Zakupy w banggood pomoc.

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: Verid »

Piwciu - ochłoń chłopie. Gdzie jest napisane że przywłaszczył? Napisał że doszła druga po czasie. Reszta to twoje domysły bo póki co kolega się w temacie nie wypowiedział.
piwko pisze:Zapłacił za jedną!!! A drugą ukradł. To przestępstwo.
A to, w związku z tym że poza niezdrowo podekscytowaną fantazją nie masz bladego pojęcia ani dowodu czy odesłał czy dopłacił, nosi znamiona pomówienia więc zanim znowu zaczniesz robić bezsensowny OT ostatniego sprawiedliwego to sugeruję najpierw meliskę a potem zdrowo się przekimać.
Ten wredny...
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: piwko »

Jak odesłał, to może mnie skarżyć ;) A jak nie, to nie ma pomówienia.

Śmieci można sprzątnąć przecież. Ja nie strzelam focha za skasowane posty ;)
jajxon
Posty: 108
Rejestracja: piątek 31 lip 2015, 14:31
Lokalizacja: Węgliniec

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: jajxon »

tofficzeq pisze:Pamiętaj, że w Chinach był świętowany nowy rok.. i nawet jeśli paczka miała status "wysłana" to mogła sie zatrzymać np u nich na sortowni
I tak właśnie było, do tej pory ostatni wpis w trakingu był z 6 lutego a wczoraj pojawił się nowy, że paczka poszła dalej
QAV-R
Awatar użytkownika
tofficzeq
Posty: 288
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2015, 06:16
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: tofficzeq »

jajxon pisze:
tofficzeq pisze:Pamiętaj, że w Chinach był świętowany nowy rok.. i nawet jeśli paczka miała status "wysłana" to mogła sie zatrzymać np u nich na sortowni
I tak właśnie było, do tej pory ostatni wpis w trakingu był z 6 lutego a wczoraj pojawił się nowy, że paczka poszła dalej
Z tego co wiem to oni dla zapewnienia funkcjonowania rynku podzielili sobie urlopy świąteczne.. może Twoja paczka trafiła na tą sortownie która akurat wtedy świętowała.. tak czy inaczej 2 tygodnie urlopu w skali całego roku to chyba im się należy :)
jajxon
Posty: 108
Rejestracja: piątek 31 lip 2015, 14:31
Lokalizacja: Węgliniec

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: jajxon »

No należy jak najbardziej :-)
Paczka właśnie dotarła tak więc jestem Happy :-D
QAV-R
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: hornet2 »

Robiłem i robię zakupy w Bg . Przesyłki docierały do mnie w 12 -14 dni od chwili zamówienia . W połowie stycznia dostałem od Bg maila z informacją że szykują się do Święta Powitania Wiosny . Proszą o wyrozumiałość i przepraszają bo w tym czasie przesyłki mogą znacznie się opóźnić . A Najlepiej składać zamówienia już po święcie . Tak też zrobiłem . ;-)
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Exus1
Posty: 14
Rejestracja: środa 29 cze 2016, 17:47
Lokalizacja: Lublin

Zestaw Emax rs2205 + ESC -20% z BG pytanie o vat i cło

Post autor: Exus1 »

Witam, interesuje mnie zestaw silników EMAX RS2205 i ESC ponieważ w sumie wychodzi około 100zł taniej niż jak by kupować to oddzielnie, tylko jest duże prawdopodobieństwo trafienia na VAT, prawda? Z tego co wiem VAT płaci się za przesyłki droższe niż 45Euro ale też słyszałem że chińczycy często zaniżają wartość przesyłki, mógłby ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów w BG? Jeżeli trafię na VAT który wynosiłby około 100zł to niezbyt opłacałby się tan zakup. :D

Chodzi mi o ten zestaw: http://www.banggood.com/Emax-RS2205-230 ... 52807.html

Za szybką odpowiedź z góry dzięki. ;)
Awatar użytkownika
mDario
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 22 lis 2015, 10:23
Lokalizacja: Opole

Re: Zestaw Emax rs2205 + ESC -20% z BG pytanie o vat i cło

Post autor: mDario »

Exus1 pisze:Witam, interesuje mnie zestaw silników EMAX RS2205 i ESC ponieważ w sumie wychodzi około 100zł taniej niż jak by kupować to oddzielnie, tylko jest duże prawdopodobieństwo trafienia na VAT, prawda? Z tego co wiem VAT płaci się za przesyłki droższe niż 45Euro ale też słyszałem że chińczycy często zaniżają wartość przesyłki, mógłby ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów w BG? Jeżeli trafię na VAT który wynosiłby około 100zł to niezbyt opłacałby się tan zakup. :D

Chodzi mi o ten zestaw: http://www.banggood.com/Emax-RS2205-230 ... 52807.html

Za szybką odpowiedź z góry dzięki. ;)

Przykro mi, limit szklanych kul na ten rok się wyczerpał :cry:
never ending 250 class (ZMR250, flip32+BF, dys1806+dysBH16A)
Permanentny brak czasu
ne0h666
Posty: 46
Rejestracja: sobota 09 maja 2015, 22:24

Re: Zestaw Emax rs2205 + ESC -20% z BG pytanie o vat i cło

Post autor: ne0h666 »

Rs2205 zamów sobie z gearbest. Wychodzi 16 USD za sztukę z kodem. Powinno wyjść tak samo albo taniej zależnie od wybranego esc.
P. S. Jeśli w opisie zamówienia na BG poprosisz o rozdzielenie przesyłki nie powinni zrobić z tego jakiegoś większego problemu. Już tak 2 razy robiłem tylko to nie były takie zestawy. ; )
Exus1
Posty: 14
Rejestracja: środa 29 cze 2016, 17:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Zestaw Emax rs2205 + ESC -20% z BG pytanie o vat i cło

Post autor: Exus1 »

mDario pisze:
Exus1 pisze:Witam, interesuje mnie zestaw silników EMAX RS2205 i ESC ponieważ w sumie wychodzi około 100zł taniej niż jak by kupować to oddzielnie, tylko jest duże prawdopodobieństwo trafienia na VAT, prawda? Z tego co wiem VAT płaci się za przesyłki droższe niż 45Euro ale też słyszałem że chińczycy często zaniżają wartość przesyłki, mógłby ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów w BG? Jeżeli trafię na VAT który wynosiłby około 100zł to niezbyt opłacałby się tan zakup. :D

Chodzi mi o ten zestaw: http://www.banggood.com/Emax-RS2205-230 ... 52807.html

Za szybką odpowiedź z góry dzięki. ;)

Przykro mi, limit szklanych kul na ten rok się wyczerpał :cry:
Sorry, nie prosiłem o przepowiadanie przyszłości tylko zapytałem się o wasze doświadczenia z BG tzn. czy mieliście taki przypadek że wpisali wam mniejszą wartość przesyłki albo czy przy przesyłkach +45EUR często lub zawsze trafialiście na VAT. :D
ne0h666 pisze:Rs2205 zamów sobie z gearbest. Wychodzi 16 USD za sztukę z kodem. Powinno wyjść tak samo albo taniej zależnie od wybranego esc.
P. S. Jeśli w opisie zamówienia na BG poprosisz o rozdzielenie przesyłki nie powinni zrobić z tego jakiegoś większego problemu. Już tak 2 razy robiłem tylko to nie były takie zestawy. ; )
Ale to też wyjdzie 45EUR+ więc bez różnicy. Jeżeli chodzi o GerBest jaki kod masz na myśli? Trzeba robić przewalutowanie. :/ Nigdy jeszcze nie robiłem zakupów za granicą. :D
ne0h666
Posty: 46
Rejestracja: sobota 09 maja 2015, 22:24

Re: Zestaw Emax rs2205 + ESC -20% z BG pytanie o vat i cło

Post autor: ne0h666 »

APMT1. Ale możesz zamówić 2 razy po 2 jeśli chcesz tylko 4 sztuki. Wysyłka jest darmowa. Ja mam konto walutowe z kartą. A w BG też płacisz w dolarach.
Exus1
Posty: 14
Rejestracja: środa 29 cze 2016, 17:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Zestaw Emax rs2205 + ESC -20% z BG pytanie o vat i cło

Post autor: Exus1 »

ne0h666 pisze:APMT1. Ale możesz zamówić 2 razy po 2 jeśli chcesz tylko 4 sztuki. Wysyłka jest darmowa. Ja mam konto walutowe z kartą. A w BG też płacisz w dolarach.
Z tego co gdzieś czytałem to w BG można płacić w złotówkach bez przewalutowania. Prawdopodobnie płaciłbym przez PayPal i tam też zrobiłbym przewalutowanie więc nie wiem jeszcze jak by to wychodziło. W GearBest silniki wychodzą taniej bo normalnie są tańsze ale razem z ESC już wychodzi drożej niż w BG o jakieś 20-30zł. Nie działa mi ten kod. :(
Awatar użytkownika
mDario
Posty: 108
Rejestracja: niedziela 22 lis 2015, 10:23
Lokalizacja: Opole

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: mDario »

Exus1 pisze: Sorry, nie prosiłem o przepowiadanie przyszłości tylko zapytałem się o wasze doświadczenia z BG tzn. czy mieliście taki przypadek że wpisali wam mniejszą wartość przesyłki albo czy przy przesyłkach +45EUR często lub zawsze trafialiście na VAT. :D
Doświadczalnie - tak wpisują mniejszą kwotę i gift, teraz jest protest w UC i szczegółowo weryfikują przesyłki, a i tak dużo zależy od szczęścia (taranis za 200$ przeszedł, a zabawka dm004 za 50$ musiałem wysyłać rachunek i zwolnili bez niczego)
never ending 250 class (ZMR250, flip32+BF, dys1806+dysBH16A)
Permanentny brak czasu
ne0h666
Posty: 46
Rejestracja: sobota 09 maja 2015, 22:24

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: ne0h666 »

Esc możesz zamówić w BG. Co do płatności w złotówkach nie wiedziałem. Podobno PayPal ma nawet dobry kurs w porównaniu z innymi bankami.
Wpisz kod z małych. Przed chwilą sprawdziłem.
Bez śmigieł wyszło mi niecałe 2 dolary drożej. A wybierając inne esc wyjdzie taniej. A nawet jeśli będzie te 30 zł drożej to i tak każda paczka będzie poniżej 45 euro a dodatkowo możesz użyć różnych zniżek w BG a już przy przecenionym zestawie nie.
Exus1
Posty: 14
Rejestracja: środa 29 cze 2016, 17:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Zakupy w banggood pomoc.

Post autor: Exus1 »

ne0h666 pisze:Esc możesz zamówić w BG. Co do płatności w złotówkach nie wiedziałem. Podobno PayPal ma nawet dobry kurs w porównaniu z innymi bankami.
Wpisz kod z małych. Przed chwilą sprawdziłem.
Bez śmigieł wyszło mi niecałe 2 dolary drożej. A wybierając inne esc wyjdzie taniej. A nawet jeśli będzie te 30 zł drożej to i tak każda paczka będzie poniżej 45 euro a dodatkowo możesz użyć różnych zniżek w BG a już przy przecenionym zestawie nie.
Twój mi nie działał bo on chyba tylko na te RS2205 2300kv daje zniżkę a ja dodawałem 2600kv i w sumie z kodem FBGBES (-8%) za 2x 2600kv wychodzi 4,41EUR drożej więc może lepiej zapłacić tyle za te dodatkowe 300g ciągu? :D
ODPOWIEDZ