ANTek-450

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: ANTek-450

Post autor: MrOwA »

:) Tylko Młody musi bardziej ogarnąć Syme i będzie lux :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: ANTek-450

Post autor: MrOwA »

Mam pytanie. Jak powinna zachować się Naza po zaniku sygnału (przejście w FS) i za chwilę jego pojawieniu się?

Bo moja pochyliła się na bok i spadła :( Takie testy sobie robiłem :(

Straty: dwie nóżki od podwozia, dolna płytka trochę pękła bo miała na sztywno przykręconą kamerkę, I jedno ramię przy gwincie dolnym też pękło + złamany maszt GPS i ułamała się antenka od Boscama (troszkę oryginalna).

No i niestety trzeba przeprowadzić teraz inwestycje (ale dopiero po wakacjach bo za 1,5 tygodnia wyjazd). Czy przesiąść się odrazu na hexę F550 (tylko nie wiem ile polata na 4s 5000mah) czy można w niej zastosowac silniki 960kv, bo chyba standardowo są 800kV, a może na coś innego z wykorzystaniem NAzy i zestawu 4xE305?
Ehh zakup gimbala znowu się przesunie :(

A tak to wyglądało:
https://youtu.be/AdczgwLwZa0
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: ANTek-450

Post autor: matulekpl »

Masz źle ustawiony Failsafe w odbiorniku. Tzn musisz ustawic jak ma sie zachować odbiornik jak utraci sygnał.
Musisz ustawic tak aby odbiornik po utracie sygnału wysłał sygnał do NAZY o włączeniu trybu Failsafe.
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: ANTek-450

Post autor: MrOwA »

Wydawało mi się, że jest ok. Po wyłączeniu nadajnika włączył się w Nazie FS (zaczęła się wznosić) i wtedy włączyłem nadajnik i zachowała się jak się zachowała.
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: ANTek-450

Post autor: matulekpl »

Hmm a jakie miałeś ustawienia w nadajniku po włączeniu? Moze tu twki problem, ze przy włączeniu wysłał jakis dziwny sygnał typu skręć na maksa w lewo albo przełączył tryb na manual??
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
ODPOWIEDZ