Latanie Junakiem

tu prezentujemy nasze prace

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

k0k0z
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 25 cze 2015, 11:27
Lokalizacja: Rzeszów

Latanie Junakiem

Post autor: k0k0z »

Teścik sprzętu przy domu. Pierwszy raz czymś większym niż but :P




Pierwszy lot po testowym w okolicach domu. Przesiadka z Bierony V929 na Yuneec Q500 4K więc dopiero staram się opanować całość ale lata się nim fantastycznie.

Park papieski w Rzeszowie, specjalnie w godzinach przedpopołudniowych gdzie nie ma praktycznie nikogo. Dość mocno wiało (albo takie mam wrażenie) bo ok 15km/h wg pogodynki a zaraz po lataniu uciekałem przed deszczem :P

Awatar użytkownika
butrus
Posty: 117
Rejestracja: niedziela 19 paź 2014, 16:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Latanie Junakiem

Post autor: butrus »

Dobrze to wygląda. Czy można prosić o jakiś przykład z gimbała ręcznego? Patrzyłem na YT i video z Yuneec-a wyglądało we wnętrzach lepiej niż z Osmo - mniejsze przepalenia w scenach z oknami.
k0k0z
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 25 cze 2015, 11:27
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Latanie Junakiem

Post autor: k0k0z »

Powiem szczerze jeszcze gimbala ręcznego nie uruchamiałem bo się okazało, że mimo tego że mam nowiutki telefon nie posiada on wifi 5ghz (Huawei P8) i niezbyt mam co do niego podłączyć na chwilę obecną. Próbuję znaleźć emulator Androida na którym będe mógł przerzucić obraz przez apkę Yuneeca. narazie udało mi się połączyć przez laptopa z kamerą i zmieniać tryby video/foto ale obrazu nie było.

Dzisiaj polatałem po małych górkach w okolicach dzieciństwa mojej małżonki. Ale też jak lebioda nie przepiąłem karty z kompa i musiałem wyciągać z telefonu więc dużo nie ponagrywałem. Dodatkowo się dowiedziałem, że limity wysokości są nie tylko na tryb smart. Na szczęście już widziałem, że w GUI da się to pozmieniać.

ODPOWIEDZ