1:8 MOA platforma

auta...

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Brontos
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 14:01

1:8 MOA platforma

Post autor: Brontos »

Nudy, nudy, nudy, no to skupiłem troszkę smęci i powstało jako platforma czekającą na APM i w te gorące dni,mająca przywozić piwo z pobliskiego zaprzyjaźnionego sklepu w Kamieńczyku(3 km w jedną stronę), na obleganą plażę w Świniotopi. ciągle czekam na APM :-( ale jak ruszy...to normalnie we wrześniu AA ;-(

mosty chyba HSP 1:8
jakiś chinol na ESC
2xHPI 55T

sprawność oceńcie sami...uchwyt do skrzynki na wymianę jest w opracowywaniu :-)
{ nie da się ukryć że bardziej mi zależy na wymiennikach 2x0.7 niż skrzynka, do tego z arduino weryfikacją napisu WYB***WA )i dopiero po weryfikacji wypłacającego gotówkę :-)




Pozdrawiam
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: 1:8 MOA platforma

Post autor: misiekkk »

Film prywatny.
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
Brontos
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 14:01

Re: 1:8 MOA platforma

Post autor: Brontos »

proszę sprawdzić teraz ;-( i przepraszam
Brontos
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 14:01

Re: 1:8 MOA platforma

Post autor: Brontos »

Łups .... troszkę mięsa się przedarło, przepraszam.
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 1:8 MOA platforma

Post autor: PiotrSz »

Brontos, dorzuć na każde koło dociążenie do środka tak żeby w całości miały między 200 a 250g to będziesz miął lepszą trakcję.
Możesz też pobawić się z "pompowaniem" kół, odkręcasz BAD BLOCKi z jednej strony koła, pakujesz do zamrażalnika tak żeby opony miały luźno. Po zamrożeniu wyciągasz i szybko skręcasz takie schłodzone. Im cieplej tym będziesz miał mocniej napompowane ;-) taka prosta fizyka gazów... Bawiłem się w ten sposób jak miałem Scouta.
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: 1:8 MOA platforma

Post autor: Pieth »

Brontos pisze:Nudy, nudy, nudy, no to skupiłem troszkę smęci i powstało jako platforma czekającą na APM i w te gorące dni,mająca przywozić piwo z pobliskiego zaprzyjaźnionego sklepu w Kamieńczyku(3 km w jedną stronę), na obleganą plażę w Świniotopi. ciągle czekam na APM :-( ale jak ruszy...to normalnie we wrześniu AA ;-(
Nareszcie jakieś normalne zastosowanie dla naszych zabawek ;-)
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
ODPOWIEDZ