Jaki link video na apke obok starego Rmilca Ts4047

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
bodziobsz
Posty: 165
Rejestracja: środa 17 sie 2011, 08:59
Lokalizacja: Bukowno / UK

Jaki link video na apke obok starego Rmilca Ts4047

Post autor: bodziobsz »

Witam po długiej przerwie :)

Jako że ze 3 lata temu kupiłem rame do quada a la tbs, to przyszedł czas coś z nią zrobić :)
Bebechy itd już zakupione, teraz myślę na linkiem video. I tak, mam zamiar latać na moim starym rmilcu (odbiornik ppm itd) i tu pojawia się problem na razie nie do przeskoczenia czyli. Po zamontowaniu mojego starego foxa700 na apce (koncept jest taki że fpv po easygraberze do tel jako monitora) i włączeniu rmilca nie ma nic :D (to że sieje jak jebn... to wiedziałem). Co byście polecili, jak najtanszego na guada wielkosci 500 co by się nie gryzło z tym nieszczęsnym rmilcem? Chodzi o loty w większości do myślę max 1km tylko obok drzew, budynków (tak do poszalenia).

Np czy taki zestaw za około 20f byłby wystarczający?

http://www.ebay.co.uk/itm/291863827399? ... EBIDX%3AIT

Czy raczej coś 2.4ghz?
Czy np jakiś low pass na rmilca i zostać z 1.2ghz?

Pozdr!
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Jaki link video na apke obok starego Rmilca Ts4047

Post autor: Verid »

bodziobsz pisze:Czy np jakiś low pass na rmilca i zostać z 1.2ghz?
Ja bym tak zrobił a dodatkowo wywalił odbiornik na maszt. 2,4GHz zdecydowanie nie - przeciętny user z FASST (Futaba, FrSky itp) rozwali ci wizję bardzo szybko.
5,8GHz może będzie mniej podatny na zakłócenia - może. Ale jeżeli RMILEC tak ci wali po 1,2 to i po 5,8 może sobie używać w bezpośrednim sąsiedztwie.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
bodziobsz
Posty: 165
Rejestracja: środa 17 sie 2011, 08:59
Lokalizacja: Bukowno / UK

Re: Jaki link video na apke obok starego Rmilca Ts4047

Post autor: bodziobsz »

Właśnie z tym masztem to nie chcę. Mam pomysł na latanie quadem koło nogi (mniej więcej) z wszystkim na apce. (z rańca kupiłem tego 5.8 2 dyszki to nie szkoda a może bedzie ok) Jak kiedyś skywalkerem latałem to około 1m od odbiornika wideo musiałem być i było ok. Najwyżej jeszcze low passa zapodam :)
ODPOWIEDZ