Ja na Lenovo Lifetab s8312 nie mogę przekroczyć 30000 :roll:
bolcio30
Posty: 262
Rejestracja: środa 08 maja 2013, 21:01
Lokalizacja: Rzeszów - Gorlice

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: bolcio30 »

tantal pisze:
photolucas84 pisze:AnTuTu Benchmark v6.2.1
Wynik testu: 55074
Porównajcie sobie wyniki z innymi tabletami to zobaczycie o czym mówię.
Super wynik. Ja na Lenovo Lifetab s8312 nie mogę przekroczyć 30000 :roll:
Photolucas84 - jaki masz model tego tableta?
TAROT Ironman FY650 - 3DR Pixhawk - ZTW Spider 30A - TAROT 4006/620KV - 1355 - Boscam 5.8GHz 400mW
TAROT 680PRO - DJI NAZA M v2 - Multistar 30A - TAROT 4006/620KV - 1355 - Boscam 5.8GHz 200mW
ZMR QAV250 - ZMR 1804 2400KV ESC 10A Simonk Naze32 10 DOF
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: photolucas84 »

Mam dwa mediony
P8912 z wynikiem 55074
oraz
S10334 z wynikiem 25840

Wychodzi na to że seria S jest słabsza od serii P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Mavic Pro Platinum Combo
tantal
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2016, 12:25

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: tantal »

photolucas84 pisze:Wychodzi na to że seria S jest słabsza od serii P
Niestety- ale P to już raczej się nie uświadczy. A mój s8312 nadaje się raczej do fotografowania w zawisie bo do filmowania trzeba bardziej ogarniętego FPV. O lataniu między potencjalnymi przeszkodami już nie wspomnę, szkody niewspółmiernie wysokie do oszczędności na tablecie.
dj_macgyver
Posty: 9
Rejestracja: środa 20 lip 2016, 09:58
Lokalizacja: WAW

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: dj_macgyver »

Dobra Panowie. Mam pytanie. Kupiłem Nvidia Shield K1. Ale nadal jest problem!

Z początku wszytko fajnie nic nie zacina, ale po kilku minutach pojawiają się lagi.
Jest zdecydowanie lepiej niż na S6 eage+, ale szczerze mówiąc spodziewałem się że obraz będzie płynny.

Wracając do pytania. Czy któryś z Panów korzysta z tego tableta i może podpowiedzieć jakieś rozwiązanie.
Sprzęt jest nowy z salonu, wyłączone WIFI, jedyna aplikacja poza tymi zainstalowanymi defaultowo to DJI GO.
Może wywalić te zainstalowane domyślnie, ale jak?
_____________________________

Phantom 3 PRO
ODPOWIEDZ