Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: hornet2 »

06.01.2016r w GearBest zamówiłem sobie 2 szt. aku 1200mAh , 2S do quadro V666N . Zapłaciłem dodatkowo za możliwość śledzenia przesyłki . Został jej nadany numer z dziwną końcówką XX . Problem w tym że nigdzie nie mogę jej znaleźć aby móc ją śledzić . Jak u Was wyglądała sprawa z przesyłkami z GearBest z taką końcówką ? Czy docierały ? Przesyłka z końcówką CN dotarła w 12 dni od chwili zamówienia . Z NL będzie lada chwila ( zamawiałem 04.01.2016 ) . A tej nie widu nie słychu .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
Marek1992
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 24 sty 2016, 19:15
Lokalizacja: Suwałki

Re: Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: Marek1992 »

miałem kiedyś tak samo okazało się że przesyłka w ogóle nie została wysłana z opcją trakingu.
Cheerson CX-10 ✈ Syma X5S
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4540
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: Kowal »

hornet2, jest na forum przedstawiciel tej firmy, więc...
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: hornet2 »

Czy sprzedający , w tym przypadku Gearbest może w późniejszym czasie zmienić warunki sprzedaży na inne niż podane w dniu zamówienia ( cena , inny magazyn niż wskazany w zamówieniu , czas realizacji wysyłki ) ? Zamówienie złożone 23.11 . Towar ma być wysłany z czeskiego magazynu . Tutaj za bardzo tego nie rozumiem ? Piszą Estimated Shipping Time: 3-7 business days . I jest dopiska Ship between: Dec 09 - Dec 14 .Czyli to drugie raczej będzie bardziej realne ? Z początku pisali że wyślą do 30 listopada . Teraz piszą że jednak nie bo towar jest bardzo popularny i nie nadążają z zamówieniami .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: pawelsky »

hornet2 pisze:Piszą Estimated Shipping Time: 3-7 business days . I jest dopiska Ship between: Dec 09 - Dec 14 .Czyli to drugie raczej będzie bardziej realne ?
"Estimated shipping time" to szacunkowy czas jaki idzie przesylka, "Ships between" to przewidywana data wysylki. Paczki powinienes sie zatem spodziewac w najlepszym przypadku 12 grudnia, w najgorszym 23.

Oczywiscie to wszystko wartosci szacunkowe, szczegolnie w okresie swiatecznym kiedy jest wielkie oblozenie, wiec nie zakladalbym ze paczka dojdzie pod choinke...
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: hornet2 »

pawelsky pisze:
hornet2 pisze:Piszą Estimated Shipping Time: 3-7 business days . I jest dopiska Ship between: Dec 09 - Dec 14 .Czyli to drugie raczej będzie bardziej realne ?
"Estimated shipping time" to szacunkowy czas jaki idzie przesylka, "Ships between" to przewidywana data wysylki. Paczki powinienes sie zatem spodziewac w najlepszym przypadku 12 grudnia, w najgorszym 23.

Oczywiscie to wszystko wartosci szacunkowe, szczegolnie w okresie swiatecznym kiedy jest wielkie oblozenie, wiec nie zakladalbym ze paczka dojdzie pod choinke...
Dobrze by było żeby doszła jeszcze przed świętami . Myślę że nie zrobią mnie w bambuko i w ogóle nie wyślą . Tłumaczą się opóźnieniami realizacji zamówienia z powodu atrakcyjności towaru. Odpisali że mogło też tak się zdarzyć że chociaż na stronie towaru pisało że towar jest na magazynie to w trakcie zamówienie tego towaru już mogło nie być i teraz czekają na nowa dostawę .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: pawelsky »

hornet2 pisze:Dobrze by było żeby doszła jeszcze przed świętami.
Nie nastawialbym sie na to...
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Pytanie odnośnie zamówienia z GearBest

Post autor: hornet2 »

pawelsky pisze:
hornet2 pisze:Dobrze by było żeby doszła jeszcze przed świętami.
Nie nastawialbym sie na to...

Miałeś rację . Termin wysyłki bez przerwy przesuwają . Było do 14.12 teraz już piszą że po 22.12 . Czekają na dostawę do magazynu w Czechach .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
ODPOWIEDZ