agrtek a gwarancja?

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

e4r5t
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 22 mar 2016, 15:03
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

agrtek a gwarancja?

Post autor: e4r5t »

Witam. Zastanawiam się nad kupnem wzmacniacza sygnału, ale obawiam się o gwarancję. Sprzedawcy twierdzą, że nie traci się ponieważ montaż jest bezinwazyjny natomiast pytałem w sklepie gdzie kupiłem drona to powiedzieli, ze jak najbardziej stracę gwarancję,ale wiadomo jak to w sklepie chcą aby nic nie ruszać. Czy ktoś na forum montowal, a później odslyslal drona na gwarancję i mu ją uznali? Z tego co widzę kontroler nie ma żadnych plomb, jedynie na filmie widziałem, że piktaile są przyklejone chyba klejem na gorąco, ale w razie czego klej taki posiadam to mógłbym przymocować tak samo ;) czekam na wasze opinie. pozdrawiam
Awatar użytkownika
nytas
Posty: 117
Rejestracja: poniedziałek 24 paź 2016, 10:53
Lokalizacja: Rybnik, śląsk
Kontakt:

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: nytas »

Witam, też planuję założyć ARGtek'a (Phantom 3 Standard) - moim zdaniem to tylko anteny - w razie draki zawsze można przywrócić do stanu przed modyfikacją, przy odrobinie uwagi i chęci. W sklepie nie pytałem, ale w najbliższym czasie chcę wpaść do Sklepu i serwisu zarazem to zapytam i na pewno się podzielę opinią.
Pozdrawiam.

Niestety z braku czasu jeszcze nie byłem w serwisie.....

EDIT - scalenie

Znalezione na ebay:

http://www.ebay.pl/itm/DJI-Phantom-3-St ... 023480584?

Niestety, kiedy chcę kupić to wyświetla mi taki komunikat:
"!Niestety, tego przedmiotu nie można kupić, ponieważ sprzedawca nie może teraz przyjąć płatności."

Ktoś wie o co chodzi? Konto PayPal mam, środki mam.... a kupić nie potrafie...

EDIT
Dzisiaj, tj 09.11 otrzymałem odpowiedź od ebay. Był tam lin do nowej aukcji z antenami. Otworzyła się strona ebay w wersji anglojęzycznej i tam już bez problemu dokonałem zakupu. Jestem ciekaw kiedy przyjdzie paczka i co będzie w środku ;)
Ostatnio zmieniony środa 09 lis 2016, 12:54 przez nytas, łącznie zmieniany 2 razy.
DJI Air 3 RC2, Eachine E010,
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1713
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 22:54
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: fragles »

Coś podejrzanie niska ta cena - normalnie "chodzą" po 50-60$
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: mzyla »

Klikniete na test i kupiine. Wyszlo £18 z wysylka. Jedyny minus to niwy sprzedajacy.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Morfeusz79
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 22 sie 2016, 21:10

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: Morfeusz79 »

Faktycznie bardzo tanio. Ja kupiłem za 52$, dwa dni temu do mnie dotarły i już są zamontowane, ale niestety jeszcze nie przetestowane w terenie. Przy okazji zamontowałem nowy uchwyt a wszystko wygląda tak:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Hudy_edd
Posty: 486
Rejestracja: piątek 29 sty 2016, 10:47
Lokalizacja: Pomorskie

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: Hudy_edd »

Taki sam setup właśnie dziś sobie zamówiłem :)
Nie wiem jak ja wytrzymam do momentu otrzymania paczki :)
Obecnie: Syma x8c, DJI Phantom 3 Standard
Kanał na YT
Poradnik Syma x8 :) => klik
Loty Syma x8 :) => klik
Loty DJI Phantom 3 :) => klik
Morfeusz79
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 22 sie 2016, 21:10

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: Morfeusz79 »

Pogoda dziś dopisała więc pojechałem sprawdzić jak spisują się nowe antenki. Miejsce to samo co wcześniej, wysokość 80m, ten sam kierunek i niestety niespodzianka. 1200m z groszami i nagle utrata zasięgu z 2 kresek do zera. Na drodze w odległości około 400m od miejsca startu kilka łysych drzew, ale na standardowych antenach było to samo i zasięg był lepszy o jakieś 40m. Spodziewałem się wzrostu zasięgu w porównaniu do stoka, a nie tego samego.
Awatar użytkownika
nytas
Posty: 117
Rejestracja: poniedziałek 24 paź 2016, 10:53
Lokalizacja: Rybnik, śląsk
Kontakt:

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: nytas »

mzyla pisze:Klikniete na test i kupiine. Wyszlo £18 z wysylka. Jedyny minus to niwy sprzedajacy.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Czy otrzymałeś juz przesyłkę? Ja nadal czekam.
DJI Air 3 RC2, Eachine E010,
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: mzyla »

Dzis otrzymalem zwrot z paypala.

Mysle ze sprzedawca intencjonalnie chcial ostuka.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
olabart
Posty: 28
Rejestracja: sobota 13 lut 2016, 08:13
Lokalizacja: podkarpackie

Re: agrtek a gwarancja?

Post autor: olabart »

Około 2 m-ce temu zainstalowałem do swojego P4 anteny ARGteka. Zapłaciłem za nie około 150zł. Montaż nie był taki prosty jak to widać na YT. Problem wystąpił przy demontażu oryginalnych antenek oraz prawidłowym poprowadzeniu i osadzeniu przewodów. Ale się opłaciło. Na P4 mam wylatane około 30h więc zmiany odczułem od razu. Przede wszystkim praktycznie brak lagów a SG TAB2. Zasięg - w terenie zabudowanym zmiana z 1100m do 1600m, w terenie otwartym dopiero wypróbuję. Na oryginalnych antenach osiągnąłem około 4500m, ciekawe jak będzie na ARGtekach. Kolejna sprawa to kierunkowość. Myślałem, że ze względu na konstrukcję anten będą one zdecydowanie bardziej kierunkowe niż oryginały. I znowu się myliłem. Kierunkowość jest dużo słabsza co jest dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Miałem okazję polatać na sylwestra z sąsiadem z drugim P4 i ładnie to było widać. Kierunkowość jest na tyle słaba, że siedząc w domu na kanapie z założonymi okularami FATSHARKa swobodnie latam na zewnątrz w odległości kilkuset metrów. Przy starych antenach te loty były bardzo ograniczone. Kolejna zaleta - ze względu na mniejszą wysokość anten mogę więcej pochylić w poziom uchwyt z tabletem - jest mi zdecydowanie wygodniej.
A teraz wady tego rozwiązania. Utrata gwarancji, brak możliwości demontażu oryginalnych anten bez ich uszkodzenia (przynajmniej mi się to nie udało). I chyba tyle. W każdym razie warto.
ODPOWIEDZ